Poptávám dámský kabát

Poptávám dámský kabát

Poptávám kabát, viz příloha, velikost 46. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
11.01.2016 08:26

Platnost poptávky:
11.02.2016 07:45

Kontaktní osoba:
Honešová Pavla

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Vsetín

Obrázek:
Poptávám dámský kabát

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pohodlné oblečení do tanečních kurzů Praha – elegance a kvalita

Pohodlné oblečení do tanečních kurzů Praha – elegance a kvalita

Aby byl Váš krok při tanci lehký, nesmí Vás nic omezovat. To platí hlavně o oblečení, o kterém nesmíte ani vědět. Velký výběr oblečení do tanečních kurzů nabízí firma Heller s.r.o. z Prahy. Elegantní a hlavně pohodlné oblečení si zde mohou zakoupit dámy, páni, dívky i chlapci. Sortiment je uzpůsoben všem tanečním disciplínám a věkovým kategoriím. Důraz je kladen na elegantní střihy, kvalitní materiál a především pohodlnost, kterou ocení jak profesionální tanečníci, tak ti, kdo tancují pro radost. Užijte si tanec s pohodlným tanečním oblečením z nabídky, kterou pro vás připravila firma Heller s.r.o. z Prahy.


Zakázkové strojové vyšívání na trička a mikiny

Zakázkové strojové vyšívání na trička a mikiny

Zakázkové vyšívání různých velikostí a barev na trička a mikiny, provádí v okolí Vysočiny firma Aleš Chalupa z Třebíče. Pokud chcete vyšít logo nebo znak firmy či zájmového a sportovního klubu na mikinu či tričko, obraťte se právě na nás. Zde je několik málo důvodů, proč máte svěřit vyšití loga či obrázku na trička a mikiny do rukou firmy Aleš Chalupa: - vytváříme výšivky různých barev a velikostí - výšivku vytvoříme podle vaší předlohy či představ a přání - výšivky aplikujeme na textil vysoké kvality (Adler a Xfer), ovšem vyšijeme i Vámi dodaný textil - strojové výšivky mají dlouhou životnost a stálobarevnost - všechny výšivky připravujeme za pomoci profesionálního software


Strojové vyšívání pracovního oblečení, vyšívání na všechny textilní materiály

Strojové vyšívání pracovního oblečení, vyšívání na všechny textilní materiály

Chcete vyzdobit vaše uniformy či pracovní oděvy logem vaší firmy? Pak se neváhejte obrátit na naši firmu Strojové vyšívání Alena Filipská, která působí v okresech Znojmo a Třebíč. Vyrobíme pro vás prvotřídní výšivky a nášivky na míru. Tyto výšivky jsou velmi odolné a vynikají dokonalým vzhledem i barevností po dlouhá léta. Vyšíváme na trika, mikiny, košile, čepice, vesty, ručníky, ubrusy, uniformy, rozešité díly, atd. Nášivky si můžete vybrat v mnoha barevných provedeních. Na základě vašeho podkladu vám vypracujeme grafický návrh výšivky. Následně vám vypracujeme vzorek a zašleme přesnou kalkulaci ceny. Přijímáme jak malé, tak i velké zakázky, vyhotovujeme i objednávky na expresní strojní vyšívání s 30% příplatkem.


Second hand oblečení, Praha, velký výběr za přijatelnou cenu

Second hand oblečení, Praha, velký výběr za přijatelnou cenu

Chcete mít nové a moderní kousky ve svém šatníku? Abyste si mohli dopřát pravidelné nákupy oděvů a doplňků je dobré nakupovat za přijatelné ceny. To Vám umožní naše společnost Textile House Czech Republic, s.r.o., která sídlí v Praze a po celé České republice má více jak 30 prodejen. Naše společnost zajišťuje prodej second hand oblečení pro ženy, muže a děti. Máme velký výběr různých značek, stylů, barev a velikostí. Pravidelně doplňujeme nové kolekce. Najdete u nás sezónní oblečení na léto či zimu, sportovní, elegantní či volnočasová trička, mikiny, kalhoty, šaty, bundy a mnoho dalšího. Přijďte nakoupit kvalitní a krásné oblečení.


Dámské taneční oblečení Praha, na zakázku – jedinečné a pohodlné

Dámské taneční oblečení Praha, na zakázku – jedinečné a pohodlné

Profesionálové ve svém oboru s více jak dvacetiletou zkušeností fungování salonu Heller s.r.o. v Praze Vám navrhnou a vytvoří naprosto originální dámské a pánské plesové a taneční šaty pro standardní a latinskoamerické tance, stejně jako pro krasobruslaře, dresy na fitness a ostatní sporty. Naše taneční oblečení vytvořené na zakázku bude navrženo jen a jen pro Vás, bude přesně odpovídat Vašim požadavkům na design i funkčnost, bude pohodlné, ušité z kvalitních a pro daný účel funkčních materiálů, bude mít dlouhou životnost a bude naprosto originální a pohodlné. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


Elegantní pánská, dámská pyžama, noční košile - výroba, eshop

Elegantní pánská, dámská pyžama, noční košile - výroba, eshop

I noční prádlo může být z kvalitních materiálů a mít moderní střih. Pokud si vyberete elegantní pánská či dámská pyžama a noční košile od výrobce - oděvní firmy LUIZ Uherský Brod, přesvědčíte se o kvalitě sami. Společnost LUIZ působí na trhu více než 20 let. Provozuje eshop horky-kosile.cz a luiz.cz. Pyžama jsou důležitou součástí našeho šatníku, námi vyráběné noční prádlo má dlouhou životnost a snadno se udržuje. Pokud si zvolíte zn. LUIZ, volíte českou kvalitu a eleganci. Pyžama: - pánské pyžamo - dámské pyžamo - pánské, dámské noční košile. Použité materiály - popelín, flanel, lyocell, krep, bavlna, úplet.