Poptávám polep užitkového automobilu

Poptávám polep užitkového automobilu

Poptávám polep na užitkové auto Renault Trafic - falešné druhé okno o velikosti 66 x 92 na obě strany,

Barva černo hnědá . Celkem 1, 22 m2.

Termín dodání : co nejdříve

Za nabídky děkuji.

Razim
Poptávka byla vložena dne:
16.08.2016 13:08

Platnost poptávky:
16.09.2016 12:50

Kontaktní osoba:
Razim

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Louny

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bezpečnostní a ochranné certifikované okenní fólie - ochrana před pořezáním, zvýšení bezpečnosti

Bezpečnostní a ochranné certifikované okenní fólie - ochrana před pořezáním, zvýšení bezpečnosti

Pořiďte si okenní fólie pro Vaše bezpečí. Bezpečnostní a ochranné certifikované okenní fólie zabraňují vloupání i rozbití. Společnost PortaTherm s.r.o. z Brna Vám dodá a odborně namontuje certifikované okenní fólie. Bezpečnostní a ochranné okenní fólie – výhody: - ochrana před úrazem pořezáním, chrání osoby před zraněním rozbitým sklem - bezpečnostní fólie, slouží jako zabezpečení oken, snižují riziko vykradení objektů - fólie jsou čiré a průhledné - certifikovaná v bezpečnostní třídě P1A a P2A dle DIN EN 356 Ochranné okenní fólie SkyFol Security: - fólie o tloušťce 100 mikronů chrání před nebezpečím, které přestavuje roztříštění skla - instalace je vhodná v prostorech, kde hrozí riziko rozbití skla a následné pořezání od střepů - dobré uplatnění najdou ve školách i v obytných prostorech Bezpečnostní okenní fólie SkyFol Security: - čiré fólie vytvářejí velmi odolnou vrstvu - fólie poskytuje ochranu nejen proti vloupání a vandalismu - bezpečnostní fólie o tloušťce 175 nebo 300 mikronů znemožní překonání skla Pro nezávaznou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat.


Polyetylénové sáčky z HDPE, LDPE - svačinové sáčky, se zipem, lepicí klopou

Polyetylénové sáčky z HDPE, LDPE - svačinové sáčky, se zipem, lepicí klopou

Pokud sháníte vhodné sáčky k balení výrobků a zboží, či k balení potravin zvolte polyetylénové sáčky z HDPE a LDPE od společnosti DAPAS, spol. s.r.o. se sídlem v Konici u Olomouce, která vyrábí a dodává polyetylénové sáčky různých rozměrů, v transparentním nebo barevném provedení. Sáčky LDPE a HDPE vhodné na potraviny a pro univerzální i voděodolné balení zboží: - zipové sáčky - barevné - klipové - svačinové - se samolepící klopou. LDPE a HDPE sáčky mají široké spektrum použití v domácnosti i průmyslu: - nebarvené polyetylénové sáčky pro přímý styk s potravinami, z ekologického hlediska jsou nezávadné a recyklovatelné - potištěné i nepotištěné polyetylénové sáčky - pro reklamní účely, v domácnostech a kancelářích - odpadkové sáčky z LDPE a HDPE - pro úklidové firmy Také vyrábíme speciální provedení polyetylénových sáčků se samolepicím proužkem, sáčky se zipem nebo lepicí klopou, speciální sáčky na zeleninu a ovoce. U nás si vyberete typ polyetylénových sáčků podle potřeby a v požadovaných rozměrech.


Bezpečnostní, ochranné fólie na sklo proti poranění při rozbití skla

Bezpečnostní, ochranné fólie na sklo proti poranění při rozbití skla

Ideální prvek pro zvýšení ochrany proti poranění při rozbití skla jsou bezpečnostní fólie na sklo, které po celé Moravě aplikuje firma Cartint Zlín. Ochranné folie jsou vhodné na budovy, prosklené dveře i prosklené stěny, skla kolem schodiště, výtahů apod. . Vhodné jsou pro průmyslové provozy, autosalony, školy, školky, budovy s velkým pohybem lidí. Díky bezpečnostním fóliím se zvýší i ochrana proti zlodějům při úmyslném pokusu o rozbití. Při rozbití, zůstanou části rozbitého skla fixovány na fólii a nedojde k odlétnutí střepin. Bezpečnostní fólie dodáváme v čirém provedení i protisluneční v různých odstínech. Ochranné fólie jsou složeny z několika vrstev, odolnost proti rozbití narůstá s počtem vrstem. Aplikace fólie z vnitřní strany oken. K bezpečnostním fóliím získáte osvědčení, které respektují pojišťovny.


Velkoobchodní i maloobchodní prodej silikonizovaných folii od italské firmy SILICONATURE

Velkoobchodní i maloobchodní prodej silikonizovaných folii od italské firmy SILICONATURE

Hledáte spolehlivého dodavatele silikonizovaných folii? Potřebovali by jste ale velkoobchodní prodej? Pak se obraťte na společnost Alpax s.r.o., která má sídlo v Praze, ale provozovnu najdete v Blansku. Firma dodává vysoce kvalitní produkty především z netkaných textilii. Dále Vám ale zajistí i maloobchodní a velkoobchodní prodej silikonizovaných folii SILICONATURE, které dováží od italské firmy. Silikonizované folie mají široké spektrum využití, především v případě, že potřebujete zakrýt lepivou část výrobku a následně před aplikací jednoduše a rychle sundat. Krycí folie je opatřena silikonovou vrstvou, která právě usnadňuje odstranění z lepivé vrstvy. Folie může být z různých materiálů, jako je PP, PET, HDPE, LDPPE. Nejčastější aplikace folie je na samolepky, etikety, pro výrobu plošných dílů v elektronice, instalace dílů s lepidlem v automobilovém průmyslu, napojování materiálů s lepícím páskem a mnoho dalších.


Jednorázové ochranné povlaky pro výrobce autosedaček a pro autoservisy

Jednorázové ochranné povlaky pro výrobce autosedaček a pro autoservisy

Naše firma BIPO, společnost s. r. o. Liberec se zabývá výrobou povlaků autosedadel, jak pro výrobce autosedadel, tak pro služby autoservisů. Ochranné jednorázové povlaky zajistí, že vaše sedadlo zůstane i během náročné opravy auta neporušené. Potahy dodáváme v několika různých rozměrech a na přání jsme schopni je potisknout logem vaší firmy nebo jiným požadovaným nápisem. Jednorázové ochranné povlaky dodáváme v balení po 100 nebo 200 kusech navinuté na papírové dutince.


Výrobce speciální antistatické, bublinkové folie pro automobilový průmysl

Výrobce speciální antistatické, bublinkové folie pro automobilový průmysl

Automobilový průmysl potřebuje speciální antistatické, bublinové folie. Ty vyrábí firma HB pack s.r.o. ve Slavkově u Brna. Bublinové folie je schopna zhotovit dle Vašich požadavků na míru - návin, tloušťka, atd. Vyrábí dvouvrstvá a třívrstvá. Ty jsou vhodné pro zabalení elektrostaticky citlivých dílů a zboží. Standardně dodáváme 1008_1010Ohm/sq. Firma dále vyrábí bublinové folii standard, antikorozní, perforovaná, elastická, laminovaná. Vyrábí sáčky ZIP uzavíratelné, LDPE bez klopy, polypropylenové. Přířezy bublinkový, proložka, bublinkový přířez na roli, pěnový přířez, pěnový přířez na roli. Stretch fólie, polyetylenová pěnová fólie, lepicí pásky, vlnitá lepenka, kartonové podložky a obálky. Vyrábíme obalové materiály, kde Vám můžeme poskytnout výrobu na míru. Bližší informace naleznete na webových stránkách.