Revize komínů

Revize komínů

Jedná se o služby spojené s revizemi komínů a udržením provozu svěřeného bytového fondu MČ Brno-sever.
Veřejná zakázka vložena:
07.11.2016 13:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Statutární město Brno, městská část Brno-sever

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
21.11.2016 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Statutární město Brno, městská část Brno-sever

Zadavatel IČ:
44992785

Zadavatel ulice:
Bratislavská 70

Zadavatel PSČ:
601 47

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
Ing. Rostislav Hakl

Zadavatel telefon:
+420 545 542 208

Fax:
+420 545 542 276


Zadavatel web:
http://www.sever.brno.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50700000-2
Opravy a údržba technických stavebních zařízení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Revize, čištění, vložkování, frézování komínů od profesionálů

Revize, čištění, vložkování, frézování komínů od profesionálů

Potřebujete vyvložkovat, vyfrézovat komín nebo provést jeho revizi? Můžete se obrátit na ostravské Kominictví Papík s.r.o., které má dvacetileté zkušenosti v oboru a odvádí precizní a kvalitní práci. Každý komín je zapotřebí alespoň jednou ročně kontrolovat a vyčistit, protože neudržované komíny způsobují vznik požáru. Zajistíme Vám tyto kominické práce: - vložkování komínu - do stávajícího zděného komínového průduchu se vkládá ochranná komínová vložka, která slouží pro bezpečný odvod spalin od spotřebičů na pevná, plynná a kapalná paliva - frézování - zásah do komínového zdiva, provádí se pouze po předběžné prohlídce - pravidelná kontrola a čištění komínu a spalinových cest včetně hlídání termínu - stavba nových komínů - opravy, montáž, prodej komínů - revize - zkoušení těsnosti komínu - prohlídky inspekční kamerou. Ať už máte dům, chalupu či bytovou jednotku, zajistěte si revizi komínu i odbornou kontrolu včas!


Výstavba komínů Teplice – od vypracování návrhu až po realizaci

Výstavba komínů Teplice – od vypracování návrhu až po realizaci

Výstavbou komínů od návrhu po realizaci se zabývá spolehlivá společnost PRIMATEP s.r.o. z Teplic. Komín je důležitou a neodmyslitelnou součástí domů. Jeho správné fungování je důležité pro správný odvod spalin a pro bezpečnost obyvatel domu i kvůli domu samotnému. Výstavba komínu v novostavbách i při rekonstrukcích domů či velkých objektů bude se službami společnosti PRIMATEP s.r.o. zajištěna profesionály, kteří mají o oboru mnoho let praxe. Pokud Vás naše nabídka zaujala nebo pokud máte k návrhům a samotné realizaci výstavby komínů dotazy, neváhejte prosím kontaktovat společnost PRIMTEP s.r.o. z Teplic.


Revize komínů Teplice – jednorázové i pravidelné čištění spalinových cest

Revize komínů Teplice – jednorázové i pravidelné čištění spalinových cest

Odborná revize komínů je nutná vždy, když dojde k havárii komína, k vyhoření sazí, při výměně spotřebiče nebo před kolaudací. Revize komínů a jednorázové či pravidelné kontroly a čištění spalinových cest nabízí v Teplicích a okolí spolehlivá firma PRIMATEP s.r.o. Při odborné revizi se zjišťuje aktuální stav spalinových cest a v případě závad se doporučí vhodný postup k odstranění. Správná funkčnost spalinových cest je zásadní podmínkou pro bezpečné užívání objektů. Chcete-li mít záruku, že komín na Vašem objektu je v pořádku, kontaktuje firmu PRIMATEP s.r.o.


Vrtání a vložkování komínů od profesionální kominické firmy

Vrtání a vložkování komínů od profesionální kominické firmy

Hledáte kvalitní firmu, která provádí vložkování či vrtání komínů? Pak jste na správném místě. Společnost Komíny - Krby Luboš Czyž jsou profesionálové ve svém oboru a ke každému zákazníkovi přistupují individuálně, společně se snahou vždy najít optimální řešení. Zajistí Vám vrtání komínů pro následné vyvložkování keramickými nebo nerezovými vložkami. Díky tomu, že se vrtání provádí za proplachu s použitím vody, nedochází k prašnosti a zároveň vzniká minimum vibrací zdiva a otřesů. Při vrtání nám pomáhá technologie Husqvarna a diamantové korunkové jádrové vrtáky. Maximální odchylka vrtu je 3-4 cm při délce vrtu 15 metrů. Zakázky realizujeme po celém Moravskoslezském kraji - v okresech Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Bruntál.


Čištění, kontrola, revize komínů - vše vyřeší kominík z Kominictví Koníček

Čištění, kontrola, revize komínů - vše vyřeší kominík z Kominictví Koníček

Kominictví Koníček provádí veškeré služby v oblasti komínů. Nabízí kominické práce, kontroly a čištění komínů dle vyhlášky, vložkování komínů i revize spalinových cest. Postará se, aby váš komín vždy bezpečně fungoval a splňoval všechny předpisy. Chcete předejít poruchám komínu? Hledáte osvědčeného kominíka? Obraťte se na Kominictví Koníček, který má dlouholeté zkušenosti v oblasti kominictví a s rekonstrukcí spalinových cest. Vždy vám zajistí bezproblémový a bezpečný provoz všech odtahů spalin. Kominické práce: - kontrola komínů dle NV 91/2010 Sb. - čistění komínů - kontrola komínových průduchů - revize spalinových cest - stavba nových zděných systémových komínů - vložkování komínů - montáže nových komínových systémů - montáž ocelových nerezových komínů - opravy stávajících komínových těles - poradenská činnost v oblasti kominictví. Nepodceňujte péči o komín. Pravidelná kontrola komínu se vám vyplatí. Profesionální kominické práce provádí kominictví Koníček, který působí v okolí Uherského Brodu a Uherského Hradiště.


O každoroční údržbu, čištění a revizi komínů se postarají naší specialisté v oboru kominictví

O každoroční údržbu, čištění a revizi komínů se postarají naší specialisté v oboru kominictví

Vlastníte-li rodinný domek nebo si budete stavět v Ostravě obydlí, pamatujte na kominíka! Vzniku požáru domu můžete předejít pravidelnou roční kontrolou a následným čištěním Vašeho komína, o který se postará společnost Kominictví PAPÍK s.r.o. v Ostravě. Čas příští kontroly si pamatovat nemusíte, Kominictví PAPÍK si pohlídá sám termín prohlídky. Při kontrole spalinové cesty se posuzuje bezpečné umístění hořlavé stavební konstrukce, požární bezpečnost komína, zda je zajištěn volný přístup ke komínu (k jeho vymetacím a čisticím místům), posouzení požární bezpečnost stavby. Odborně způsobilá osoba provádí čištění spalinových cest se zaměřením na odstraňování pevných usazenin ve spalinové cestě i na lapači jisker. Revize komínů a spalinových cest se neprovádí každoročně, ale musí se provést před uvedením spalinové cesty do provozu, po stavební úpravě nebo požáru komína. Dále při změně druhu paliva nebo před výměnou spotřebiče paliv. Revize se provádí při vzniku trhlin ve spalinové cestě ale i při podezření na výskyt trhlin.