Veterinární ordinace Slovanka – profesionální ošetření malých i velkých zvířat

Veterinární ordinace SLOVANKA

Veterinární ordinace Slovanka – profesionální ošetření malých i velkých zvířat

Veterinární ordinace Slovanka Česká Lípa poskytuje ošetření, prevence nebo poradenské služby. V naší veterinární ordinaci ošetřujeme veškerá zvířata, malá i velká, domácí, hospodářská i exotická. Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, rádi Vám poradíme s výběrem krmiv, vhodnou výživou nebo dokonce s tréninkem. Naše ordinace poskytuje kvalitní ošetření pro malá i velká zvířata. Disponujeme moderně zařízenou ordinací na okraji České Lípy, ale jsme schopni po dohodě přijet ošetřit nemocná zvířata i k Vám do bytu popř. na farmu, statek apod. Stálá pohotovost Mobil: 602 446 552 Telefon po dobu ordinace Telefon: 487 832 686

ZŠO, Gebauerova 8 - oprava střechy objektu A

ZŠO, Gebauerova 8 - oprava střechy objektu A

Oprava dřevěné střešní konstrukce sedlové střechy včetně výměny krytiny na hlavní budově základní školy.
Veřejná zakázka vložena:
18.07.2016 07:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Statutární město Ostrava, městský obvod Moravská Ostrava a Přívoz

Originální záznam:

Okres:
Ostrava-město

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
02.08.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 688 608 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Statutární město Ostrava, městský obvod Moravská Ostrava a Přívoz

Zadavatel IČ:
00845451

Zadavatel ulice:
náměstí Dr. E. Beneše 555/6

Zadavatel PSČ:
729 29

Zadavatel obec:
Ostrava

Kontaktní osoba:
Mgr. Eva Chlopčíková

Zadavatel telefon:
+420 599 442 821


Zadavatel web:
https://moap.ostrava.cz/cs

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45261000-4
Stavba střešních konstrukcí a pokládka střešních krytin a pomocné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Opravy a rekonstrukce střech rodinných, bytových domů a hospodářských stavení

Opravy a rekonstrukce střech rodinných, bytových domů a hospodářských stavení

Máte poškozenou nebo starou střechu? Obraťte se na naši společnost BAST CZ s.r.o. z Kuřimi a zařaďte se mezi naše spokojené zákazníky, kteří se k nám rádi vrací. V rámci služeb realizujeme opravy a kompletní rekonstrukce střech rodinných, bytových domů, hospodářských stavení a jiných objektů. Zaměřujeme se na pokrývačské, klempířské a tesařské práce a s dlouholetou tradicí působíme v Brně, Ostravě, Plzni, Pardubicích, Českých Budějovicích a v celé České republice. Příhradové vazníky a střešní konstrukce dodáváme pro všechny typy střech (ploché i sedlové). Chcete se dozvědět více? Pak nám zavolejte a domluvte si nezávaznou schůzku. Se vším ochotně poradíme a pokusíme se pro vás najít vhodné řešení.


Střešní konstrukce, realizace střech včetně tesařských a pokrývačských prací

Střešní konstrukce, realizace střech včetně tesařských a pokrývačských prací

Základem každého domu je kvalitní střecha. Svěřte rekonstrukci či stavbu střechy do rukou specialistů na střechy. Společnost BAUFIRMA MPR s.r.o. z Jaroměřic nad Rokytnou realizuje výstavbu střešních konstrukcí včetně včetně tesařských a pokrývačských. Realizace střech - poskytujeme kompletní pokrývačské a tesařské práce, střešní konstrukce, hydroizolace, zateplení plochých a šikmých střech, opláštění, pokládku střešní krytiny. S realizacemi střech máme mnohaleté zkušenosti.


Prejzové střechy, pokryvačské práce, rekonstrukce střech

Prejzové střechy, pokryvačské práce, rekonstrukce střech

Potřebujete zrenovovat střechu na historických objektech, které jsou velni členité? Nejlepším řešením je pokládka prejzové střechy. Zpracování prejzové střechy je velmi obtížné, proto je nutné tuto práci přenechat odborníkům, a to naší společnosti STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o., která má mnoholeté zkušenosti v tomto oboru. Neváhejte a kontaktujte nás. Prejzovou střechu realizuje variantou na sucho šroubováním nebo do malty. Samozřejmostí je dodání nejkvalitnějšího materiálu, a to od společnosti Tondach. Dále zajistíme i pokládku břidlice, pálené a betonové krytiny či moderního eternitu, který neškodí zdraví. Součástí naší práce je kompletní provedení střech. Realizujeme jak pokryvačské práce, tak klempířské a tesařské práce, montáž střešních oken.


Výroba dřevěných příhradových vazníků a nosných střešních konstrukcí na klíč pro rodinné domy

Výroba dřevěných příhradových vazníků a nosných střešních konstrukcí na klíč pro rodinné domy

Dřevěné vazníky se používají jako nosná konstrukce střech. Kvalitní, pevné a stabilní příhradové vazníky a nosné konstrukce střech pro rodinné domy vyrábí firma KARPEN PLUS s.r.o. se sídlem v Brně. Dodáme a namontujeme dřevěné vazníky, včetně návrhu technického řešení. Střešní příhradové vazníky a nosné konstrukce střech se hodí nejen na rodinné domy, ale také pro stavbu celodřevěných hal, jízdáren, skladů, pro nástavby občanských staveb i panelových objektů. Vazníkové střechy jsou ekologické a certifikované výrobky. Naše služby: - návrh příhradových vazníků na požadovaný typ stavby - výroba na míru - rychlá odborná montáž. Vazníkové příhradové střešní konstrukce vyrábíme podle platných norem a předpisů.


Kompletní dodávky střech Červený Kostelec, hromosvody, pálená, betonová, plechová střecha

Kompletní dodávky střech Červený Kostelec, hromosvody, pálená, betonová, plechová střecha

KUKO s.r.o. Červený Kostelec Naše činnost je zaměřena na realizaci kompletních střech pomocí klempířského, pokrývačského a tesařského řemesla včetně instalace hromosvodů. Naše firma KUKO s.r.o. zajišťuje střechy na klíč a komplexní realizace střešních plášťů od známých výrobců jako jsou Tondach, Bramac, Lindab, Eternit, Cembrit a dalších. Veškeré řezivo ošetřujeme impregnačními přípravky. Klempířské prvky jsou k dispozici v různých barevných odstínech s dokonalou povrchovou úpravou. Působíme v lokalitách Královéhradeckého kraje jako jsou Krkonoše, Úpice, Malé Svatoňovice, Rtyně v Podkrkonoší, Batňovice, Česká Skalice, Náchod, Hronov, Police nad Metují, Stárkov a spoustu dalších měst a obcí.


Dodavatel tesařských a pokryvačských prací Beroun

Dodavatel tesařských a pokryvačských prací Beroun

Ocitli jste se v situaci, kdy musíte hledatel dodavatele střešních prací? Bydlíte ve Středočeském kraji, v okolí Berouna a rozhodli jste se k rekonstrukci střechy? Nebo stavíte nový dům? Vaši novou střechu vám s radostí položí naše firma Jan Brabec, zabývající se tesařstvím a pokrývačstvím. Naši klienti si mohou vybrat z rozsáhlé nabídky kvalitních a spolehlivých služeb v nabízené oblasti. Umíme zrealizovat jak demontáže, tak montáže střešních krytin, z tvrdého i plechového materiálu. Není pro nás problém rovná i šikmá střecha, provádíme dokonce i izolace střech, různé menší opravy a klempířské práce zároveň. Doplňkovou službou je instalace střešních oken nebo vystavění komínu. Také rekonstruujeme památky – např. věže, kapličky, střechy kostelů. Naše práce je vždy profesionální, s ohledem na vaše požadavky a příjemnou cenu. Využijte naší telefonní linky, kontaktního webového formuláře nebo e-mailové adresy k navázání budoucí spolupráce. V případě potřeby osobního setkání sídlíme na adrese Lidická 1480, Beroun.