Poptáváme neoprenové nákoleníky s logem naší firmy

Poptáváme neoprenové nákoleníky s logem naší firmy

Poptávka – Neoprenové nákoleníky s naším logem.
Hledáme vhodného dodavatele pro výrobu – Neoprénových nákoleníků s logem a údaji naší firmy.
Abychom mohli poptávku vyhodnotit co nejdříve, žádáme Vás o následující informace:

- cena při odběru 500ks a 1000ks
- přiložení náhledu produktu nebo zaslání vzorku
- informace o balení (např. papírová krabička, materiál, rozměr atd.)
- v čem je váš výrobek unikátní? (např cena, velké balení, dárkové balení...)

Očekáváme Vaši brzkou nabídku, která se může stát základem naší dlouhodobější oboustranně prospěšné spolupráce.
Poptávka byla vložena dne:
02.02.2016 15:28

Platnost poptávky:
02.03.2016 15:07

Kontaktní osoba:
Petra Korbášová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 774 884 635

Okres:
Frýdek-Místek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba a prodej pracovního profesního oblečení, osobní ochranné pracovní pomůcky OOPP

Výroba a prodej pracovního profesního oblečení, osobní ochranné pracovní pomůcky OOPP

Hledáte firmu, která šije pracovní oděv? Uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka? Potom jste tu správně. Firma F.M.PRACOS, spol. s r.o. Brno vyrábí pracovní oděv nejen na míru, ale vyhotovíme model podle Vašeho návrhu. Máme vlastní dílnu a tým profesionálních švadlen. Vyhotovíme střihové dokumentace. Pracovní oděvy - montérkové bundy i kalhoty, overaly, kraťasy, vesty. Profesní oděvy - zástěry, haleny, košile, rondony, bavlněná trička, polokošile, mikiny, čepice. Osobní ochranné pracovní pomůcky OOPP jako jsou: -funkční oblečení - trička, ponožky -přilby -pracovní rukavice -pracovní ochranná obuv - certifikovaná. Šijeme letní i zimní konfekce. Vyhotovíme na pracovní oděvy firemní grafikou loga či texty a zajistíme její vyšití. Speciální úpravy: -sítotisk - nástřik barvou - jedno i vícebarevný -flock - plyšový nástřik - jedno i vícebarevný. Vyrábíme a dodáváme na standardní výšku postavy: -170 cm - všechny dámské vzory -182 cm - všechny pánské vzory -I ostatní výšky postav i nadměrné velikosti XXXL. I speciální nabídka: Speciální zakázky: -šití ubrusů, prostírání, závěsy, povlečení, zástěry -krycí plachty a zastínění -sedáky - na židle a lavice -sedací pytle plněné PE kuličkami -pelechy a deky pro psy. Další informace o materiálu, ze kterého šijeme a kontakt naleznete na webových stránkách.


Ochranné pracovní pomůcky z e-shopu s rychlým dodáním firmám i jednotlivcům

Ochranné pracovní pomůcky z e-shopu s rychlým dodáním firmám i jednotlivcům

Neobejdete se ve své práci bez ochranných pracovních pomůcek? Preferujete pohodlný nákup prostřednictví e-shopu s rychlým dodáním na Vaši adresu? E-shop společnosti Schachermayer, spol. s r.o. se sídlem v Hostivicích nabízí jednotlivcům i firmám široký sortiment ochranných pomůcek od rukavic, ochranných brýlí, prostředků k ochraně kůže, respirační masky, chrániče sluchu, jištění proti pádu a pracovních oděvů pro nejrůznější profese. Výhodou nákupu v eshopu firmy Schachermayer, spol. s r.o. je přehledné rozdělení jednotlivých kategorií, rychlé a přehledné vyhledávání, snadné porovnání produktů a detailní popis každého nabízeného výrobku. Firmám i jednotlivcům zajistí firma rychlé dodání objednaného zboží na uvedenou adresu. Pokud si s výběrem nebudete vědět rady, neváhejte kontaktovat firmu Schachermayer, spol. s r.o.


Návrhy a realizace designu firemních reklamních a dárkových předmětů

Návrhy a realizace designu firemních reklamních a dárkových předmětů

Naše firma ROMMY AGENCY Liberec dokáže nabídnout ucelený reklamní a propagační servis. A teď ke konci roku tradičně i dárkové a firemní reklamní předměty k obdarování klientů za spolupráci. Pracujeme komplexně - od návrhů po vlastní finální realizace. Chcete mít kvalitní a hlavně originální dárkové nebo firemní předměty, kterými se budete náležitě chlubit? Potřebujete vyniknout od svého okolí a mít hezké a nápadité firemní či dárkové předměty pro své letité klienty? Tak právě jste našli spolehlivého a nápaditého partnera pro své realizace - ROMMY AGENCY Liberec.


Výroba díly, části karoserie motocyklů - ozdobné nádrže, blatníky na motocykl

Výroba díly, části karoserie motocyklů - ozdobné nádrže, blatníky na motocykl

Majitelé motocyklů mohou využít služby firmy Galanterní klempířství a nechat si vyrobit ozdobné díly na motocykl - nádrže, blatníky i jiné ozdobné části karoserie motocyklů. Ať už chcete předělat starší či nový typ motocyklu, na zakázku vyrobíme téměř cokoliv. Ruční klempířská výroba umožňuje propracovat i drobné detaily. Zkušenosti máme z oboru kovotlačitelství, kovotepectví i pasířství. Naši práci můžete shlédnout na našich webových stránkách.


Výroba výšivek a textilních potisků Praha – precizní pracování s krátkou dobou dodání

Výroba výšivek a textilních potisků Praha – precizní pracování s krátkou dobou dodání

Obchodní a reklamní agentura Karel Šubrt z Prahy se zabývá výrobou výšivek a potisků textilních triček, tašek, batohů, deštníků a jiného sportovního a reklamního textilu. Velice si zakládáme na precizním zpracování a na krátkých dodacích lhůtách. Moderní technologie pro naši výrobu je dovezena od zahraničních výrobců, nabízíme tisk na osmi a šesti barevném ručním karuselu a společně s mnohaletou zkušeností s potiskem textilií nám umožňuje kvalitní zpracování našich zakázek. Máte k naší nabídce dotazy? Neváhejte se obrátit na Obchodní a reklamní agentura Karel Šubrt.


Pracovní i výstražné vesty, kalhoty, košile, trička - nová letní kolekce pracovních oděvů

Pracovní i výstražné vesty, kalhoty, košile, trička - nová letní kolekce pracovních oděvů

Chcete pracovní oděv nebo obuv, který bude plnit bezpečnostní normy a zároveň bude mít moderní design? Industrial Starter Czech s.r.o. je společnost, zabývající se prodejem právě takového pracovního oblečení a obuvi, které hledáte. Máme pro Vás širokou škálu pracovního oblečení a obuvi, které využijete i jako oblečení pro volný čas. V našem novém katalogu letní kolekce naleznete: - boty, polobotky, kotníkové boty - holinky - pracovní i výstražné vesty, kalhoty - kalhoty - košile, polokošile - trička - bermudy, kraťasy - jeans - bundy - ponožky - rukavice. Navštivte naše webové stránky a prohlídněte si celý katalog kolekce V našich oděvech se i v práci budete cítit dobře a příjemně!