Poptávám realizaci litého koberce

Poptávám realizaci litého koberce

Poptávám realizaci litého koberce, místnost má rozměr 28m2. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
22.06.2016 08:50

Platnost poptávky:
22.07.2016 08:05

Kontaktní osoba:
Pluhařová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Kolín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Lepení vinylu na zeď - jednoduché a rychlé řešení, bez bourání

Lepení vinylu na zeď - jednoduché a rychlé řešení, bez bourání

Vinyl se dá lepit na zeď koupelny (dokonce i do sprchového koutu), kuchyně, předsíně, chodby či jakékoliv jiné místnosti. Zvláště se hodí všude tam, kde jsou zdi hodně namáhané a v místech s velkou vlhkostí. Vysoká odolnost vinylu totiž neplatí jen pro pokládku na podlahu, ale také při lepení na zeď. Nejenže je vinyl odolný proti vlhkosti, poškrábání a oděru, ale zároveň se snadno udržuje. Jedná se o rychlé řešení, bez bourání. A pokud vinyl porovnáte s jinými druhy odkladů stěn, zjistíte, že jeho cena je výrazně nižší. Nový obklad na stěnu jakékoliv místnosti můžete mít jednoduše, rychle a bez bourání, zvolíte-li lepení vinylu na zeď od společnosti ZAHRADNÍK PARKET z Prahy!


Zajímavé a poutavé obklady na plot či fasádu domu z přírodního kamene nepravidelného tvaru

Zajímavé a poutavé obklady na plot či fasádu domu z přírodního kamene nepravidelného tvaru

Plánujete rekonstrukci domu? Přemýšlíte, čím by jste mohli ozvláštnit fasádu? Nebo stavíte plot? Obklady z přírodních kamenů nepravidelných tvarů dodají Vašemu domu stylový zajímavý vzhled. Obklady jsou neformátované, vybrat si můžete i tzv. na divoko, které mají výrazně nepravidelné rozměry, a samozřejmě máme k dispozici obklady z různých materiálů. Vybírejte u společnosti ABC service, obchodní společnost s.r.o. se sídlem ve Frýdku-Místku, nedaleko Ostravy. Máme velký výběr neformátovaných obkladů, záleží na Vás, kterému dáte přednost. Jestli se k fasádě Vašeho domu bude více hodit žlutý pískovec, i v provedení divočina, či těrchovský pískovec, nebo také tzv. Paluch, což je pískovec nasekán na pásy. Nebo se Vám zalíbil vápenec žlutý či alpský? Rozmanité barvy má například i rula, která může být zelená, stříbrná, béžová, ořech, který je do červena. Rulu dodáváme i ve vystouplém provedení. Dále máme břidlici zelenou či černou. Jedná se o přírodní obklady, takže vždy bude výsledek originál a neopakovatelný. Záleží jen na Vašem vkusu, kterému obkladu dáte přednost. Obložit můžete fasádu domu, zděný plot či elektroskříně nebo plynové skříně.


Pokládka betonových podlah s vysokou odolností při zatížení v průmyslových skladech a halách

Pokládka betonových podlah s vysokou odolností při zatížení v průmyslových skladech a halách

Potřebujete položit novou podlahu ve skladě? Hledáte spolehlivého podlaháře, který má zkušenosti s pokládkou podlah v místech s vysokou odolností při zatížení? Stavíte halu nebo sklad a chcete položit podlahu v okresech Olomouc, Ostrava, Opava, Nový Jičín, Frýdek-Místek, Karviná či Zlín? Oslovte podlahářskou firmu Tomáše Müllera se sídlem v Ostravě. Specializujeme se na kompletní podlahářské služby. Postaráme se o pokládku betonové podlahy, která splňuje požadavky na vysokou odolnost podlah při zatížení. Je vhodná do průmyslových podniků, hal a skladů. Zajistíme i veškeré přípravné práce související s pokládkou. Na námi položené podlahy se můžete spolehnout, ručíme Vám za kvalitu odvedené práce i za použité materiály. Neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů.


Strojně hlazené průmyslové betonové podlahy - vnitřní, venkovní, barevné

Strojně hlazené průmyslové betonové podlahy - vnitřní, venkovní, barevné

Ve výrobních prostorách, skladech a jiných průmyslových provozech mají nejčastější uplatnění průmyslové podlahy. Strojně hlazené betonové podlahy realizuje v lokalitě Zlínský, Jihomoravský kraj a Olomoucký, Moravskoslezský kraj firma Stavby PM - Pavel Machů. Realizujeme venkovní i vnitřní betonové podlahy. Lze volit i barevné podlahy, dostupná je v mnoha barevných odstínech. Provádíme i povrchové úpravy, leštění, broušení i opravy průmyslových podlah. Podlaha z litého betonu je nejběžnější typ podlahy v nových provozech i při rekonstrukci podlah ve starších objektech. V závislosti na podkladu a předpokládaném zatížení se pokládají betonové podlahy v tloušťce 15cm-20cm. Povrch je pochůzný již druhý den od ukončení práce. Plné zatížení je možné zhruba 2-3 týdny od realizace.


Odolné, strojně hlazené lité betonové podlahy pro garáže, vjezdy do garáží

Odolné, strojně hlazené lité betonové podlahy pro garáže, vjezdy do garáží

Potřebujete ve své garáži položit novou podlahu? Hledáte podlahu, jejíž realizace trvá krátkou dobu? V tomto případě si nechejte zhotovit storjně lité betonové podlahy, které provádí firma MH Beton. Mezi výhody betonových litých podlah patří jejich rychlá pokládka, zrání a nízká pořizovací cena. Betonové podlahy jsou také pevné a zároveň žárově odolné. Jsou vhodné do interiéru i exteriéru, takže je možné je aplikovat jak do garáží, tak i na venkovní vjezd do garáží.


Instalace větraných fasád, fasádních obkladů a tepelné izolace domu

Instalace větraných fasád, fasádních obkladů a tepelné izolace domu

Chystáte se v oblasti Brna na domě či jiné budově dělat tepelnou izolaci nebo větrané fasády a rádi by jste svůj projekt svěřili firmě, která odvede kvalitní práci? Pak se obraťte na nás. Větrané fasády jsou velice praktické, elegantní, funkční, bez údržbové a zaručíme i dlouhou životnost a mechanickou odolnost. Fasádní obklady SENOPLAN: -vhodné na obklad fasád či balkónové výplně zábradlí -mají vysokou odolnost proti počasí -bez údržbové -mechanická pevnost aj. Více informací ohledně tepelných izolací a větraných fasád najdete na našich www.