Výměna podlahové krytiny v kancelářích 1.NP v budově čp. 1619, Říčany

Výměna podlahové krytiny v kancelářích 1.NP v budově čp. 1619, Říčany

Výměna podlahové krytiny v kancelářích 1.NP v budově čp. 1619, Říčany
Součástí předmětu plnění dle čl. 1. této smlouvy je:
- demontáž prahů a staré kobercové krytiny, průběžná likvidace odpadu
- olepení všech dveří pro zabránění prostupu prachu do přilehlých kanceláří
- vysekání a odstranění staré stěrky dle potřeby
- vyrovnání podkladu stěrkou
- dodávka a nanesení penetrace a stěrky
- dodávka a pokládka podlahové krytiny PVC s dekorem dřeva, třídy zátěže 34, tloušťka nášlapné vrstvy 0, 5-0, 7mm, odolné při použití kolečkových židlí
- dodávka a montáž rohových lišt na styku stěny a podlahové krytiny
- dodávka a montáž nerezových přechodových lišt PVC – dlažba v délce cca 3m
- dodávka a montáž přechodových lišt PVC – PVC v délce cca 21m
Součástí díla je rovněž zajištění všech potřebných měření, výpočtů, zkoušek, atp. Také zajištění a předání veškerých potřebných dokladů, revizí, atestů apod.
Veřejná zakázka vložena:
08.06.2016 07:48

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Město Říčany

Originální záznam:

Okres:
Praha-Východ

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
27.06.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
330 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Říčany

Zadavatel IČ:
00240702

Zadavatel ulice:
Masarykovo náměstí 53/40

Zadavatel PSČ:
251 01

Zadavatel obec:
Říčany

Kontaktní osoba:
Mgr. Jana Vavřinová

Zadavatel telefon:
+420 323 618 117

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://info.ricany.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45432110-8
Pokládka podlah

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Podlahářství-pokládka laminátové, dřevěné, plovoucí podlahy

Podlahářství-pokládka laminátové, dřevěné, plovoucí podlahy

Ať už plánujete realizovat palubkové dřevěné podlahy z pravého, masivního dřeva, nebo laminátové plovoucí podlahy - obraťte se v okrese Zlín a Kroměříž na podlahářství Roman Buršík - tel.: 605469007. Naše firma odvede kvalitní práci - již po pár dnech se budete moci projít po nové podlaze. Položíme plovoucí podlahy Quick Step i laminátové a vinylové podlahy Parador, palubkové dřevěné podlahy z masivního dřeva a realizovali jsme i vnitřní schody, celodřevěné schodiště. Naše klientela je také v okrese Přerov a Olomouc.


Podlahy pro zemědělce, sklady, haly a stáje pro chovatele drůbeže a dobytka - kravíny, vepříny

Podlahy pro zemědělce, sklady, haly a stáje pro chovatele drůbeže a dobytka - kravíny, vepříny

Podlahy pro zemědělce, sklady, haly a stáje pro chovatele drůbeže a dobytka - kravíny, vepříny nabízí firma Jiří Víšek, spol. s r.o. z Kyjova. Hledáte specializovanou firmu, která nabízí realizaci podlah pro zemědělce? Pak určitě kontaktujte firmu Jiří Víšek, spol. s r.o. z Kyjova, která provádí jak nové tak staré povrchy podlah. Naše společnost nabízí opravu starých podlah či realizaci nových podlah pro zemědělce, sklady, haly, stáje, pro chovatele drůbeže či dobytka. Podlahy pro kravíny či vepříny. Hlavní naší činností je realizace průmyslových podlah - litých asfaltů pro tyto provozy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat navštívit také můžete naše webové stránky.


Koberce i PVC podlaha v rolích, v metráži, kusové koberce nebo vinyl v dílcích si vyberete z široké nabídky za super cenu

Koberce i PVC podlaha v rolích, v metráži, kusové koberce nebo vinyl v dílcích si vyberete z široké nabídky za super cenu

V Podlahářství Jiří Machů naleznete koberce v rolích na metráž nebo si můžete vybrat z kusových koberců: -Bytové koberce (Pokud máte rádi teplo a příjemný dotek hebkého koberce, u nás si vyberete z široké škály barev, vzorů i materiálu. Bytové koberce představují určitý komfort a pohodlí, často se používají především do dětských pokojů nebo obýváků.) -Zátěžové koberce (Vysokou odolnost proti zatížení Vám zajistí naše zátěžové koberce, které se hodí především do kancelářských prostor, kde zpříjemní atmosféru a splní estetickou i praktickou funkci.) -Čistící zóny a rohože (Zvolte si čistící zónu tak aby Vás už nečekaly v domě či bytě nepříjemné kaluže vody nebo špinavé čmouhy z bot. Díky vnitřním či venkovním rohožím zamezíte zanášení špíny a různých nečistot do vnitřních prostor a ušetříte si tak zbytečnou práci navíc s úklidem.) -Běhouny (Běhouny jsou vhodné především do chodeb, hal, předsíní, na schody nebo jako předložky před nábytek. Díky gelovým podkladům či protiskluzovým podložkám si můžete být jistí, že se Vám žádný běhoun nebude posouvat po podlaze.) PVC podlahy nabízíme od prověřených a kvalitních výrobců: -Gerflor -Fatra -Tarkett -Lentex -Forbo PVC podlahy představují tradiční krytinu s dlouhodobou životností a vysokou odolností. V dnešní době se jedná o velmi moderní a oblíbený povrch, s velmi širokým výběrem barev a designu. Naše společnost Vám nabízí PVC podlahy a linoleum v rolích a vinyl v dílcích. Navštivte naší prodejnu v Opavě a naši profesionální pracovníci Vám poskytnou odborné poradenství nebo si vyberte z pohodlí domova na našich webových stránkách.


Derby povrchy - podkladové desky pro výcvik, kruhový trénink koní i do stáje

Derby povrchy - podkladové desky pro výcvik, kruhový trénink koní i do stáje

Podkladové tlumící pryžové desky mají široké využití. Jedním z nich jsou podlahy pro koně a jiná hospodářská zvířata. Využití těchto derby povrchů je nejen pro výcvik a kruhový trénink, ale také do stájí. Vhodnost těchto podkladových desek je dána zejména jejich specifickými vlastnostmi, jimiž jsou: - vysoká odolnost - vlastnosti se nemění ani v extrémních podmínkách (vlhkost, teplota, prašnost apod.) - dlouhá životnost pryžových podkladových desek - povrchová odolnost ve střihu - nízká hodnota nasákavosti - pod 2% - odolnost proti ozónu - izolace proti radonovému riziku. Pokud tedy sháníte vhodný podklad pro koně či hospodářská zvířata, pořiďte si derby povrch od společnosti NOKO Servis Praha, která Vám podkladové desky prodá a zároveň zajistí jejich odbornou pokládku.


Epoxidové lité podlahy, stěrky, průmyslové podlahy, podlahy pro výrobní prostory a dílny

Epoxidové lité podlahy, stěrky, průmyslové podlahy, podlahy pro výrobní prostory a dílny

Rozhodujete se jakou podlahu zvolit do Vašeho rodinného domu nebo firmy? Slyšeli jste již o epoxidové lité podlaze? Její jedinečné vlastnosti: -Přírodní vzhled -Vysoká pevnost s dlouhou životností. -Propouští vodu, neklouže a je mrazuvzdorný -Snadno tvarovatelný materiál, celistvý povrch beze spár. -Neobsahuje nonylfenol a rozpouštědla -Po vytvrzení zdravotně nezávadný. A kam všude můžete využít: -pro interiér průmyslové haly, dílny, výrobní prostory -do interiéru do rodinného domů či bytu koupelny, chodby, kuchyně -pro exteriér terasy, příjezdové cesty k domu, garáže, prostor kolem bazénu,chodníky -kameninové obklady na stěnu v kuchyni či předsíni -na nezpevněné plochy na zahradě -na balkoně, schody. Z povrchu si můžete vybrat s říčními kamínky, s mramorovými kamínky, povrchy perleťové.


Průmyslové betonové podlahy interiérové, venkovní - realizace, opravy

Průmyslové betonové podlahy interiérové, venkovní - realizace, opravy

Betonové podlahy nachází své uplatnění v nových průmyslových, výrobních halách a současně v provozech, kde je životnost starší podlahy u konce. Interiérové i venkovní průmyslové betonové podlahy realizuje společnost Stavby PM Pavel Machů z Vysokého Pole ve Zlínském kraji. Realizace i opravy podlah provádíme po celé ČR. Nové průmyslové podlahy: - drátkobetonové - železobetonové - vláknobetonové. Opravy průmyslové podlahy: - řešíme rekonstrukci celé plochy betonové podlahy i drobná poškození. U nevyhovujících starších podlah je možné vhodnou úpravou povrchu docílit požadovaných vlastností, např. chemické či mechanické odolnosti. Provádíme i nátěry betonu, broušení či leštění betonových podlah.