Poptávám pneu na invalidní vozík

Poptávám pneu na invalidní vozík

Poptávám pneu na invalidní vozík Vassilli for, přední kola pláště rozměr 200*50 c 179-36 105335, duše 200*50 20105114 se zahnutým ventilkem. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
29.08.2016 08:48

Platnost poptávky:
29.09.2016 08:24

Kontaktní osoba:
Podzemny Roman

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Vsetín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pronájem polohovacích postelí a pečovatelských lůžek i s antidekubitní matrací

Pronájem polohovacích postelí a pečovatelských lůžek i s antidekubitní matrací

Potřebujete pronajmout polohovací postel? Hledáte firmu, která by Vám mohla pronajmout antidekubitní matraci proti proleženinám? Chcete mít jistotu, že matrace bude čistá a vydezinfikovaná? Spolehnout se můžete na společnost CHIRANEX s.r.o. se sídlem v Ostravě, která provozuje půjčovnu polohovacích postelí, pečovatelských lůžek, kompenzačních pomůcek i antidekubitních matracích. Všechna lůžka, která máme k dispozici k pronájmu, jsou na opatřena antibakteriálními matracemi, elektricky poháněným polohovacím systémem a dálkovým ovládáním. Antidekubitní matrace si můžete pronajmout i zvlášť bez lůžka. Jsou vyčištěny a vydezinfikovány ozonem. Jedná se o nejlepší prevenci proleženin. Vybírat můžete z klasické aktivní antidekubitní matrace či bublinkové matrace i pasivní antidekubitní matraci s antibakteriálním potahem. Pro více informací o pronájmu nás neváhejte kontaktovat. Ceny za pronájem najdete na našich webových stránek.


Výroba zdravotních, ortopedických a protetických pomůcek

Výroba zdravotních, ortopedických a protetických pomůcek

Sháníte kvalitní léčebné pomůcky pro léčbu pohybového aparátu? Máte problémy s chůzi či držením těla? Naše zdravotnické zařízení Ergona Opava s.r.o. spolupracuje s odbornými lékaři a vyrábí ortopedické a protetické pomůcky, které umožňují návrat k původním pohybovým aktivitám. V oboru ortopedická protetika nabízíme: - výrobu, prodej, aplikace a opravy zdravotních pomůcek - protézy dolních a horních končetin - ortézy dolních a horních končetin - měkké bandáže - ortopedická obuv - ortopedické opravy standardní obuvi - obuv šitá na míru - aktivní mechanické invalidní vozíky - vložky do bot. V našem centu také provádíme počítačovou analýzu chůze, která je důležitá při řešení bolesti chodidel. K vyšetření chodidel slouží moderní přístroj MatScan, který dokáže provést analýzu chodidel a stoje při statickém i dynamickém zatížení. Toto vyšetření je vhodné pro sportovce a všechny, které trápí bolesti chodidel a mají ploché nohy. Při výrobě zdravotnických pomůcek uplatňujeme nejnovější technické postupy a jejich dostupnost je zajištěna řadou poboček a výjezdových pracovišť. Klientům poskytujeme poradenství na základě telefonických hovoru a také formou e-mailových dotazů. Jsme připravení vám pomoci!


Antidekubitní matrace - účinná prevence a podpora léčby dekubitů

Antidekubitní matrace - účinná prevence a podpora léčby dekubitů

Firma PROMOS spol. s.r.o., která sídlí ve Valašském Meziříčí, je výrobcem a dodavatelem aktivních antidekubitních matrací, které poskytují efektivní prevenci a podporu při léčbě dekubitů. Výhody, které poskytují naše antidekubitní matrace: - dynamické střídání tlaku v jednotlivých částech matrace - snižují tlak na tkáň pacienta a tím je zajištěno její dostatečné prokrvení - tělo pacienta není podepřeno na stále stejných místech - dle typu matrace možnost zatížení od 3 až do 450 kg - pro děti i dospělé - stupeň dekubitů 1-4


Materiál, nástroje a pomůcky pro ortodoncii a estetickou stomatologii – prodej přes eshop

Materiál, nástroje a pomůcky pro ortodoncii a estetickou stomatologii – prodej přes eshop

Společnost Altis group z Břeclavi se zabývá prodejem ortodontického a stomatologického materiálu a pomůcek. Veškerý stomatologický materiál a pomůcky či nástroje pro estetickou stomatologii zakoupíte prostřednictvím našeho e-shopu. Dodáváme produkty předních výrobců ortodontického materiálu a pomůcek, jako je Ortho Organizers, Jeil Medical Corporation, Hu-Friedy, Gestenco International AB, RMO nebo Reliance Orthodontics. K dispozici máme široký sortiment produktů, jako jsou kovové, samoligovací a estetické zámky nebo pruty, kroužky a oblouky. K prodeji máme také například linguální a palatinální příslušenství nebo nástroje. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte náš e-shop.


OTR, Agro pneu za výhodnou cenu - průmyslové pneumatiky na stavební, zemědělské stroje, zahradní techniku

OTR, Agro pneu za výhodnou cenu - průmyslové pneumatiky na stavební, zemědělské stroje, zahradní techniku

V oblasti speciálních pneumatik má dlouholeté zkušenosti společnost KAFOCAR s.r.o. Zlín. Dodává průmyslové pneumatiky za výhodnou cenu. Máme široký sortiment - OTR pneu na stavební stroje všeho druhu, Agro pneu na zemědělské stroje i zahradní techniku. Abychom Vám ušetřili starosti, zajišťujeme i dopravu v rámci ČR. Zákazníci z regionu Zlínský kraj mají možnost osobního odběru na naší provozovně Tečovská 1325, Zlín-Malenovice. Průmyslové pneumatiky: - na stavební stroje (OTR) - bagry, traktorbagry, VZV, smykové nakladače, lomové nakladače, dempry, srovnávače apod. - na zahradní techniku (AGRO) - malé traktory, sekačky na trávu, komunální techniku.


Kvalitní pneuservis - pneucentrum, přezouvání pneu, odborná výměna pneumatik

Kvalitní pneuservis - pneucentrum, přezouvání pneu, odborná výměna pneumatik

Hledáte kvalitní pneuservis v blízkosti města Břeclav, kde Vám pneumatiky nejen vymění, ale i prověří Vaše disky? Navštivte pneucentrum Václavovič ve městě Břeclav, kde provádí odbornou výměnu pneumatik. Jakmile k nám přijedete a svěříte nám kola vašeho vozu, tak se Vám naši mechanici budou věnovat a budou ochotni řešit jakýchkoli problém s vašimi koly. Na Vašem autě provedeme běžné činnosti jako jsou: -zvednutí vozu -demontáž kol -montáž kol -ošetření náboje kola -mytí kol -demontáž pneumatiky z ráfku -výměna ventilu -kontrola pneumatiky. A také samozřejmě kontroluje a doporučíme tlaky v pneumatikách, správné umístění pneu na nápravě, hloubku dezénu, házivost pneumatik a ráfků-disku, celkový stav pneu a disků, čistotu dosedacích ploch pro pneumatiku a čistotu dosedací plochy na náboj kola.