Poptávám sud na dešťovou vodu

Poptávám sud na dešťovou vodu

Poptávám sud na dešťovou vodu, 300l.
Poptávka byla vložena dne:
18.08.2016 13:50

Platnost poptávky:
18.09.2016 12:32

Kontaktní osoba:
Miroslava Fleissigová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej venkovních i vnitřních keramických květináčů či obalů na květináče i od českých výrobců

Prodej venkovních i vnitřních keramických květináčů či obalů na květináče i od českých výrobců

Rádi by jste si zakoupili nové květináče na balkón? Máte rádi českou keramiku? Hledáte vhodný obal na květináč do interiéru? Zastavte se v Zahradním centru Malinkovič-Důbrava, které najdete v Břeclavi, kde Vás jistě potěší velkým výběrem keramických i plastových květináčů, podmisek, obalů na květináče atd. Udělá Vám radost italská terakotová keramika, kterou využijete především venku, ať už ne terase či balkóně nebo na zahradě? Nebo dáte přednost květináčům a dekorativní keramice od českých výrobců? Ať se rozhodnete jakkoliv, jistě nebudete zklamaní velkým výběrem různých tvarů, velikostí i barev. Stačí nás navštívit a vybrat si. Zakoupit můžete i kvalitní interiérové květináče firmy Scheurich. K dispozici na naší prodejně máme i plastové samozavlažovací truhlíky, pěstební či okrasné kontejnery, obaly na květináče, konve na vodu, dekorativní umělé květiny a mnoho dalšího. Naším dodavatelem je i česká firma Plastkon, která se zaměřuje na kvalitní výrobky s nápaditým designem . Dalším dodavatelem je i firma Plastia.


Zahradní nářadí, pracovní nářadí do zahrady, prodej, e-shop, internetový obchod

Zahradní nářadí, pracovní nářadí do zahrady, prodej, e-shop, internetový obchod

Sháníte prodejce zahradního nářadí? Pak neváhejte a kontaktujte nás firmau Gardentech s.r.o. působící v Brně, kde hlavní činností firmy je prodej pracovního nářadí do zahrady. Doporučujeme zakoupit holandskou motyku – má plochu čepel, odstraní povrchovou plevel, ale nepoškodí při tom okolní rostliny. Můžete zakoupit také přihrnovačku - má vepředu i vzadu zkosené nebo rovné hrany. Je vhodná na pletí a přihrnování půdy k rostlinám. Cibulovka – má krátkou rukojeť, perfektní na práci na skalkách a na práci mezi cibulí. Rozrušovačka (prstová plečka) se 3-5 prsty, neboli kultivátor, se používá k rozrušení kompaktní půdy. Dodáváme i motyčky s krátkými i dlouhými násadami. Dodáváme zahradní rýče, prodáváme hrábě na trávník, ořezávače okrajů a jiné. Více informací najdete na webových stránkách.


Nádrže na dešťovou vodu různých velikostí

Nádrže na dešťovou vodu různých velikostí

Voda v krajině je velmi důležitá pro život, a proto s ní nesmíme zbytečně plýtvat. Pokud žijete v rodinném domě či máte chalupu používejte dešťovou vodu na závlahu. Využijte k tomu akumulační nádrž na dešťovou vodu, kterou Vám dodá naše společnost REGAPLAST s.r.o. Specializujeme se na poradenství, návrh a dodání plastových retenčních jímek na dešťovku. Zajistíme pro Vás nejvhodnější a nejkvalitnější nádrž v požadovaných rozměrech a objemu. Zachycené dešťové vody můžete dále využívat jako zálivku zahrady či jako vodu užitkovou na WC a mytí. Tím tak ušetříte velkou část vody pitné, a tak dbáte o životní prostředí a šetříte své peníze. Naše nádrže nachází využití i v rozsáhlých areálech firem. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, sídlíme v okrese Znojmo, ale působíme na českém a slovenském trhu.


Prodej zatravňovacích rohoží a dlažeb, které mohou být plastové, zátěžové či gumové

Prodej zatravňovacích rohoží a dlažeb, které mohou být plastové, zátěžové či gumové

Máte na zahradě příjezdovou cestu, kterou by jste chtěli mít zatravněnou a přesto zpevněnou, aby se auto nepropadalo do bláta? Potřebujete zpevnit zahradní plochu a přesto si užívat jemný trávník. Navštivte eshop společnosti FLOMAT s.r.o. se sídlem v Ostravě, kde najdete zatravňovací rohože a dlažby. Zatravňovací rohože a dlažby, které jsou buď plastové, betonové nebo gumové. Zátěžové zatravňovací rohože či betonové tvárnice se používají pro zpevnění plochy, které slouží pro parkování či jako příjezdová cesta. Také máme k prodeji štěrkové rohože pro pochozí či pojezdové štěrkové cesty. Rohože jsou dodávány v rolích různé šířky a v různých možnostech zatížení. Pokládka je rychlá a jednoduchá. V sortimentu najdete i vhodné obrubníky a veškeré potřebné doplňky. Zatravňovací rohože u nás zakoupíte za rozumné ceny, s možností osobního vyzvednutí na pobočkách po celé ČR.


Doplňkový prodej pro všechny zahrádkáře – hnojiva, netkané textilie, rašelina

Doplňkový prodej pro všechny zahrádkáře – hnojiva, netkané textilie, rašelina

Hledáte zahradnictví na jihu od Brna, které se zabývá nejen prodejem ovocných stromků, ale i prodejem hnojiv a dalších přípravků a doplňkového sortimentu pro zahrady? Zahradnictví Urban v Želešicích na jihu Brna se specializuje na prodej ovocných stromků, růží i okrasných dřevin. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodné odrůdy a vhodného místa pro výsadbu a rádi Vám poskytneme základní informace o rostlinách. Dále se zabýváme doplňkovým prodejem pro zahrádkáře: - přísady zeleniny, bylinky, balkónové kytky, léčivky a letničky - opěrné kůly ke stromům – různé délky - netkané textilie – černá netkaná textilie pod mulč a s prořezy pro sázení jahod, bílá netkaná textilie zakrývací - chrániče proti okusu - rašelina - mulčovací kůra - zahradnické substráty pro různé tipy rostlin Hnojiva: - Speciální hnojiva pro ovocné stromky Kristalon - Rozpustná hnojiva pro zeleninu, jahody atd. - Ledek - Speciální hnojiva pro trávníky - Speciální hnojiva pro brambory - Tabletové hnojivo pro jehličnany, růže, ovocné stromky … A spoustu dalších speciálních hnojiv pro zahrady.


Výroba tlakových nádrží včetně návrhu a výpočtů Hradec Králové,

Výroba tlakových nádrží včetně návrhu a výpočtů Hradec Králové,

Představujeme Vám firmu Glatt - Pharma, spol. s r.o. z Hradce Králové, která se specializuje na výrobu tlakových nádrží včetně návrhu, výpočtů a povrchových úprav. Naše firma je schopna vyrobit kvalitní tlakové nádrže pro farmaceutický, chemický a potravinářský průmysl. Nádrže vyrobené od společnosti Glatt - Pharma, spol. s r.o. splňují veškeré požadavky na sterilní i nesterilní výrobu a odpovídají požadavkům GMP. Objem tlakových nádrží je do 5 000 litrů, v závislosti na provedení až do 10 000 litrů dle požadavku. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Bratří Štefanů 902/71, Hradec Králové.