Přímořské léčebně ozdravné pobyty pro děti - pojištěnce ZP MV ČR v letech 2017-2020

Přímořské léčebně ozdravné pobyty pro děti - pojištěnce ZP MV ČR v letech 2017-2020

Cílem zadávacího řízení je uzavření rámcové smlouvy na komplexní zajištění a realizace 15 denních přímořských léčebně-ozdravných pobytů pro děti - pojištěnce ZP MV ČR s chronickým onemocněním kůže nebo dýchacích cest, respektive s jejich kombinací na období let 2017-2020, v turnusech o max. 150 dětech, v maximálním celkovém počtu 600 dětí školního věku v roce 2017 a stejného počtu pro rok 2018 až 2020 včetně zajištění pedagogického a zdravotnického dozoru a léčebného programu. Rámcová smlouva bude uzavřena se třemi účastníky. Každý uchazeč musí nabídnout realizaci LOP ve všech třech zadavatelem požadovaných lokalitách (Španělsko - pevnina a východní pobřeží ostrovů,
Itálie, Řecko - pevnina) pro rok 2017 - 2020. Zadavatel si pro daný rok z těchto míst plnění jedno místo vybere. Veřejné zakázky (LOP pro daný rok) budou na základě rámcové smlouvy zadávány postupem podle § 92 odst. 3 zákona č. 137/2006 SB., tj. v minitendrech, kdy budou k podání nabídky vyzýváni všichni účastníci rámcové smlouvy.
Úhrada probíhá z fondu prevence, ze kterého lze, v souladu s odst. 4 § 16 zákona č. 280/1992 Sb., v platném znění, nad rámec zdrav. služeb hraz. z veř. zdrav. pojištění, hradit zdrav. služby, u nichž je prokazatelný preventivní, diagn. nebo léčebný efekt a které jsou poskytovány poj. v souvislosti s jejich existujícím nebo hrozícím onemocněním. Úhrada bude provedena pouze za uskutečněné ozdravné pobyty.
Veřejná zakázka vložena:
16.08.2016 08:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
22.09.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky

Zadavatel IČ:
47114304

Zadavatel ulice:
Vinohradská 2577/178

Zadavatel PSČ:
130 00

Zadavatel obec:
Praha 3

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55000000-0
Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Lovecké zájezdy, výlety - lov zvěře v České republice

Lovecké zájezdy, výlety - lov zvěře v České republice

Zálibu v lovu zvěře má mnoho mužů - proto se Jiří Schestauber rozhodl založit cestovní agenturu Pro Hunt a pořádá lovecké zájezdy, výlety pro zahraniční klientelu i zájemce z České republiky. Zajišťuje lov zvěře v ČR. Každý klient má oblibu v jiném typu zvěře, proto pořádáme hon na jeleny, muflony, kachny, divočáky, zajíce apod., aby jsme byli schopni splnit přání každého. Máme již 25 let zkušeností, naše služby splňují nejvyšší standardy a proto jsme spolehlivou agenturou zaměřenou na lov zvěře. Neváhejte se na nás obrátit, jsme připraveni naplánovat vše dle Vašich představ.


Last minute podzim, zima výhodná dovolená 2020/2021 Liberec, letecké zájezdy, poznávací, exotika

Last minute podzim, zima výhodná dovolená 2020/2021 Liberec, letecké zájezdy, poznávací, exotika

Cestovní agentura INVIA CZ Liberec Nabízíme výhodnou dovolenou Last minute podzim, zima pro rok 2020/2021! Vyberte si u nás v cestovní agentuře INVIA CZ v Liberci svoji vysněnou dovolenou 2020/2021, kde panuje přátelská atmosféra, klidné a krásné prostředí a také vřelá pohostinnost. Užijte si dovolenou v horách, na pláži u moře nebo v klidném prostředí u hotelu. Poznejte jiné destinace než doposud a vydejte se poznávat Egypt, Řecko, Kanárské ostrovy, Slovinsko, Rakousko, Bulharsko, Chorvatsko, Slovensko a Českou republiku za výhodné ceny! Pokud Vás naše pobyty či zájezdy zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Zámečnická 563/8, Liberec.


Ruské vízum Praha - turistické, tranzitní i obchodní

Ruské vízum Praha - turistické, tranzitní i obchodní

Plánujete poznat krásy Ruska či se zúčastnit firemního jednání, konference? K těmto cestám je zapotřebí si obstarat vízum. To si můžete vyřídit v Praze u společnosti Agnesa Bohemia s.r.o. Jsme specialisté na zajišťování víz do Ruské federace. Zprostředkujeme Vám vízum turistické s dobou platnosti maximálně 30 dnů. Pokud obchodujete s ruskými firmami zprostředkujeme Vám obchodní vízum s možnou platností jednoho roku. Díky naším službám můžete získat tranzitní vízum, které využijete při cestování přes Rusko do jiné cílové země. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, ochotně Vám poradíme a pomůžeme při Vašich cestách do zahraničí.


Hon na jeleny, muflony, daňky, kachny, bažanty, divočáky v ČR

Hon na jeleny, muflony, daňky, kachny, bažanty, divočáky v ČR

Organizovaný lov zvěře si získal oblibu u lovců z ČR i celé Evropy. Cestovní agentura Pro Hunt - Jiří Schestauber má s pořádáním honů na zvěř více než 25-let zkušeností. Pořádá hon na jeleny, muflony, daňky, kachny, bažanty, divočáky. Právě díky našim zkušenostem jsme schopni vyhovět představám každého klienta. Díky tomu, že naše lovecké výlety splňují nejvyšší standardy, jsme schopni si všímat i drobných detailů a předcházet možným problémům. Pokud Vás tento druh výletu zaujal, neváhejte se na nás obrátit, společně naplánujeme zážitek podle Vašich požadavků. Naši firmu najdete v Ořechově - Zlínský kraj.


Zajištění vízových povinností do mnoha zemí -  kancelář Praha

Zajištění vízových povinností do mnoha zemí - kancelář Praha

Chystáte se na cestu do zahraničí a potřebujete vyřídit vízum? Naše společnost Agnesa Bohemia s.r.o. z Prahy Vám zajistí vízum za Vás. Nabízíme Vám nejen zajištění vízové povinnosti, ale i všechny potřebné úkony s tím spojené. Zajišťujeme vízum např. do Ruska, Běloruska, Uzbekistánu, Číny, Indie, Vietnamu, Saudské Arábie, Barmy, Bangladéše a mnoho dalších. Pomůžeme Vám i v případě, že očekáváte návštěvu například Vašich obchodních partnerů ze zemí, kde je platná vízová povinnost do České republiky. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat telefonicky či e-mailem, rádi Vám pomůžeme.


Cestovní kancelář s širokou nabídkou poznávacích zájezdů a pobytů u moře, hotely i apartmány

Cestovní kancelář s širokou nabídkou poznávacích zájezdů a pobytů u moře, hotely i apartmány

Hledáte ideální dovolenou u moře, na horách či v lázních? Cestovní kancelář Apex Tour, s.r.o. Vám zprostředkuje přesně takovou dovolenou, kterou jste si vysnili. Vybrat si můžete z pestré nabídky poznávacích i pobytových zájezdů u moře a na horách, které jsou vhodné jak pro jednotlivce, tak rodiny s dětmi, skupiny přátel i seniory. Zajistíme Vám perfektní zájezd, ať už patříte mezi milovníky horské turistiky, cykloturistiky či preferujete wellness odpočinek v blízkosti lázeňské kolonády a termálních pramenů. Disponujeme bohatým výběrem komfortního ubytování v příjemně zařízených hotelích, penzionech, apartmánech i motelech s volbou typu dopravy, stravy i programu.