6781-Náhrada čerpadel 1-2TB20,40,60D01

6781-Náhrada čerpadel 1-2TB20,40,60D01

Předmětem VZ je zpracování dokumentace a realizace akce "6781-NÁHRADA ČERPADEL 1-2TB20, 40, 60D01" formou dodávky „na klíč“ a provedení všech nutně vyvolaných úprav na dotčených zařízeních, konstrukcích a systémech. Předmět díla zahrnuje zejména obstarání a zajištění správy veškerých materiálů, věcí, komponent apod. nutných k provedení díla, úklid pracoviště/staveniště, získání a dodání potřebných revizních zpráv, protokolů, povolení, potvrzení, atestů, schválení a certifikátů nutných pro provedení díla, zpracování a dodání projektové dokumentace, předpisů pro provoz a údržbu díla, zpracování dokumentace skutečného provedení a ostatní dokumentace. Realizace spočívá v nahrazení stávajících čerpadel typu CNG – 69 modernějšími čerpadly, které nebudou potřebovat další dodatkové chlazení a budou řešena jako bezucpávková. Součástí předmětu díla jsou mimo jiné i stavební úpravy soklu a odstranění dodatkového vodního chlazení stávajících čerpadel.
.
Veřejná zakázka vložena:
14.04.2016 09:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce - Veřejné služby

Zadavatel:
ČEZ, a. s.

Originální záznam:

Okres:
Třebíč

Hlavní místo plnění:
Kraj Vysočina

Platnost veřejné zakázky:
31.10.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČEZ, a. s.

Zadavatel IČ:
45274649

Zadavatel ulice:
Duhová 2/1444

Zadavatel PSČ:
140 53

Zadavatel obec:
Praha 4

Kontaktní osoba:
Františka Valáška

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cez.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44162100-4
Potrubní materiál

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dodávka průmyslových samonasávací, odstředivých čerpadel

Dodávka průmyslových samonasávací, odstředivých čerpadel

Průmyslové čerpadlo AQS - samonasávací - hřídel je vedena na obou stranách ve valivých ložiskách, není tak použito kluzné pouzdro mazané čerpanou kapalinou - díky tomuto řešení se zvyšuje spolehlivost a životnost čerpadla a umožňuje čerpání kapalin Vertikální a vícestupňová čerpadla firmy DP pumps - čerpadla jsou zajímavá svými výkony, nerezovými díly a inline provedením - čerpadla lze vložit do přímého potrubí bez složitějších přípojek - jsou vybavena bezúkapovou mechanickou ucpávkou, která zajišťuje čistý provoz a snadnou demontáž Průmyslová odstředivá čerpadla - vertikální čerpadla firmy DP pumps (využívají inline konstrukci a nerezové díly - využití všude tam, kde je málo prostoru pro umístění čerpadla) - horizontální čerpadla - ponorná čerpadla (k použití uvnitř nádrží nebo k odsávání výkopů, používají se buď na čistou vodu nebo kapalinu s mechanickými příměsemi).


Plunžrová vysokotlaká čerpací technika - kvalitní čerpadla na zakázku

Plunžrová vysokotlaká čerpací technika - kvalitní čerpadla na zakázku

Pokud potřebujete kvalitní a spolehlivou vysokotlakou čistící techniku, pak se obraťte na firmu AQ PUMPY, s.r.o., která se specializuje jak na vývoj, tak na výrobu a prodej čerpadel. V široké nabídce výrobků naleznete například kvalitní tříplunžrové čerpadla s přímým pohonem klikové hřídele, které jsou vhodná například pro čištění: - potrubí - kanalizace - odstranění barev a dalších nečistot - čištění asfaltu, betonu, dehtu a další náročné aplikace. Tříplunžrové vysokotlaké čerpadla jsou vhodnými pomocníky do potravinářského průmyslu nebo mohou posloužit jako zdroj tlaku v hydraulických lisech a systémech, bucharech a další tvářecích strojích. Plunžrové čerpadla naleznete v těchto variantách: - AQL 50 - výkon do 60kW a tlakem do 255 bar a průtokem 330l/min - AQM 50 - výkon do 60kW a tlakem do 530 bar a průtokem 100l/min - AQH 50 - výkon do 60kW a tlakem do 1 500 bar a průtokem 54l/min - AQL 80 - výkon do 160kW a tlakem do 315 bar a průtokem 516l/min Pro více informací se obraťte na webové stránky firmy AQ PUMPY, s.r.o., která Vám zodpoví Vaše případné dotazy.


Ponorná kalová čerpadla prodej Praha – pro nejrůznější domácí využití

Ponorná kalová čerpadla prodej Praha – pro nejrůznější domácí využití

Prodejem kvalitních ponorných kalových čerpadel pro nejrůznější využití se zabývá společnost Thermoquell CZ s.r.o. z Prahy, která svým zákazníkům poskytuje samozřejmě také poradenství ohledně výběru. Kalová čerpadla nabízená společností Thermoquell CZ s.r.o. se mimo vysoké funkčnosti a bezporuchovosti vyznačují také respektováním trendu snižování energetické náročnosti. Ponorná kalová čerpadla jsou vyrobena z kvalitních nerezavějících materiálů zajišťujících mechanickou i chemickou odolnost, mají ochranu motoru a také ochranu proti přetížení. Vyškolení pracovníci společnosti Vám ochotně poradí s výběrem nejvhodnějšího typu ponorného kalového čerpadla vhodného pro domácí použití přesně podle Vašich požadavků.


Ponorné čerpadlo do studní a nádrží, do vrtů, na čistou vodu - e-shop, prodej

Ponorné čerpadlo do studní a nádrží, do vrtů, na čistou vodu - e-shop, prodej

Potřebujete odolné a bezúdržbové ponorné čerpadlo? Vybírat si můžete u specialisty v oblasti čerpací techniky, u společnosti CZ PUMPY - čerpací technika s.r.o., která nabízí k prodeji v rámci internetového e-shopu ponorná čerpadla. Ponorná čerpadla od společnosti CZ Pumpy jsou vhodná zejména pro dodávku čisté vody do domácností, pro zavlažování, sanitární účely, čerpání vody z nádrží, studní, vrtů a další domácí i průmyslové aplikace. Neváhejte a obraťte se na společnost CZ PUMPY - čerpací technika s.r.o., pro kterou je kvalita, spolehlivost a funkčnost prvořadou záležitostí. Těšíme se na vzájemnou spolupráci!


Designová, tichá tepelná čerpadla Octopus - úsporné řešení vytápění, dotace z programu Zelená úsporám

Designová, tichá tepelná čerpadla Octopus - úsporné řešení vytápění, dotace z programu Zelená úsporám

Při výstavbě či rekonstrukci domu je vhodné myslet na úsporné řešení vytápění. Společnost Active Elements s.r.o. z regionu Zlín dodává tichá, designová tepelná čerpadla, na která je stále možné získat dotaci. Spolupracujeme s architekty a projektanty, je tak snadné zapracovat technologii do projektu daného objektu. V roce 2018 pokračuje Nová Zelená úsporám a vy tak můžete při výměně staršího kotle na tuhá paliva za tepelné čerpadlo získat dotaci ve výši až 85 % investičních nákladů. Neváhejte se na nás obrátit pro bližší informace. Dodávka, montáže: - hybridní tepelná čerpadla Octopus - odebírá teplo zároveň ze vzduchu i země, vysoce efektivní, dlouhá životnost - běžná tepelná čerpadla Carrie, Daikin.


Studnařské práce, regenerace a dezinfekce studny

Studnařské práce, regenerace a dezinfekce studny

Pokud máte vlastní studnu, je nutné ji v pravidelných intervalech čistit, za účelem regenerace je nutná její dezinfekce. Pokud hledáte spolehlivou firmu na studnařské práce v regionu Kroměříž, oslovte firmu Páleníček Pavel. Naše společnost se postará o vyčištění a regeneraci Vaší studny. Čistá a nezávadná pitná voda je základem zdravého života, proto nepodceňujte pravidelnou údržbu a čištění studny. Studnařské práce: - čištění, regenerace a dezinfekce studny - čištění studní - údržba, oprava – výměna a montáž čerpadel, výměna sacích košů a potrubí, výměna ručních pump, opravy vnějšího pláště studny (výměna a oprava vrchní skruže a poklopů) - úprava okolí domovních i veřejných studní - oprava a renovace okolí studny - kompletní regenerace a dezinfekce zdrojů pitné vody. Navrhneme Vám postup čištění a optimální cenovou nabídku.