Poptávám tuzemskou autodopravu

Poptávám tuzemskou autodopravu

Poptávám přepravu dětské postele včetně matrace z Ostravy do Znojma. Rozměry cca délka 150 cm, šířka 90 cm, výška 40 cm. Baleno do tohoto tvaru do folie. Děkuji za odpověď.
Poptávka byla vložena dne:
05.12.2016 08:42

Platnost poptávky:
05.01.2017 08:22

Kontaktní osoba:
Pilařová Marie

Kontaktní email:

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Jeřábnické práce, autodoprava s využitím hydraulické ruky

Jeřábnické práce, autodoprava s využitím hydraulické ruky

Potřebujete přemístit těžká břemena i v hůře dostupném terénu? S tím Vám pomůže společnost Ivo Sýkory z Rožnova pod Radhoštěm, která působí v celém Zlínském, Olomouckém a Moravskoslezském kraji. Naše firma se zaměřuje na jeřábnické práce, přepravu a přesné práce s využitím hydraulické ruky. Zajistíme dopravu různých materiálů sypkých, pevných, palet či vysokorozměrných břemen, dále pak křehkých nákladů, soch, strojů, zařízení, lešení, stavebního materiálu a komponentů, bednění, kontejnerů či buněk. Realizujeme odtah a vyprošťování vozidel i v těžce dostupných terénech. Veškerou činnost vykonáváme speciálními vozidly, přesně, rychle a kvalitně.


Mezinárodní autodoprava, přeprava osob a nadrozměrného nákladu

Mezinárodní autodoprava, přeprava osob a nadrozměrného nákladu

Mezinárodní a vnitrostátní autodoprava: - nákladní vozy (bez vleku i s vlekem) - užitkové vozy (bez vozíku i s vozíkem) - přeprava osob - mezinárodní doprava od dodávek až po kamiony - od dodávek 3, 5 tun po kamiony 24 tun - automobilový park.


Štěrk, písek, suť, prodej a autodoprava sypkého materiálu, výkup suti

Štěrk, písek, suť, prodej a autodoprava sypkého materiálu, výkup suti

Prodej nejrůznějších sypkých látek, a to včetně dopravy Vám poskytne ověřená firma Roman Mašek - prodej písku a štěrku z hlavního města Prahy. Pro své zákazníky máme k dispozici jak písek, tak i štěrk vhodný pro všechny stavební účely včetně pokládky dlažby. Na oplátku od Vás rádi vykoupíme Vaši stavební suť, u které zajistíme potřebnou dopravu. Velmi si ceníme svých klientů, kterým umožňujeme nejen autodopravu, ale v případě špatné dostupnosti také možnost využít dopravu lodí. V daném odvětví se pohybujeme již řadu let, po které se vždy snažíme najít to nejlepší řešení k Vaší maximální spokojenosti.


Stavební kontejnery na zeminu a stavební suť včetně kontejnerové dopravy

Stavební kontejnery na zeminu a stavební suť včetně kontejnerové dopravy

Potřebujete odvézt zeminu a nemáte vhodný kontejner? Nezoufejte v nabídce společnosti Černohorský s.r.o. naleznete kontejnery na zeminu a suť s nosností 3 až 12 tun. Zajistíme Vám kontejnerovou dopravu a odvezeme zeminu i stavební suť. K dispozici máme moderní strojní vybaven, auta s hákem na kontejner jsou u nás samozřejmostí. Poskytneme Vám: - velké množství kontejnerů různých rozměrů - dlouholeté zkušenosti - odpovídajicí vybavení - auta na dopravu stavebních kontejnerů. Pokud tedy realizujete různé výkopové práce či rekonstrukce a potřebujete odvézt velké množství sutě a zeminy v co nejkratším čase kontaktujte naší firmu a přistavíme Vám odpovídající kontejnery. Rádi Vám pomůžeme, obraťte se na nás, těšíme se na spolupráci s Vámi.


Transport, stěhování výrobních technologií, linek, obráběcích center, strojů

Transport, stěhování výrobních technologií, linek, obráběcích center, strojů

Pro stěhování výrobních technologií, linek nebo velkých obráběcích strojů a center je nutné oslovit odbornou firmu, která je vybavena těžkotonážními transportními podvozky. Firma MODEKO - Radek Kocián vlastní potřebnou techniku pro transport strojů a výrobních linek. Působí po celé ČR. Stěhování výrobních technologií probíhá komplexně, s maximální pečlivostí - včetně odpojení od inženýrských sítí, demontáže, přípravy pro transport, až po vyložení stroje. Stěhování výrobních linek, obráběcích strojů: - odpojení staršího stroje, demontáž a naložení na návěs - vyložení a transport nové výrobní linky, stroje na plánované místo, včetně zapojení. Sídlo firmy: Hulín - Zlínský kraj.


Autodoprava, jeřábnické práce, hydraulická ruka

Autodoprava, jeřábnické práce, hydraulická ruka

Pro jeřábnické práce využíváme autojeřáby AD-20 a AD-28 s hydraulickou soustavou. Díky naší autodopravě vám vždy spolehlivě, snadno a především levně přepravíme požadovaný náklad kam je potřeba. Naše autodoprava disponuje automobilovým parkem, ve kterém si vyberete: - užitkové vozy s vozíkem nebo bez vozíku - nákladní vozy s vlekem i bez vleku - osobní vozy - dodávky - kamiony - autojeřáby - hydraulická ruka. Také provádíme nadrozměrné přepravy po celé Evropě. V případě dlouhodobé spolupráce vám rádi poskytneme zajímavé ceny.