Modernizácia sedadiel v Kine Klub Revúca

Modernizácia sedadiel v Kine Klub Revúca

Predmetom zákazky je výroba a montáž sedačiek do kina vyhovujúcich novým požiadavkám na bezpečnosť a kvalitu sedenia, výmena súčasných kresiel v počte 412 za nové kreslá v počte 352 kusov, a s tým spojená výmena podlahovej krytiny.
Súčasťou dodávky a montáže sedadiel je aj príprava podlahy, prebrúsenie podkladu po strhnutí pôvodného linolea, penetrácia, nivelovanie, a položenie novej podlahovej krytiny a montáž kresiel a ich kotvenie.
Inštalovanie kresiel bude potrebné zosúladiť so stavebnými prácami úprav kinosály, ide o kompletnú výmenu podlahovej krytiny s vyrovnaním betónovej vrstvy. Kreslá budú inštalované na linoleový povrch s betónovým podkladom. Dodávateľ zodpovedá za uvedenie kinosály do prevádzky a záručný servis.
Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť B Opis predmetu zákazky v samostatnej prílohe rozpočet a výkaz výmer.
Veřejná zakázka vložena:
11.05.2017 07:55

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mestské kultúrne stredisko

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Banskobystrický kraj

Platnost veřejné zakázky:
09.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
75 783 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mestské kultúrne stredisko

Zadavatel IČ:
00138789

Zadavatel ulice:
Námestie slobody 14/18

Zadavatel PSČ:
050 01

Zadavatel obec:
Revúca

Kontaktní osoba:
zodpovedná za predmet zákazky: Ing. Karin Kilíková, zodpovedná za verejné obsta

Zadavatel telefon:
+421 905 826 576

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.revuca.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39111200-5
Divadelné sedadlá

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Anhydritové podlahy pro bytové výstavby, panelové domy a rodinné domy

Anhydritové podlahy pro bytové výstavby, panelové domy a rodinné domy

PODLAHOVÉ SYSTÉMY – Červinka & Syrový Liberec a okolí Odborně zajišťujeme celkovou realizaci podlahových systémů, které jsou vhodné jak do venkovních, tak vnitřních prostor. K vytvoření dokonale hladké a rovné podlahy používáme anhydritové směsi se samonivelačním účinkem. Vznikne tak anhydritová podlaha, která vytvoří ucelený a pevný povrch a je praktická na údržbu. Anhydritové podlahy jsou nejvíce žádané a vhodné pro bytové výstavby, panelové domy a rodinné domy. Své uplatnění ale naleznou i v průmyslové výstavbě. PODLAHOVÉ SYSTÉMY – Červinka & Syrový Liberec se mohou pochlubit realizací 15 - 20 podlah za měsíc. Zakázky realizujeme po celé České republice.


Podlahy, podlahářství, podlahářské práce Uherský Brod, Kroměříž

Podlahy, podlahářství, podlahářské práce Uherský Brod, Kroměříž

Využijte možnost poradenství při volbě nové podlahy u Podlahářství Babice. Podlahové studio Jegla provádí podlahářské práce především v okolí měst Uherský Brod, Uherské Hradiště, Kroměříž, Zlín. Prodejnu a vzorkovnu s bohatou nabídkou pro váš dům či byt najdete hned na začátku obce Babice vlevo při příjezdu od Zlína. Najdete u nás různé podlahoviny, podlahy. Nabízíme širokou škálu různých kvalitních materiálů, které vynikají přírodním vzhledem, vysokou odolností, originalitou a hlavně snadnou údržbou: - podlahové krytiny dřevěné, laminátové, PVC, vinyl, korek, sklo, keramická dlažba, koberec, linoleum nebo přírodní a umělý kámen - doplňky – soklové lišty, přechodové profily, podložky pod židle - poradenství a zaměření - odborná pokládka podlah - měření vlhkosti podladu - broušení betonu - vyrovnání podkladu - obšití koberců.


Reprezentativní čalouněný a kožený nábytek pro právnické kanceláře – pracovní křesla, židle a další

Reprezentativní čalouněný a kožený nábytek pro právnické kanceláře – pracovní křesla, židle a další

Chcete si nechat na míru vyrobit kožený nebo čalouněný nábytek pro Vaši kancelář? Hledáte výrobce čalouněného nábytku pro reprezentativní prostory? Kontaktujte společnost Tradicional. Vyrábíme reprezentativní nábytek pro právnické kanceláře či soukromé pracovny. Elegance, pohodlí a nádech luxusu – to je nábytek pocházející z dílny firmy Tradicional. Na zakázku Vám vyrobíme pracovní křesla, kůží potažené židle do zasedací místnosti, či pohodlná čalouněná křesla.


Podlahy pro zemědělce, sklady, haly a stáje pro chovatele drůbeže a dobytka - kravíny, vepříny

Podlahy pro zemědělce, sklady, haly a stáje pro chovatele drůbeže a dobytka - kravíny, vepříny

Podlahy pro zemědělce, sklady, haly a stáje pro chovatele drůbeže a dobytka - kravíny, vepříny nabízí firma Jiří Víšek, spol. s r.o. z Kyjova. Hledáte specializovanou firmu, která nabízí realizaci podlah pro zemědělce? Pak určitě kontaktujte firmu Jiří Víšek, spol. s r.o. z Kyjova, která provádí jak nové tak staré povrchy podlah. Naše společnost nabízí opravu starých podlah či realizaci nových podlah pro zemědělce, sklady, haly, stáje, pro chovatele drůbeže či dobytka. Podlahy pro kravíny či vepříny. Hlavní naší činností je realizace průmyslových podlah - litých asfaltů pro tyto provozy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat navštívit také můžete naše webové stránky.


Renovace starých, zničených podlah v bytových interiérech od profesionálů

Renovace starých, zničených podlah v bytových interiérech od profesionálů

Chcete vyměnit starou podlahu za novou? Kompletní podlahářský servis vám poskytne v okolí Vysočiny firma Podlahy Pavel Kasal se sídlem ve Žďáru nad Sázavou. Vyberte si podlahu podle svého gusta. Máme širokou škálu materiálů i designů. Montujeme podlahy všeho druhu (vinylové, PVC, QUICK-STEP lamino, dřevěné, plovoucí, korkové), ale také linolea, kusové a zátěžové koberce, zkrátka cokoliv budete chtít. Provádíme související podlahářské práce, jako je nivelování, stěrkování a broušení. Klademe vysoký důraz na efektivitu prováděných prací, stejně tak dbáme na použití kvalitních materiálů, aby vám podlaha sloužila co nejlépe. Ozvěte se a my vám pomůžeme změnit domov!


Montáž všech druhů podlahových krytin Liberec PVC, lina, korku, koberce, plovoucích podlah

Montáž všech druhů podlahových krytin Liberec PVC, lina, korku, koberce, plovoucích podlah

Představujeme Vám firmu Podlahy LBC z Liberce, která svoji činnost zaměřila na montáže všech druhů podlahových krytin jako je PVC, lino, plovoucí podlahy, korek, koberce, dřevěné podlahy, vinylové podlahy. Máme dlouholetou zkušenost s montáží i renovaci podlahových krytin. Montáž všech druhů podlahových krytin Liberec: - PVC - přírodní linoleum Marmoleum - vinylové podlahy - plovoucí laminátové podlahy – Balterio, Eterna, Anvi Trade - plovoucí dřevěné podlahy – Magnum, Parat, Befar, Hoco - masivní dřevěné podlahy – parketová, prkenná - zátěžové koberce - korek Pokud Vás naše podlahářské služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Boleslavova 289/15, Liberec.