Nákup pneumatik

Nákup pneumatik

Dodávky pneumatik různých typů a provedení.
Veřejná zakázka vložena:
30.06.2016 07:33

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce - Veřejné služby

Zadavatel:
Česká pošta, s.p.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
29.08.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká pošta, s.p.

Zadavatel IČ:
47114983

Zadavatel ulice:
Politických vězňů 909/4

Zadavatel PSČ:
225 99

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Opravný formulář č.3

Opravný formulář č.4

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34351100-3
Pneumatiky pro automobily

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pneuservis, na který se můžete spolehnout - výměna a prodej pneu

Pneuservis, na který se můžete spolehnout - výměna a prodej pneu

Výměna pneu z letních na zimní, ze zimních na letní, nákup nových pneumatik nebo drobné opravy vozu? Autoservis a pneuservis jsou zkrátka místa, která čas od času musí navštívit každý řidič. Náš Pneuservis Fiala se vám kompletně postará o automobil, ať už potřebujete nové pneumatiky, disky či protektory. Působíme také jako autoservis, ve kterém se zaměřujeme na opravu prasklého skla nebo servis klimatizací. Naše služby poskytujeme nejen v Konici, ale i v Prostějově a okolí. V našem pneuservisu vám zařídíme opravu či výměnu jakýchkoliv druhů pneumatik a jejich mytí. Samozřejmostí je i prodej pneu pro osobní, nákladní, dodávkové i speciální vozy. Zakoupíte u nás pneumatiky značek Michelin, Kleber, Kormoran, Barun, Matador, Hankook a další, a o vaše ojeté pneumatiky se postaráme a zařídíme jejich likvidaci. Pneuservis Fiala, to jsou následující služby: - výměna pneu - prodej pneu (osobní, dodávkové, nákladní, traktorové, speciální) - protektory - disky - opravy duší - mytí pneumatik ve vysokotlaké myčce - likvidace ojetých pneu - laserová geometrie Výměna pneu a prodej pneu však zdaleka není to jediné, co náš autoservis a pneuservis nabízí. Poskytujeme také kvalitní a poctivý servis vašich aut, od výměny olejů přes seřízení světel až po prohlubování dezénu pneu.


Široký výběr použitých atypických pneumatik

Široký výběr použitých atypických pneumatik

U soukromé zemědělské společnosti Ing. Jiří Kamaryt se sídlem v Telči na Vysočansku zakoupíte speciální použité atypické pneumatiky. V naší společnosti si můžete vybrat ze široké škály atypických speciálních pneumatik to správné pneu pro Váš užitkový vůz či stroj. Speciální atypické pneumatiky vynikají hlubokým desénem s dobrou přilnavostí, dlouhou životností a speciální konstrukcí, která umožňuje samočištění. Právě u nás můžete zakoupit použité atypické pneumatiky určené pro: - užitkové vozy - komunální a lesní techniku - zemědělské stroje


Pneuservis, opravy pneumatik, uskladnění, prodej pneu, run flat centrum

Pneuservis, opravy pneumatik, uskladnění, prodej pneu, run flat centrum

Pokud hledáte profesionální a kvalitní pneuservis ve Znojmě, pak neváhejte a přijeďte k nám. Naše firma Pavel Vrána, provozuje profesionální pneuservis a autoservisní práce. Kompletní pneuservis na vysoké úrovni, provádíme vždy na počkání na adrese Znojmo, Loucká 32. Rádi se Vám budou věnovat naši vyškolení zaměstnanci, kteří pracují za pomocí nejmodernějšího vybavení a techniky. Montáže pneumatik 10"-26" provádíme na našich kvalitních zařízeních značky HPA, které jsou konstruovány i pro extrémní montáže pneumatik RUN FLAT SSR ROF. Přesné vyvážení ALU disků provádíme profesionální vyvažovačce nejvyšší řady HPA. Uskladnění pneu zdarma našim zákazníkům. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Letní a zimní pneumatiky včetně disků pro nákladní automobily, zemědělské a stavební stroje

Letní a zimní pneumatiky včetně disků pro nákladní automobily, zemědělské a stavební stroje

Potřebujete pneu na zemědělské stroje? V pneuservisu Pneu Kubeša s.r.o. v Oseku nad Bečvou u Přerova zakoupíte pneumatiky včetně disků na nákladní vozy, zemědělské i stavební stroje všech druhů a velikostí. V nabídce naleznete velmi kvalitní pneumatiky předních výrobců Pirelli, Michelin, Pirelli, BKT, Alliance, Nexen, GT Radial, Hankook a další. Zajistíme vám také vysoce kvalitní studené protektory. Disky pro nákladní i osobní vozy: - litá alu kola, klasické plechové disky značek AEZ, DEZENT, DOTZ, ENZO a BBS od českého dodavatele firmy Alcar - disky pro nákladní vozy značky Hayes Lemmerz. Působíme v oblasti Hranice, Přerov, Lipník nad Bečvou a Osek nad Bečvou.


Přezouvání a prodej pneumatik – osobní, užitková, SUV a OFFROAD vozidla

Přezouvání a prodej pneumatik – osobní, užitková, SUV a OFFROAD vozidla

Hledáte v okolí Brna pneuservis, kde prodávají nová i ojeté pneumatiky různých rozměrů pro různé typy vozidel? Vlastníte OFFROAD vozidlo a potřebujete přezout pneu? Pak zamiřte do pneuservisu Rudolf Doleček s.r.o. v Brně. Právě u nás zakoupíte nové i ojeté letní, zimní nebo celoroční pneumatiky pro osobní, užitková, SUV nebo OFFROAD vozidla, a to včetně duší a potřebného příslušenství. Na skladě máme pneu renomovaných i méně známých značek v různých rozměrech. V našem pneuservisu také provádíme výměnu – přezutí pneumatik – vašich vlastních nebo těch, které si u nás zakoupíte.


Levné pneu a kola, výměna a opravy pneumatik

Levné pneu a kola, výměna a opravy pneumatik

Poskytujeme tyto pneuservisní práce pro osobní, nákladní automobily, traktory i motocykly: - prodej náhradních dílů pro osobní automobily - výměnou náhradních dílů pro osobní automobily - kontrola a seřízení geometrie pro osobní i nákladní auta - výměna, přezutí a opravy pneumatik všech rozměrů - prodej levných pneumatik a kol(Uniroayal, Barum, Continental, Semperit) se zárukou 3 roky - pojištění pneumatik. Našim cílem je najít co nejlepší řešení pro každého zákazníka, naše heslo je rychle a kvalitně za co nejvýhodnější cenu!