Poptávám zapůjčení vysoušeče mokrého zdiva

Poptávám zapůjčení vysoušeče mokrého zdiva

Poptávám zapůjčení vysoušeče mokrého zdiva. Jaká je cena za půjčení ?
Poptávka byla vložena dne:
07.01.2016 09:33

Platnost poptávky:
07.02.2016 09:21

Kontaktní osoba:
Julie Suchopárová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Cheb

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Při zápůjčce strojů a nářadí na víkend poskytujeme slevu – 30 %!

Při zápůjčce strojů a nářadí na víkend poskytujeme slevu – 30 %!

Naše firma PROFI-TECHNIK s.r.o. Liberec je specialista na ruční řemeslnické nářadí pro jednotlivé stavební obory i pro domácí použití. Nabízíme k půjčení velký výběr stavebních strojů a nářadí všeho druhu od renomovaných značek. Z řezací a brusné techniky u Nás najdete především abrazivní a diamantové kotouče v průměrech od 100 mm – 700 mm na beton, armovaný beton,cihlu, žulu, pískovec, čedič, asfalt a keramiku. Stroje a nářadí na víkend s 30% slevou! Pořídíte u Nás i široký sortiment vrtací techniky včetně jádrového vrtání a také škálu železářského zboží. Využijte naší skvělé víkendové nabídky. Otevřeno:   po-pá: 7 - 12h, 13 - 16h so: 8 - 12h Těšíme se na vás v prodejně PROFI-TECHNIK v Liberci.


Výroba, kovovýroba pilových pásů, nožů, pilové pásy Zlín

Výroba, kovovýroba pilových pásů, nožů, pilové pásy Zlín

Široký sortiment pilových pásů nejen pro dřevařskou výrobu seženete u naší firmy METALIG, s.r.o., která se specializuje výhradně na pilové pásy a nože. Naše pilové pásy mají široké využití, nabízíme pásy na kov, umělou hmotu, dřevo i potraviny. Výroba, kovovýroba, prodej, servis pilových pásů a nožů: -kmenové pilové pásy -truhlářské pilové pásy -bimetalové pilové pásy na kov -pilové pásy a nože na potraviny -nože pro potravinářský průmysl -pásové nože na textil a molitan -pilové pásy na porobeton -pilové pásy na umělé hmoty -perforačních a dělících nožů. Naše pilové pásy dodáváme po celé ČR.


Eshop stavební míchačky od evropských výrobců - Belle, Atika, Praha

Eshop stavební míchačky od evropských výrobců - Belle, Atika, Praha

Nejenom každá stavební firma používá stavební míchačky, ale i soukromé osoby potřebují stavební míchačku pro příležitostné práce okolo svého domu, chaty atd. Pro oba tyto případy nabízíme řešení. Na našem trhu zastupujeme renomované výrobce těchto míchaček: - anglickou firmu Belle - německou firmu Atika již déle jak 15 let. V naší nabídce najdete stavební míchačky jak pro celodenní nasazení, tak míchačky lehčího provedení pro menší práce. Z řady profesionálních míchaček jednoznačně doporučujeme míchačku Belle MINI 150, Rolls Royce mezi míchačkami, která jako jediná ve své velikosti má olejovou převodovku, je vyrobena z kvalitního a silného materiálu, je velice mobilní a svoje kvality potvrdila v řadě půjčoven kde jsou tyto stroje extrémě vytěžovány. Z velkých míchaček je to řada Belle BWE, Atika 200L-400L, u kterých je velmi dobrý poměr cena kvalita. Všechny námi nabízené míchačky buď přímo dovážíme od výrobce (Belle) nebo odebíráme přímo od oficiálního dovozce těchto míchaček (Atika). Proto jak prodej, ale především následný servis a dodávka náhradních dílů je přímo zajištěna a kryta přímými zástupci těchto výrobců. U nás se Vám nestane, aby v případě poruchy nebo dodání náhradních dílů Vám nikdo nebyl schopen pomoci, protože nikdo neví kdo servis zajišťuje. Věříme, že s našimi míchačkami budete spokojeni.


Prodej frézy na podlahu, profesionální podlahové frézy aktuálně i v našem eshopu

Prodej frézy na podlahu, profesionální podlahové frézy aktuálně i v našem eshopu

Potřebujete frézu na podlahu? Sjednotit rozdílné úrovně podlah, srovnat a zbrousit nerovnosti a přechody, či by jste ji potřebovali k nivelaci podlah? Výborná i k rekonstrukci podlah. Firma F.M.PRACOS, spol. s r.o. ve svém eshopu i na prodejně v Brně Žabovřesky prodává frézy na podlahu s elektrickým pohonem nebo benzínovým. Určená na povrchy beton, kámen, asfalt. Na prodejně v Brně provozují také půjčovnu nářadí a stavebních strojů, kde naleznete více jak 400 strojů. Profesionální podlahová fréza na beton - elektrická výrobce BLASTRAC: -povrchový záběr šířka: 215 mm a hloubka: 0 - 5 mm -úprava povrchů beton, kámen, asfalt -otáčky 1750 ot/min -pro frézování a zbrušování malých plochách -s výkonem 70 m?/hod na betonu -jemné nastavování hloubky záběru -rychlé zvednutí - spuštění frézovací hlavy -odstraní všechny měkké materiály z broušeného povrchu atd. Profesionální fréza na beton - benzínová výrobce BLASTRAC: -benzínová fréza s motorem HONDA 3,6kW a záběrem 215mm -povrchy beton, kámen, asfalt -šířka: 215 mm, hloubka: 0 - 5 mm. Další specifikace k frézám na podlahu naleznete na webových stránkách, na prodejně v Brně Žabovřeskách Po-Pá: 7:00-16:00hod. popř. na tel.548 535 553.


Nářadí, zahradní technika Stihl, Stiga, Dolmar-půjčovna Zlín

Nářadí, zahradní technika Stihl, Stiga, Dolmar-půjčovna Zlín

Na prodejně firmy PATRICK s.r.o. Zlín je za výhodné ceny zahradní, lesní technika a nářadí. Poskytujeme autorizovaný servis v regionu Zlínský kraj, k dispozici je i půjčovna: - Stihl, Viking, Honda, Stiga, Dolmar, Seco Group. Zapůjčení - zahradní technika a nářadí: - elektrické a benzinové pily - travní sekačky - křovinořezy, plotostřihy - provzdušňovače - ver­tikutátory - drtiče - štěpkovače - foukače, vysavače - rozbrušovačky. Bližší informace na tel.: 577211206.


Ruční nářadí, vrtáky nebo sady a kufry s nářadím - profesionální nářadí v prodeji přes e-shop

Ruční nářadí, vrtáky nebo sady a kufry s nářadím - profesionální nářadí v prodeji přes e-shop

Potřebujete si koupit nový kufr, brašnu či kompletní soupravu nářadí? Pak neváhejte navštívit náš internetový obchod, kde si jistě vše potřebné vyberete! V našem e-shopu najdete kvalitní, odolné, profesionální soupravy nářadí, určené pro všestranné použití. Díky příznivé ceně jsou dostupné i pro ty zákazníky, kteří vyžadují kvalitní, ergonomicky tvarované, prakticky uložené sady nářadí, s každodenní využití. Vybírat můžete ze značek Chicago Pneumatic, KNIPEX, KRAFTWERK, KRAFTWERK Automotive, KRAFTWERK Junior Line, MAKITA, SATINUM. Kompletní nabídku zboží naleznete na našich webových stránkách.