Nábytek pro ZČU 012-2016

Nábytek pro ZČU 012-2016

Nábytek pro ZČU dle aktuálních potřeb Zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
29.09.2016 08:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Zjednodušené oznámení o zakázce v rámci dynamického nákupního systému

Zadavatel:
Západočeská univerzita v Plzni

Originální záznam:

Okres:
Plzeň-město

Platnost veřejné zakázky:
17.10.2016 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Západočeská univerzita v Plzni

Zadavatel IČ:
49777513

Zadavatel ulice:
Univerzitní 2732/8

Zadavatel PSČ:
306 14

Zadavatel obec:
Plzeň - město

Kontaktní osoba:
Mgr. Kateřina Sekyrová

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://zcu.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39112000-0
Židle

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba kuchyňských linek na míru - kvalitní kuchyně za výhodné ceny

Výroba kuchyňských linek na míru - kvalitní kuchyně za výhodné ceny

Chcete si pořídit novou kuchyň, ale nelíbí se Vám žádné běžně prodávané? Pak si nechte vyrobit kuchyni na míru od specialistů z Truhlářství Kafka. V kuchyni trávíme velkou část našeho života, proto by Vaše kuchyň měla být útulná, ale i praktická a aby nám její rozvržení ulehčilo práci. Vyrábíme kuchyně v masivním, laminátovém, dýhovaném či fóliovaném provedení. Na pracovní pláty nejčastěji používáme postformingové desky, nebo mohou být použity přírodní nebo umělé kameny. Dodáváme také doplňky do kuchyně, jako zásuvky, drátěné programy, karusely, otočné a výsuvné koše, multifunkční sloupy, railing systémy. Na přání zákazníka můžeme kuchyň vybavit také kuchyňskými spotřebiči renomovaných značek za velmi výhodné ceny. Nyní od nás můžete získat ke kuchyňské lince na míru nerezový dřez v hodnotě 3000,- zcela zdarma. Naše kuchyně navrhujeme tak, aby vyhovovaly současnému životnímu stylu a nejnovějším trendům.


Pro správné sezení jedině anatomicky tvarované křeslo Samurai – prodej, e-shop

Pro správné sezení jedině anatomicky tvarované křeslo Samurai – prodej, e-shop

Vyžaduje Vaše zaměstnání práci v sedě u pracovního stolu? Pak nezapomínejte na správné sezení, jinak Vám mohou hrozit vážné zdravotní potíže. Firma ZWORK přináší kvalitní, absolutně ergonomická kancelářská křesla SAMURAI, které díky svému anatomickému tvarování sníží riziko vzniku zdravotních potížích. Křesla mají jedinečný design s důrazem na zdravé sezení a správnou ergonomii. Vyrobeny jsou z těch nejlepších materiálů. Oblíbené vlastnosti: - měkká a pohodlná opěrka hlavy - ergonomický tvar opěradla odpovídající anatomickému tvaru těla - extra silný ocelový rám - komfortní dvojité sedadlo - snímatelné polstrování pro letní měsíce Dlouhodobý nesprávný posed způsobuje: - přetížení meziobratlových plotének - bolest páteřního nervu - bolest zádového svalstva - problémy s orgány hrudní dutiny - snížení krevního a lymfatického systému - přehřívání některých částí těla Záruka na SAMURAI kancelářská křesla je 4 roky.


Zakázková výroba nábytku a návrhy, vizualizace interiéru

Zakázková výroba nábytku a návrhy, vizualizace interiéru

Díky Truhlářství Buršík můžete popustit fantazii při plánování vybavení bytu. Zpracujeme Vám návrhy, vizualizace interiéru. Zakázková výroba nábytku je zárukou originality a kvality. Díky výrobě na míru máte jistotu, že využijete prostor každého pokoje na maximum. Působíme nejčastěji v regionu Zlínský kraj, Přerov, Prostějov, Olomouc. Výroba nábytku: - vybavení do dětského pokoje - vybavení do ložnice - kuchyně - obývací pokoje, stěny - šatny, sestavy do předsíně - vestavěné skříně.


Frézované nápisy, cedulky a piktogramy - CNC frézování dřeva a překližky

Frézované nápisy, cedulky a piktogramy - CNC frézování dřeva a překližky

Naší hlavní činností je výroba nábytku na míru a díky vlastní nadstandardně vybavené dílně se Vám postaráme také o frézování nápisů do dřeva, překližky, MDF desek a sololitu. Sháníte-li někoho, kdo by Vám vyrobil cedulku, piktogram, jste na tom správném místě. CNC frézování dřeva: - hloubka frézování max. 90 mm - tloušťka materiálu max. 200 mm - velikost z pracovní plochy stolu 5000 x 1300 mm - jakýkoli plošný tvar. Možnosti použití: - dřevěné nápisy, písmena, loga, erby, tvary - dřevěné plakety, cedule - dřevěná prkénka - ornamenty na dětskou postýlku - reliéfy na dveře - reklamní stojany, podstavce, displeje - schodiště, schodnice - poličky, nábytkové dílce - bytové doplňky, architektonické prvky. MDF desky, které jsou plnohodnotnou a multifunkční alternativou masivního dřeva vyfrézujeme, obrousíme i nalakujeme. Vyrobíme vše dle Vašeho přání!


Rostoucí, stavitelný nábytek pro děti - dětské psací stoly, židle

Rostoucí, stavitelný nábytek pro děti - dětské psací stoly, židle

Společnost Nábytek Amadeus vyřešila problém, aby jste každý rok nemuseli vybavovat pokojíček své ratolesti novým nábytkem a to v podobě výškově stavitelného dětského nábytku, který je určen pro děti i dospělé. Tento speciální nábytek pro zdravější sezení je nezbytnou prevencí bolestí hlavy, únavy i poškození páteře. U stolu lze nastavit výšku i sklon stolové desky a u židlí lze nastavit výšku i hloubku sezení, aby nohy byly pevně na podlaze a záda se pohodlně opírala. Manipulace s nábytkem je velmi snadná a pohodlná. Podpořte dynamické sezení Vašeho dítěte a pořiďte mu náš revoluční rostoucí nábytek!


Lékařské, zdravotnické, laboratorní židle, čekárenské lavice

Lékařské, zdravotnické, laboratorní židle, čekárenské lavice

Lékaři a odborný personál ve zdravotnictví vyžadují do svých ordinací, čekáren a laboratoří kvalitní zdravotnické židle a čekárenské lavice. Firma ON LEAD CZ s.r.o. provozuje eshop specializovaný na židle, kde najdete lékařské, laboratorní židle, křesla i lavičky. Kolekce zdravotnických židlí byla speciálně vyvinuta pro použití ve zdravotnických zařízeních - umožňují pohodlné a praktické sezení. Dle individuálních potřeb zákazníka jsou možné úpravy židlí a výběr různých mechanismů podle charakteru provozu a typů pojezdových koleček dle povrchu podlahy. Vybrat si můžete přímo na naší prodejně ve Starém Městě, která je nějvětší prodejnou židlí v lokalitě Zlínský kraj. Prodej: - zdravotnické, lékařské, laboratorní židle - kancelářské židle pro ordinace, sesterny - pracovní, zdravotnické stoličky, vyšetřovací židle - čekárenské lavice, čekárenská křesla.