Modernizácia sedadiel v Kine Klub Revúca

Modernizácia sedadiel v Kine Klub Revúca

Predmetom zákazky je výroba a montáž sedačiek do kina vyhovujúcich novým požiadavkám na bezpečnosť a kvalitu sedenia, výmena súčasných kresiel v počte 412 za nové kreslá v počte 352 kusov, a s tým spojená výmena podlahovej krytiny.
Súčasťou dodávky a montáže sedadiel je aj príprava podlahy, prebrúsenie podkladu po strhnutí pôvodného linolea, penetrácia, nivelovanie, a položenie novej podlahovej krytiny a montáž kresiel a ich kotvenie.
Inštalovanie kresiel bude potrebné zosúladiť so stavebnými prácami úprav kinosály, ide o kompletnú výmenu podlahovej krytiny s vyrovnaním betónovej vrstvy. Kreslá budú inštalované na linoleový povrch s betónovým podkladom. Dodávateľ zodpovedá za uvedenie kinosály do prevádzky a záručný servis.
Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť B Opis predmetu zákazky v samostatnej prílohe rozpočet a výkaz výmer.
Veřejná zakázka vložena:
11.05.2017 07:55

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mestské kultúrne stredisko

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Banskobystrický kraj

Platnost veřejné zakázky:
09.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
75 783 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mestské kultúrne stredisko

Zadavatel IČ:
00138789

Zadavatel ulice:
Námestie slobody 14/18

Zadavatel PSČ:
050 01

Zadavatel obec:
Revúca

Kontaktní osoba:
zodpovedná za predmet zákazky: Ing. Karin Kilíková, zodpovedná za verejné obsta

Zadavatel telefon:
+421 905 826 576

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.revuca.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39111200-5
Divadelné sedadlá

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Renovace dřevěných, elastických i pružných podlah s profesionálními stroji a oleji a laky

Renovace dřevěných, elastických i pružných podlah s profesionálními stroji a oleji a laky

Potřebuje Vaše dřevěná podlaha odbornou renovaci? Používáte na ošetření podlah kvalitní prostředky, ale i přes veškerou péči volá po profesionální péči? Společnost ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. z Prahy má v oblasti renovace podlah mnohaleté zkušenosti, k práci využívá profesionálních strojů a speciálních olejů a laků. Společnost ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. nabízí renovaci jak klasických dřevěných a parketových podlah, tak i podlah pružných a elastických z vinylu, PVC, gumy, marmolea nebo linolea. Místo drahé pokládky nové podlahy zvolte její profesionální renovaci, budete překvapeni.


Podlahářství-pokládka laminátové, dřevěné, plovoucí podlahy

Podlahářství-pokládka laminátové, dřevěné, plovoucí podlahy

Ať už plánujete realizovat palubkové dřevěné podlahy z pravého, masivního dřeva, nebo laminátové plovoucí podlahy - obraťte se v okrese Zlín a Kroměříž na podlahářství Roman Buršík - tel.: 605469007. Naše firma odvede kvalitní práci - již po pár dnech se budete moci projít po nové podlaze. Položíme plovoucí podlahy Quick Step i laminátové a vinylové podlahy Parador, palubkové dřevěné podlahy z masivního dřeva a realizovali jsme i vnitřní schody, celodřevěné schodiště. Naše klientela je také v okrese Přerov a Olomouc.


Derby povrchy - podkladové desky pro výcvik, kruhový trénink koní i do stáje

Derby povrchy - podkladové desky pro výcvik, kruhový trénink koní i do stáje

Podkladové tlumící pryžové desky mají široké využití. Jedním z nich jsou podlahy pro koně a jiná hospodářská zvířata. Využití těchto derby povrchů je nejen pro výcvik a kruhový trénink, ale také do stájí. Vhodnost těchto podkladových desek je dána zejména jejich specifickými vlastnostmi, jimiž jsou: - vysoká odolnost - vlastnosti se nemění ani v extrémních podmínkách (vlhkost, teplota, prašnost apod.) - dlouhá životnost pryžových podkladových desek - povrchová odolnost ve střihu - nízká hodnota nasákavosti - pod 2% - odolnost proti ozónu - izolace proti radonovému riziku. Pokud tedy sháníte vhodný podklad pro koně či hospodářská zvířata, pořiďte si derby povrch od společnosti NOKO Servis Praha, která Vám podkladové desky prodá a zároveň zajistí jejich odbornou pokládku.


PVC a vinylové odolné a snadno udržovatelné podlahy - prodej i odborná pokládka

PVC a vinylové odolné a snadno udržovatelné podlahy - prodej i odborná pokládka

Má již podlaha u Vás v bytě v kanceláři nebo prodejně nejlepší léta za sebou? Hledáte podlahovou krytinu, která se bude snadno udržovat? Navštivte vzorkovnu společnosti NOKO Podlahy v Praze 5 a vybírejte z pestré nabídky PVC a vinylových podlah v mnoha vzorech, odstínech a designech. Společnosti NOKO Podlahy nabízí nejen prodej PVC a vinylových podlah, ale také odbornou pokládku od profesionálů pro dokonalý výsledek. PVC a vinylové podlahy jsou odolné, snadno se udržují a jsou vhodné téměř do jakýchkoliv prostor. Neváhejte a vyberte si ve vzorkové prodejně NOKO Podlahy.


Průmyslové dílenské židle a pracovní židle do různých provozů - možnost individuálních úprav

Průmyslové dílenské židle a pracovní židle do různých provozů - možnost individuálních úprav

Pracovní židle jsou vhodné do různých provozů, důležité je vybrat vhodný typ a materiál průmyslové židle - dílenské, zdravotnické, kancelářské. Na prodejně firmy ON LEAD CZ Vám poradí při výběru, využijte možnost individuálních úprav pracovních židlí, dle potřeb zákazníka. Dle charakteru provozu a povrchu podlahy je možné vybrat různé typy pojezdových koleček. Naše prodejna je největší prodejnou židlí v regionu Zlínský kraj. Najdete nás ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Sortiment: - průmyslové dílenské židle - čalouněné, z polyuretanu, dřevěné - dílenské židle vhodné do zátěžových provozů - ergonomické pracovní židle - antistatické pracovní židle - zdravotnické židle - otočné stoličky - bez opěráku.


Podlahy pro zemědělce, sklady, haly a stáje pro chovatele drůbeže a dobytka - kravíny, vepříny

Podlahy pro zemědělce, sklady, haly a stáje pro chovatele drůbeže a dobytka - kravíny, vepříny

Podlahy pro zemědělce, sklady, haly a stáje pro chovatele drůbeže a dobytka - kravíny, vepříny nabízí firma Jiří Víšek, spol. s r.o. z Kyjova. Hledáte specializovanou firmu, která nabízí realizaci podlah pro zemědělce? Pak určitě kontaktujte firmu Jiří Víšek, spol. s r.o. z Kyjova, která provádí jak nové tak staré povrchy podlah. Naše společnost nabízí opravu starých podlah či realizaci nových podlah pro zemědělce, sklady, haly, stáje, pro chovatele drůbeže či dobytka. Podlahy pro kravíny či vepříny. Hlavní naší činností je realizace průmyslových podlah - litých asfaltů pro tyto provozy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat navštívit také můžete naše webové stránky.