Dodávka dezinfekčních prostředků

Dodávka dezinfekčních prostředků

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka dezinfekčních prostředků určených pro profesionální použití ve zdravotnictví. Produkty musí být registrovány jako biocid, zdravotnický prostředek, léčivo, kosmetika. Všechny nabídnuté produkty musí mít minimálně virucidní účinnost, pokud není požadováno jinak a dále musí splňovat požadavky platné legislativy.
Podrobné požadavky na dodávku dezinfekčních prostředků jsou uvedeny v přílohách č. 1 a 5 zadávací dokumentace – Technická specifikace, Oceňovací tabulka.
Zadavatel dále upozorňuje uchazeče na skutečnost, že zadávací dokumentace je souhrnem požadavků zadavatele a nikoliv konečným souhrnem veškerých požadavků vyplývajících z obecně známých platných a odborných norem. Uchazeč se tak musí při zpracování své nabídky vždy řídit nejen požadavky obsaženými v zadávací dokumentaci, ale též ustanoveními příslušných obecně závazných norem.
V případě, že zadávací podmínky veřejné zakázky obsahují požadavky nebo odkazy na obchodní firmy, názvy nebo jména a příjmení, specifická označení zboží a služeb, které platí pro určitou osobu, popřípadě její organizační složku, za příznačné, patenty, ochranné známky nebo označení původu, umožňuje zadavatel výslovně pro plnění veřejné zakázky použití i jiných, kvalitativně i technicky obdobných řešení.
Dle ustanovení § 2 písm. e) zákona č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole ve znění pozdějších předpisů, je vybraný dodavatel osobou povinnou spolupůsobit při výkonu finanční kontroly.
Veřejná zakázka vložena:
03.10.2016 15:24

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, příspěvková organizace Ministerstva zdra

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
23.11.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, příspěvková organizace Ministerstva zdra

Zadavatel IČ:
00064173

Zadavatel ulice:
Šrobárova 1150/50

Zadavatel PSČ:
100 34

Zadavatel obec:
Praha 10

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

33190000-8
Různé zdravotnické přístroje a výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Fumigace – účinná ochrana před skladništními škůdci

Fumigace – účinná ochrana před skladništními škůdci

Hledáte-li odborníka v oblasti desinsekce, respektive fumigace na Znojemsku, obraťte se na společnost Deratizace Lukáš Kudrna v Příměticích na Znojemsku. Fumigace je jedno z nejdůležitějších opatření týkající se ochrany sil či skladů před skladništními škůdci. Během fumigace plyny hluboko pronikají do hmoty substrátu a jsou schopny zahubit většinu živočišných škůdců. Pro fumigace je používán fosforvodík, který však nemá vliv na kvalitu ošetřované produktu a zbytky fosfinu je možné odstranit pročištěním ošetřeného produktu. Provádíme plynování pytlovaných nebo vakuovaných komodit na paletách, ale i v různých objektech, jako jsou sila nebo podlahové sklady.


Ošetření fasád proti plísni s vysokou a dlouhodobou účinností

Ošetření fasád proti plísni s vysokou a dlouhodobou účinností

Aby fasáda Vašeho domu zůstala bez chybičky po dlouhá léta, nabízí společnost ARS - AXIOM REAL, spol. s r.o. se sídlem v Praze profesionální ošetření a nátěry proti plísni s vysokou účinností a dlouhodobým účinkem. Ošetření fasád proti plísním, které vznikají především v rizikových místech s nedostatkem cirkulace vzduchu nebo v místech s nedostatečným přístupem slunečních paprsků, provádí odborníci této společnosti po zhodnocení veškerých těchto vlivů a po pečlivém výběru vhodného přípravku. Zaujala Vás nabídka? Preventivní ošetření fasády proti plísni žádejte u společnosti ARS - AXIOM REAL, spol. s r.o.


Deratizace, dezinfekce, desinsekce hmyzu, hlodavců a mikroorganismů

Deratizace, dezinfekce, desinsekce hmyzu, hlodavců a mikroorganismů

Byl Váš dům osídlen nevítanými hlodavci či hmyzem? Potřebujete toto osazenstvo vyhubit, aby Vám nezpůsobilo škody či nepřeneslo choroby? S tím Vám pomůže naše společnost DEZIRA - Přemysl Tichý, sídlící v obci Dobrovice – Libichov v okrese Mladá Boleslav. Naše společnost se specializuje na hubení myší, potkanů, hmyzu, vos, blech, švábů, štěnic, mikroorganismů, plísní a jiných škůdců. Zajišťujeme profesionální služby pro domácnosti, firmy, potravinářských, stravovacích, zdravotnických a sociálních zařízení, bytová družstva, SVJ. Deratizace, dezinfekce, desinsekce provádíme plynováním, HACCP, pomocí chemických a fyzikálních metod.


Ochrana střech, fasád a říms před holuby – montáž bez lešení

Ochrana střech, fasád a říms před holuby – montáž bez lešení

Nežádoucímu posedávání ptactva a znečištění střech, fasád, říms a prostorů pod výklenky zabrání odborná instalace holubích zábran, kterou nabízí firma Anesta s.r.o. z Prahy. Instalace holubích zábran je rychlá a není k ní potřeba lešení ani stavebních plošin. Kvalita použitého materiálu a jeho odolnost vůči UV záření garantuje dlouhou a bezúdržbovou životnost. Díky své flexibilitě se přizpůsobí i nerovným a členitým podkladům. Netrapte se již dále odklízením ptačího trusu a ošetřováním znečištěných míst, kontaktujte firmu Anesta s.r.o., kde Vám doporučí a instalují vhodný typ holubích zábran pro ochranu fasád.


Asanační práce Hradec Králové - non stop dezinfekce, dezinsekce, deratizace

Asanační práce Hradec Králové - non stop dezinfekce, dezinsekce, deratizace

Služby DDD Deratizace Ryšavý Hradec Králové Řešíte ve svém bytě nebo objektu nepříjemný hmyz či hlodavce? Snažili jste si poradit sami, ale hubení nepřineslo žádný pozitivní výsledek? Obraťte se na společnost Deratizace Ryšavý. Desinsekce je jedním z našich oborů - rychle a účinně vás nevítaných návštěvníků zbavíme. Dezinfekční, dezinsekční a deratizační služby NON STOP! Dezinfekce (asanace) Deratizace-čištění (likvidace) Dezinsekce (desinsekce)


Způsob, jak se zbavit a zároveň se chránit před potkany a dalšími hlodavci

Způsob, jak se zbavit a zároveň se chránit před potkany a dalšími hlodavci

Odbornou pomoc v oblasti deratizace – komplexní ochrany před škodlivými hlodavci a samotným hubením hlodavců – Vám na Znojemsku a Moravském Krumlově poskytne společnost Deratizace Lukáš Kudrna. Náš odborný přístup k řešení problému hubení škodlivých hlodavců zahrnuje: prohlídku objektu určeného k deratizaci určení druhu hlodavce a stanovení stupně zamoření výběr vhodného přípravku pro deratizaci kladení nástrah kontrola úbytku nástrahy sběr a likvidace uhynulých hlodavců V oblasti deratizace také navrhujeme preventivní opatření, kterými Vám pomůžeme chránit objekty před vniknutím nechtěných škůdců.