Poptávám uskladnění zmrazeného zboží

Poptávám uskladnění zmrazeného zboží

Poptávám uskladnění 1-2 palet hluboce zmrazeného zboží, nejlépe jih a východ Prahy a okolí
Poptávka byla vložena dne:
22.02.2016 14:14

Platnost poptávky:
22.03.2016 13:48

Kontaktní osoba:
Erika Sýkorová

Kontaktní email:

Okres:
Praha-Východ

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pronájem skladů v Olomouci, ruční vykládka kamionů, kontejnerů, překládka a rozvoz zboží

Pronájem skladů v Olomouci, ruční vykládka kamionů, kontejnerů, překládka a rozvoz zboží

Hledáte sklad pro uložení nejrůznějšího zboží? Společnost VAPEE Morava s.r.o. z Olomouce pronajímá sklady různých velikostí, přičemž provozujeme nejen běžné sklady, ale i celní. Zajistíme Vám kompletní služby v oblasti mezinárodní autodopravy, kdy Vám dané zboží nejen dovezeme, ale postaráme se rovněž o ruční nebo mechanické vyložení kamionu, přerovnání, uložení a uskladnění zboží. Díky naší kvalitní manipulační technice si poradíme jak s drobným, tak i velmi těžkým nákladem. Součásti naší práce je ruční vykládka kamionů, kontejnerů, přerovnání zboží na paletách a v závěru také překládka z auta na auto. Vaše zboží Vám velmi rádi pojistíme, na Vaše přání provedeme inventuru a nadále budeme sledovat stav zásob v daném skladu.


Konsignačních sklady pro dodavatele a odběratele -  snadné a optimální skladování

Konsignačních sklady pro dodavatele a odběratele - snadné a optimální skladování

Přemýšlíte, kde uskladnit své zboží či výrobky? Pokud hledáte optimální a výhodné řešení skladování, obraťte se na jihlavskou firmu LAGUS s.r.o., která se kromě výroby šroubů, matic a klipů zabývá i pronájmem konsignačních skladů. Konsignační sklad je optimální volbou pro každou firmu, která potřebuje uskladnit své zboží nebo výrobky, ale také chce umožnit odběrateli plynulý odběr zboží. Oproti standardnímu skladu, kde si zboží přiváží a odváží dodavatel, u skladu konsignačního zboží přiváží a uskladňuje dodavatel, ale odběratel si zboží vyzvedává sám. O vyskladnění následně informuje dodavatele, který mu vystaví fakturu na základě výkazů o výdeji. Objednávky jsou pak nahrazeny dokumenty: -výdejkou, stav skladu nebo odvolávka Konsignační sklady Vám tedy usnadní práci a i následné papírování. Pokud se rozhodnete si takový konsignační sklad pořídit, neváhejte kontaktovat firmu LAGUS s.r.o., která Vám navrhne i optimální řešení přímo pro Vaši firmu.


Mražené i nemražené potraviny, mléčné výrobky, distribuce a zásobování škol a restaurací

Mražené i nemražené potraviny, mléčné výrobky, distribuce a zásobování škol a restaurací

Hledáte spolehlivého dodavatele mléčných výrobků do Vaší restaurace či jídelny? APETITTO - ŠNAJDR s.r.o. je společnost, jež si za svých 23 let působení vytvořila velmi silnou základnu svých spokojených zákazníků. Zaměřujeme se především na prodej a distribuci mražených, nemražených produktů a mléčných výrobků. Potraviny od nás denně putují do nejrůznějších jídelen, restaurací, ale také do škol a mateřských školek. Ručíme za kvalitu našich potravin, přičemž pravidelně obměňujeme náš sortiment, aby odpovídal nejen zásadám školního a předškolního stravování, ale především požadavkům konkrétního klienta. Mezi naše nejsilnější stránky patří zejména kvalita našich potravin, dále rychlý a pravidelný zásobovací servis a v neposlední řadě individuální přístup k našim zákazníkům. Vyberte si z široké nabídky našich prvotřídních potravin a přesvědčte se sami!


Mražené výrobky a hotová jídla rozvoz Praha - rozvážíme do kanceláří i  domácností

Mražené výrobky a hotová jídla rozvoz Praha - rozvážíme do kanceláří i domácností

Kromě dalších potravin, rozvážíme také mražené výrobky, mezi které se řadí: - hranolky - rybí prsty - polévky - mražené ryby a krevety - mražená zelenina (pórek, kukuřice, hrášek, špenát) a mražené zeleninové směsi (country, jarní, lahůdková, polévková, pod svíčkovou, na lečo a další) - mražená hotová jídla a pizza. Také Vám nabízíme širokou škálu zmrzlin a dortů Algida, Eiskoko, Mrož, Pegas a Carte D´Or. Z našeho sortimentu hotových pokrmů si vyberete: - omáčky (svíčková, rajská) - polévky (fazolová, dršťková, knedlíčková, zabijačková, zelňačka, boršč) - boloňská omáčka se špagetami a další hotové pokrmy. Pokud nakoupíte mražené zboží, k ceně počítáme poplatek 20 Kč za mrazící tašku. Do vzdálenosti 30 km od centra Prahy je dopravné zdarma. Všechny nabízené produkty si můžete zakoupit online na našich stránkách. Objednávky přijímáme 24 hodin denně.


Prodejna masa a uzenin Domažlice

Prodejna masa a uzenin Domažlice

Patříte mezi ty zákazníky, kteří vyhledávají kvalitu v oblasti potravin? Pak jistě oceníte nabídku kvalitního masa a uzenin v prodejně Zemědělského obchodního družstva Mrákov. Zákazníkům nabízíme pouze maso z prověřených našich vlastních chovů, které zpracováváme na svých jatkách. Do prodejny se tak dostanou pouze profesionálně zpracované kusy výborného masa a lahodně ochucených uzenin. Mléčné výrobky v naší nabídce dodává Mimi- mlékárna JOMA , která ctí naši politiku jakosti a také vyrábí z vlastní produkce mléka a dosahuje tak nejvyšší kvality, stejně jako farma Babina – školní statek Plasy. Nemusíte si kupovat jen maso, v prodejně Zemědělského obchodního družstva Mrákov si můžete zakoupit výborné maso. Přijďte se samy přesvědčit a navštivte nás a ochutnejte třeba vynikající šunku od kosti, anglickou slaninu nebo španělskou klobásu.


Mražené i nemražené potraviny, maso, ryby, ovoce, zelenina, drogerie, velkoobchod

Mražené i nemražené potraviny, maso, ryby, ovoce, zelenina, drogerie, velkoobchod

Vlastníte prodejnu či hotel a sháníte dodavatele kvalitních potravin a dalšího zboží? Společnost S.V.G. spol.s r.o. se na českém trhu pohybuje již od roku 1992 a zboží odebírá pouze od svých léty prověřených nadnárodních partnerů. Náš sortiment tvoří v prvé řadě ryby, rybí a bramborové výrobky, dále mražená zelenina, ovoce, zmrzliny, polotovary, ale i koření a různé druhy masových výrobků. Nově si u nás můžete vybrat i z široké nabídky hygienických potřeb, zejména mycích a čisticích prostředků. Zajistíme Vám kvalitní zboží za velkoobchodní ceny, které Vám navíc rozvezeme našimi distribučními auty, jež splňují veškeré veterinární i hygienické normy. Šetřete Váš čas a přenechejte zásobování Vašeho podniku na nás. Naše služby poskytujeme v jižních, středních i západních Čechách.