Poskytování služby péče o děti zaměstnanců Ministerstva spravedlnosti v dětské skupině

Poskytování služby péče o děti zaměstnanců Ministerstva spravedlnosti v dětské skupině

Předmětem veřejné zakázky je poskytování služby péče o děti zaměstnanců Ministerstva spravedlnosti od 1 roku věku do zahájení povinné školní docházky v dětské skupině pro maximálně 10 dětí v sídle zadavatele s provozní dobou pondělí až pátek 7:30 až 17:30 hodin, mimo státní svátky či ostatní svátky. Vše v souladu se zákonem č. 247/2014 Sb., o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině a o změně souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů.
Veřejná zakázka vložena:
12.05.2017 08:05

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstvo spravedlnosti

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Platnost veřejné zakázky:
12.06.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstvo spravedlnosti

Zadavatel IČ:
00025429

Zadavatel ulice:
Vyšehradská 16

Zadavatel PSČ:
128 10

Zadavatel obec:
Praha 2

Kontaktní osoba:
Mgr. Bc. Zdeňka Fousová

Zadavatel telefon:
+420 221 997 978

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://portal.justice.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Základní škola a Mateřská škola Loučná nad Desnou, odborné učebny, hřiště, venkovní posilovna

Základní škola a Mateřská škola Loučná nad Desnou, odborné učebny, hřiště, venkovní posilovna

Základní škola a Mateřská škola Loučná nad Desnou poskytuje žákům základní vzdělání od 1. až do 9. stupně. Dětem se dostane vzdělání od vynikajících učitelů, kteří se i nadále vzdělávají a své znalosti s radostí předávají dál. Školní rok nabízí řadu kurzů, projektů a činností napříč všemi ročníky. Mnohé z nich chystáme sami, spolupracujeme s odborníky, významně nám pomáhají rodiče a naši žáci. Základní škola má k dispozici dobře vybavené kmenové třídy a také řadu odborných učeben jako knihovnu, učebnu přírodovědných předmětů, chemickou laboratoř, jazykovou učebnu, učebnu informačních technologií, výtvarnou učebnu či hudebnu. Žáci mají k dispozici dále moderní tělocvičnu, hřiště a venkovní posilovnu. Naše mateřská škola se nachází v horském prostředí s čistým vzduchem a krásnou přírodou.


Základní devítileté vzdělávání pro děti od šesti let

Základní devítileté vzdělávání pro děti od šesti let

Máte malé dítě, které se chystá do školy či školky? Jste ze Stříteže nad Ludinou či okolí? Naše Základní škola a mateřská škola Střítež nad Ludinou, příspěvková organizace poskytuje dětem to nejlepší vzdělání a nejkvalitnější péči. Naše škola je bezbariérová s osobním výtahem. Žáci prvního stupně jsou ve zrekonstruované budově a je jim k dispozici herna školní družiny. Hlavní budova školy pak nabízí žákům moderní prostředí včetně multimediální učebny, interaktivní tabule i cvičnou kuchyňku. Školní jídelna je samozřejmostí. Máme také nově vybudovanou polytechnickou učebnu s keramickou pecí pro výuku výtvarné výchovy. O děti v ZŠ a MŠ Střítež nad Ludinou se starají kvalifikovaní pedagogové s osobním přístupem pro každé dítě.


Základní škola a mateřská škola Louka, okres Hodonín, moderně a funkčně zařízené třídy

Základní škola a mateřská škola Louka, okres Hodonín, moderně a funkčně zařízené třídy

Základní škola a mateřská škola Louka, okres Hodonín, příspěvková organizace poskytuje žákům základní vzdělání. Jsme malotřídní škola s pěti ročníky ve třech třídách, jejíž součástí je školní družina a školní jídelna. Školu naleznete přímo v centru obce a je snadno dostupná. Díky nízkému počtu žáků ve třídách se dětem dostane vzdělání od vynikajících učitelů, kteří se i nadále vzdělávají a své znalosti s radostí předávají dál. Naši zkušení kantoři nabízejí dětem navštěvovat zájmové kroužky a s rodiči jsou v úzkém kontaktu. Výuka probíhá v moderně, vkusně a funkčně zařízených třídách a učebně PC. Třídy jsou vybavené interaktivními tabulemi a počítači. Děti absolvují plavecký výcvik a mohou se účastnit na řadě akcí pořádaných školou.


Mateřská dvojjazyčná škola b fresh Praha, školka je umístěna v parku Ladronka, předškolní vzdělání

Mateřská dvojjazyčná škola b fresh Praha, školka je umístěna v parku Ladronka, předškolní vzdělání

Představujeme Vám Mateřskou školu b fresh s.r.o. z Prahy, která formou sportování a hraní nabízí kvalitní předškolní vzdělání. Školka je otevřena celoročně od pondělí do pátku 8:00 - 17:30, pro děti ve věku 2-6 let. Stále přijímáme přihlášky na školní rok 2021/2022. Zájemci si mohou rezervovat termín, ve kterém se jim budeme věnovat nebo nás kontaktujte. Děti jsou dělené podle věku do dvou bilingvních tříd. V každé třídě je kvalifikovaný český učitel a anglický rodilý mluvčí. Dětem se dostane vzdělání od vynikajících učitelů, kteří se i nadále vzdělávají a své znalosti s radostí předávají dál.


Hlídání dětí a péče o ratolesti ve věku 1 – 3,5 roku

Hlídání dětí a péče o ratolesti ve věku 1 – 3,5 roku

Máte malé dítě a potřebujete si občas něco vyřídit, nakoupit nebo udělat velký úklid? A jste z Olomouce či okolí? Pak využijte služeb naší společnosti Mateřské centrum teta Jolanka z.s. V našem Mateřském centru se o Vaše děti dobře a rádi postaráme. V příjemném prostředí, které jim bude připomínat domov. V prostředí plném her, říkanek i hraček. O Vaše děti budou pečovat dětské a zdravotní sestry s bohatými zkušenostmi v tomto oboru. Přijímáme děti ve věkovém rozpětí 1 – 3,5 roku. Rozděleny jsou do skupin dle věku a každá naše „teta“ se věnuje max. 5 dětem. Dětem je věnována maximální péče, čeká je celodenní program, který je přizpůsobován jejich věku i potřebám. Naše Mateřské centrum teta Jolanka z.s. najdete v Olomouci, v Areálu Jalta na I.P. Pavlova 69.


Svazek škol Údolí Desné, MŠ, první a druhý stupeň ZŠ

Svazek škol Údolí Desné, MŠ, první a druhý stupeň ZŠ

Hledáte pro své dítě vhodnou základní nebo mateřskou školu? Jste z Rapotína, Sobotína, Petrova nad Desnou či okolí? Naše Základní a Mateřská škola Údolí Desné se těší na všechny nové žáky. Poskytujeme komplexní základní vzdělání. Nabízíme vysoce kvalitní výuku, výborné zázemí i vynikající pedagogy. Samozřejmostí je školní jídelna, školní družina i školní klub. Již od roku 2013 sváží a rozváží děti školní autobus. Jsme jednou z prvních svazkových škol zřízených v ČR. Našim zřizovatelem je svazek obcí. Vše o naší Základní škole a Mateřská škole Údolí Desné najdete na našich www stránkách. Rádi Vaše děti přivítáme v některé z našich škol či školek.