Dodávka krokové pece do společnosti Z-Group Steel Holding, a.s.

Dodávka krokové pece do společnosti Z-Group Steel Holding, a.s.

Předmětem této veřejné zakázky je dodávka technologie krokové pece určené pro ohřev trub před kalibrováním a pro normalizační žíhání trubek. Pec bude ohřívat vsázku z teploty okolí, ale může rovněž pracovat jako dohřívací pec pro vstupní teploty vsázky cca 400 - 500 °C. Provoz pece bude automatický s možností přepnutí do ručního režimu. Sázení trubek v peci bude navrženo v jedné nebo ve dvou řadách vedle sebe pro lepší využití plochy nístěje pece. Krokový mechanismus bude řešen s možností reverzace pohybu trub v peci pro případ poruchy na výstupu trubek z pece, přičemž reverzace bude rovněž využívána při dvouřadém sázení trubek do pece. Pec bude mít možnost výběhu vpřed a vzad, na dopravník s regulovatelnou rychlostí pro ochlazování trub vodní sprchou prostřednictvím několika prstenců.
Podrobný popis předmětu zakázky je uveden v zadávací dokumentaci.
Veřejná zakázka vložena:
17.06.2016 07:10

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Z-Group Steel Holding, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Chomutov

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
31.08.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Z-Group Steel Holding, a.s.

Zadavatel IČ:
00011380

Zadavatel ulice:
Kollárova 1229

Zadavatel PSČ:
698 01

Zadavatel obec:
Veselí nad Moravou

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42300000-9
Průmyslové a laboratorní pece, spalovny a zapékací pece

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Návrh, výroba, dodávka, montáž a servis hořákových systému pro všechny průmyslové aplikace

Návrh, výroba, dodávka, montáž a servis hořákových systému pro všechny průmyslové aplikace

Hledáte firmu, která se Vám postará o návrh, výrobu a dodávku hořákových systémů pro průmyslové pece? Potřebujete servis plynových hořáků? Chcete oslovit specialisty na výrobu a montáž hořáků? Obraťte se na společnost ZM SERVIS MORAVIA, s.r.o., která se řadí mezi přední světové dodavatele hořákových systému po veškeré průmyslové aplikace. Hořákové systémy pro průmyslové pece a ohřevy navrhujeme tak, aby mohly sloužit pro spalování kapalného i plynného paliva. Komplexní řešení hořákových systémů: - rozvody - odtahy - přístrojové vybavení - měření - regulace - technologické vybavení – ventilátory, komíny, výměníky - řídicí systém Oslovit nás můžete i v případě, že budete potřebovat návrh speciálních hořáků vlastní konstrukce. Při práci klademe důraz na požadavky našich klientů, na pořizovací náklady i na vlastní spotřebu a využití tepla.


Prodej produktů firmy Kromschröder - hořákové automatiky, jednotky, automaty, hořáky

Prodej produktů firmy Kromschröder - hořákové automatiky, jednotky, automaty, hořáky

Pokud sháníte hořákové komponenty průmyslových pecí a nemáte tušení, kde byste je mohli sehnat, máme pro Vás řešení. Můžete se obrátit na třineckou společnost PIRES s.r.o., která poskytuje prodej hořákových produktů firmy Kromschröder. V našem hořákovém sortimentu naleznete: - automatiky - jednotky - automaty - hořáky Kromschröder a ECLIPSE - regulátory a spínače tlaku - kontroly těsnosti - regulační klapky - solenoidové ventily. Specializujeme se také na montáž, opravy a revize průmyslových plynovodů, hořákových systémů i plynových zařízení. Snažíme se o osobní přístup a splnění veškerých požadavků zákazníka.


Průmyslové pece - prodej, rekonstrukce i modernizace | Třinec

Průmyslové pece - prodej, rekonstrukce i modernizace | Třinec

Hledáte kvalitní a spolehlivé průmyslové pece? A nebo průmyslové pece již vlastníte, ale je třbea u nich provést rekonstrukci či modernizaci? Na Pires se můžete spolehnout. Na českém trhu působíme již od roku 1990, a od počátku své činnosti jsme se zaměřili na poskytování služeb pro průmysl. Od roku 1996 se specializujeme přímo na hořákové a topné systémy průmyslových pecí. Mezi naši další činnost patří dodávky a montáže regulačních zařízení topných a technických plynů. V oblasti kyslíko-palivových hořáků probíhá úzce spolupracujeme s ověřenou firmou LINDE a dále s předními německými společnostmi z oboru vysokorychlostních a rekuperačních hořáků KROMSCHRÖDER a LBE. Servis pro hořákové systémy zajišťujeme nejen pro celou Českou republiku, ale i pro zákazníky ze Slovenska, působíme také v Polsku, Maďarsku a Německu. Ať už se zajímáte o průmyslové pece, hořákové systémy, zabezpečovací prvky a nebo rekonstrukci a modernizaci průmyslových pecí, rádi vám poskytneme konzultaci a představíme veškeré možnosti. Osobní přístup je pro nás důležitý - jen tak totiž můžeme splnit veškeré požadavky našich zákazníků a zajistit průmyslové pece či další vybavení, které bude přesně odpovídat potřebám daného podniku. Máme vybudované kompletní technické zařízení od dílen až po sklady, díky kterému vám můžeme poskytnout perfektní servis a nabídnout skutečně kvalitní a ověřené průmyslové pece. Nabídka společnosti Pires: - hořákové systémy - zabezpečovací prvky - rekonstrukce a modernizace prům.pecí - konzultační činnost


Dřevěné bednění pro sklářské pece přesně na míru - výroba a montáž

Dřevěné bednění pro sklářské pece přesně na míru - výroba a montáž

Dřevěná bednění pro inženýrské stavby a bednění pro sklářské pece vyrábí firma BAST CZ s.r.o. z Kuřimi u Brna. Vyrábíme vysoce kvalitní bednění přímo na míru. Dřevěné bednění zhotovíme pro jednotlivé stavbaře, pro velké developerské projekty i inženýrské stavby. Dodávky jsou přesně podle požadavků. Bednění pro sklářské pece jsou stabilní a odolná. Dodáváme pro zákazníky z celé ČR a do zahraničí. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme a najdeme pro Vás to nejlepší řešení.


Profesionální montáž a servis průmyslových hořáků firmy Kromschröder

Profesionální montáž a servis průmyslových hořáků firmy Kromschröder

Jestliže hledáte firmu, která by se Vám postarala o spolehlivou montáž a servis průmyslových hořáků pro pece, jste na správném místě. Společnost PIRES s.r.o. působí v průmyslovém odvětví a má bohaté zkušenosti v oblasti hořákových a topných systémů průmyslových pecí. Zajistíme Vám odbornou montáž, servis i opravu průmyslových hořáků firmy Kromschröder. Jedná se o hořáky, které jsou pro tyto pece: - kroková - karuselová - žíhací - pájecí a další. Naší snahou je, aby práce byla odvedena bez závad se stoprocentní spokojeností klienta, proto zaměstnáváme jen kvalifikované specialisty. Stabilně zajišťujeme pravidelný servis u partnerů po celé ČR, Slovensku, Polsku i Maďarsku.


Elektrické pece na míru, vozové, nahřívací i sušárny

Elektrické pece na míru, vozové, nahřívací i sušárny

Potřebujete do svého výrobního odvětví vysoce kvalitní elektrickou pec? Řekněte nám své požadavky a my Vám zhotovíme pec na míru. Naše společnost Václav Svoboda se specializuje na výrobu pecí již od roku 1932. Pece vyrábíme pro spousty odborů například pro laboratoře, stomatology, zlatníky, zpracovatele kovů či skla, kalírny, nástrojárny, zpracovatele plexisklových desek. Můžete si vybrat pece vozové složené z pěti samostatných topných komor, nahřívací s oběžnou atmosférou, sušárny, vakuové, kelímkové s maximální teplotou 1200 °C či odporová pec s atmosférou H2 a N2. V případě zájmu nás neváhejte kdykoliv kontaktovat, sídlíme ve Světicích u Říčan.