Poptávám výrobu težítka

Poptávám výrobu težítka

Poptávám výrobu těžítka ve tvaru krychle, kde by byly vyryty jména dětí, název školy a určité datum. Byl by to dárek. Prosím o cenu při rozměrech Rubikovy kostky. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
05.05.2017 14:20

Platnost poptávky:
05.06.2017 13:35

Kontaktní osoba:
Kateřina Knytlová

Kontaktní email:

Okres:
Hradec Králové

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Lanyardy, klíčenky a šňůry na krk s potiskem -  zakázková výroba

Lanyardy, klíčenky a šňůry na krk s potiskem - zakázková výroba

Lanyardy v různých barevných odstínech s potiskem na zakázku vyrábí reklamní agentura Stillus s.r.o. z Břeclavi. Klíčenky, respektive šňůry na krk jsou vyrobeny z polyesteru a jsou opatřeny kovovou karabinou, mohou mít i kovovou přezkou. Rozměry lanyard jsou 15x475 mm. Lanyardy je možné potisknout - jedná se o sublimační potisk, který může být jednostranný nebo oboustranný. Potiskneme název firmy, motta, hesla.


Speciální potisk na sklo, plech, plast, dřevo, kov-sítotisk, digitální UV tisk

Speciální potisk na sklo, plech, plast, dřevo, kov-sítotisk, digitální UV tisk

Pro potisk různých materiálů je vhodné využít technologii sítotisku nebo digitálního UV tisku. Firma OFSITO Jiří Křístek z okresu Uherské Hradiště speciální potisk provádí na sklo, plast, dřevo, plech, kov, keramiku, kámen. Tisk motivu je možný na různé reklamní předměty, obaly výrobků, plastové lahve, hrací či výherní automaty, plastové a kovové štítky, světelná reklama, samolepící etikety, nábytek, obklady, dlažbu, okenní skla, zrcadla, prvky dětského hřiště a dalších předmětů. Potiskem to u nás skončit nemusí, řešíme i výsek, ohýbání, vakuové tvarování. Řekněte nám své požadavky a my vše zařídíme.


Tradiční zakázková výroba i prodej foukaného skla, skleněných dekorací i pohárů

Tradiční zakázková výroba i prodej foukaného skla, skleněných dekorací i pohárů

Zajímá Vás tradiční výroba skla? Rádi by jste se podívali na práci skláře, nebo si ji dokonce sami zkusili? Jste na Vysočině na dovolené a hledáte originální dárek pro své blízké? Pak navštivte naši Sklářskou huť u Hrocha ve Žďáře nad Sázavou, kde se můžete podívat přímo na práci naších sklářů. Zaměřujeme se na tradiční výrobu Škrdlovického hutního skla. Pod dohledem naších sklářů si můžete i vyzkoušet vyrobit skleněný předmět. Pak navštivte naší prodejnu, kde jistě vyberete vhodný dárek pro své blízké, nebo pro sebe na památku. Zakoupíte u nás skleněné dekorace i nápojové nádobí. Foukané sklo vyrábíme na zakázku. Navíc pak můžete navštívit naší restauraci a pochutnat si na dobrém jídle a pití.


Objednejte u nás trička s potiskem, vyberte si jeden z motivů nebo si vytvořte vlastní

Objednejte u nás trička s potiskem, vyberte si jeden z motivů nebo si vytvořte vlastní

Sháníte originální tričko s potiskem, ať už pro určitou skupinu lidí nebo jako dárek pro někoho z Vašich blízkých? Pak vsaďte na společnost Reklamní potisk, s.r.o., u které si můžete vybrat z široké nabídky motivů, anebo si nechat potisknout svým vlastním. Trička od nás jsou vhodná pro jakoukoliv příležitost. Ať už Vás čeká maturita, týmová soutěž nebo jakýkoliv turnaj a chcete zazářit v dobře padnoucích tričkách s originálním potiskem, pak jsme tady pro Vás. V případě, že se chystáte na oslavu narozenin a chcete oslnit vskutku originálním dárkem, pak tričko s potiskem dle Vašeho návrhu Vám vyrobíme na zakázku. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Tradiční české vánoční ozdoby - výroba, prodej, eshop

Tradiční české vánoční ozdoby - výroba, prodej, eshop

Inspirujte se vánočním zbožím v Kalada Luhačovice. Na prodejně i v eshopu můžete zakoupit tradiční české vánoční ozdoby a dekorace. Už víte, čím letos ozdobíte vánoční stromeček? S vánočním zbožím od Kalada Luhačovice můžete mít stromeček tradiční různobarevný nebo v módních barevných tónech. Stačí si jen vybrat. Prodej, e-shop: - vánoční dekorace na stromeček - vánoční zboží, tradiční české ozdoby - ručně vyráběné skleněné ozdoby - sady vánočních ozdob - ozdoby s dekorem bez dekoru - dekorativní sklo - vánoční svícny, řetězy, girlandy - háčky na vánoční ozdoby - držáky svíček do lampiónů - bodce a držáky svíček. Kouzelné vánoční ozdoby umocní radost při zdobení vánočního stromečku. Tradiční české Vánoce, to jsou Vánoce se sortimentem firmy Kalada.


Textilní taštička na krk na nošení skleničky během degustace vína - výroba na zakázku

Textilní taštička na krk na nošení skleničky během degustace vína - výroba na zakázku

Pořádáte ve vinařství degustace vína? Chcete vyřešit problém, kam odložit degustační skleničky návštěvníků, když zrovna nejsou skleničky chvíli potřeba? Objednejte si textilní taštičku na skleničku - jejich zakázkovou výrobou se zabývá reklamní agentura STILLUS z Břeclavi. Vyrábíme textilní taštičky na krk, které slouží nejen jako nosička skleničky, ale navíc chrání oděv účastníků před potřísněním vínem. ¨ Do nosičky se vejde nejen skelnička na vína, ale i leták s mapkou či propiska. Taštičky opatříme logem vašeho vinařství a navíc si můžete vybrat z 16 barev látek a 40 barev obšití