Zajištění prohlídek těl zemřelých na území MSK v letech 2017 a 2018

Zajištění prohlídek těl zemřelých na území MSK v letech 2017 a 2018

Předmětem plnění je zajištění prohlídek těl zemřelých za účelem zjištění smrti osoby, pravděpodobného data a času úmrtí, pravděpodobné příčiny úmrtí a určení zda bude provedena pitva, a to u osob zemřelých na území Moravskoslezského kraje. Dle § 84 odst. 2 písm. b) zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (zákon o zdravotních službách), prohlídky těl jsou povinni zajišťovat lékaři vykonávající lékařskou pohotovostní službu nebo poskytovatel nebo lékař, se kterým má kraj pro tyto účely uzavřenou smlouvu. Kraj využívá zákonné možnosti a chce pro tyto účely uzavřít smlouvu s poskytovatelem zdravotních služeb nebo lékařem, který bude zajišťovat ohledání těl zemřelých na území Moravskoslezského kraje 24 hodin denně / 7 dní v týdnu s výjimkou zajištění ohledání těl zemřelých dle § 84 odst. 2 písm. a), c), d), zákona o zdravotních službách.
Veřejná zakázka vložena:
11.08.2016 09:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Moravskoslezský kraj

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
03.10.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Moravskoslezský kraj

Zadavatel IČ:
70890692

Zadavatel ulice:
28. října 117

Zadavatel PSČ:
702 18

Zadavatel obec:
Ostrava

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

85140000-2
Různé zdravotnické služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Diabetologie, léčba cukrovky, metabolických a kardiovaskulárních nemocí, MUDr. Majerová, Prostějov

Diabetologie, léčba cukrovky, metabolických a kardiovaskulárních nemocí, MUDr. Majerová, Prostějov

Komplexní lékařskou péči pro diabetiky a jiné pacienty Vám poskytne zkušená lékařka MUDr. Majerová provozující interní ambulanci MEDINTADIA s.r.o. V naší ordinaci v Prostějově se specializujeme primárně na prevenci, diagnostiku a následnou léčbu cukrovky (diabetes) různého typu. Pacientům poskytujeme maximální lékařskou péči, která v sobě zahrnuje pravidelné kontroly a vytvoření individuálního léčebného plánu. V oboru diabetologie jsme za roky svého působení získali bohaté zkušenosti, díky kterým si poradíme i s případnými komplikacemi, jež mohou a nemusí souviset s tímto častým onemocněním. Součástí našich služeb je rovněž léčba kardiovaskulárních onemocnění či metabolických poruch.


Odborná psychologická péče o děti a dorost z Prahy a okolí

Odborná psychologická péče o děti a dorost z Prahy a okolí

Máte pochybnosti o správném vývoji Vašeho dítěte? Hledáte odbornou pomoc ohledně psychického stavu dětí a mládeže? Navštivte naši ordinaci, PhDr. Dagmar Pechová psychologická péče o děti a dorost, a získejte tu nejlepší péči v daném oboru. Svým klientům nabízíme služby od prvotního vyšetření a konzultací, po dlouhodobou spolupráci a léčbu. Můžete využít služby dětského psychologa, psychologické poradny nebo poradenské činnosti. Pomůžeme Vám vyřešit špatný psychický stav způsobený rozvrácenými rodinnými vztahy, problémy ve škole, fobiemi a traumaty. Jsme také odborníky v oblasti vývojových vad a zjišťování intelektových úrovní, pokud jste na pochybách u svého potomka, kdykoliv nás kontaktujte. Přijďte spolu s dítětem do ordinace na ulici Kartouzská 204/6 v Praze 5. Jsme tu každý den od pondělí do čtvrtka. Každý den začínáme ordinovat v 7:00 a končíme v 15:00. Pokud cítíte ostych a nejistotu, kontaktujte nás a Váš problém můžeme prvně prokonzultovat telefonicky.


Nervosvalové vyšetření, EMG a EP laboratoř, Brno

Nervosvalové vyšetření, EMG a EP laboratoř, Brno

Máte neurologické problémy a potřebujete EMG vyšetření? Jste z Brna či okolí? Naše elektromyografická laboratoř se sídlem na Poliklinice Dr. Rudolfa Kropáče na ulici Rybkova 9 v Brně nabízí EMG vyšetření i vyšetření evokovaných potenciálů. Objednávejte se prosím telefonicky a nezapomeňte si připravit žádanku od odesílajícího lékaře. Jsem MUDr. Jaroslav Dufek a nabízím Vám elektromyografická (EMG) vyšetření. Tímto vyšetřením rozlišíme jednotlivé druhy nervosvalových onemocnění. Provádím i vyšetření single fiber (EMG) a třes (tremorogram). Nabízím také vyšetření evokovaných potenciálů (EP), ať již motorických, somatosenzorických, zrakových nebo sluchových. V případě potřeby mě prosím kontaktujte - MUDr. Jaroslav Dufek – specialista pro EMG vyšetření a evokované potenciály od roku 1994.


Ambulance klinické psychologie a dětské klinické psychologie Dolní Lutyně, psychodiagnostika

Ambulance klinické psychologie a dětské klinické psychologie Dolní Lutyně, psychodiagnostika

Představujeme Vám firmu Klinická psychologie Pastuchová s.r.o. Dolní Lutyně, která provozuje ordinaci klinické psychologie pro děti, mládež a dospělé. Nabízíme také individuální supervizní vedení. Do naší ambulance je nutné se předem objednat! Naši klienti se k nám dostávají na základě zdravotní indikace, pracujeme se specifickými potížemi/handicapy či trvalými poruchami. Služby: - klinická psychologie - dětská klinická psychologie - psychodiagnostika - psychoterapie - supervize - školení, poradenství Pokud máte psychické obtíže a jste z okolí Bohumína nebo Orlové, neváhejte se k nám objednat. Sídlíme na adrese Mezi Cestami 1249, Dolní Lutyně.


Zlepšení pohyblivosti a rozhýbání kloubů pomocí mobilizačních technik, i v případě artrózy

Zlepšení pohyblivosti a rozhýbání kloubů pomocí mobilizačních technik, i v případě artrózy

Jste po úrazu a potřebujete rozhýbat klouby? Objevují se u Vás potíže s kyčelním kloubem? Trápí Vás artróza? Navštivte ordinaci Ivety Sedlářové, která se specializuje na fyzioterapeutickou a rehabilitační péči nejen pro dospělé, ale i dětské pacienty. Ordinaci najdete ve Frýdku-Místku, nedaleko Ostravy. K postupnému, šetrnému a především nenásilnému obnovení hybnosti kloubů slouží mobilizační techniky, které jsou součásti manuální terapie. Postupně se pomocí jemných, opakujících se pohybů odstraňují kloubní blokády, zajistí se dostatečná kloubní mobilita a stabilita pohybového segmentu. Mobilizační techniky a vhodné cviky slouží k rozhýbání kloubů po úrazu či delší fixaci kloubu, v případě artrózy, přetížení, ztuhlých kolen, potíže s kyčelním kloubem, při špatném držení těla či větší statické zátěži. Využíváme tyto techniky – trakce, autoterapie, indikace, kontraindikace a PIR a AGR. Objednejte se k nám na vstupní vyšetření, kde zjistíme rozsah kloubní blokády.


Moderní lékařské zařízení poskytující péči napříč obory pro pacienty z Trutnovska

Moderní lékařské zařízení poskytující péči napříč obory pro pacienty z Trutnovska

Našim pacientům nabízíme základní ambulantní péči v rámci široké škály zdravotních oborů. V areálu naší polikliniky naleznete jak praktické lékaře pro děti či dospělé, tak také např. specializovaná pracoviště dermatologie, gynekologie či stomatologie (kompletní seznam námi zajišťovaných zdravotnických oborů naleznete také na našem webu). Náš tým profesionálních lékařů a zdravotnických pracovníků denně dbá na poskytování kvalitní péče na vysoké úrovni a největší odměnou jsou nám spokojení pacienti. Chcete-li se dozvědět o našem zařízení více, neváhejte navštívit naše webové stránky, anebo nás kontaktujte na našem telefonu či navštivte na adrese Ul. Bří Čapků 773, Úpice. Poliklinika Úpice – záruka Vaší spokojenosti s naší péčí.