Provádění auditu účetnictví Českých drah, a.s. a vybraných dceřiných společností

Provádění auditu účetnictví Českých drah, a.s. a vybraných dceřiných společností

České dráhy, a. s., (dále jen ČD, a.s.) mají na základě ustanovení § 20 – 22 zákona č. 563/1991 Sb.,
o účetnictví, ve znění pozdějších předpisů, stanovenou povinnost mít auditorem ověřenou řádnou účetní závěrku, konsolidovanou účetní závěrku a výroční zprávu.

V souvislosti s ukončením platnosti smlouvy na „Provádění auditu účetnictví Českých drah, a.s. a vybraných dceřiných společností“ ke dni 30. června 2016 je třeba zajistit zákonnou povinnost provádění auditu v následujících letech.

Výběrové řízení pro ČD, a.s. a vybrané dceřiné společnosti (ČD-Telematika, a. s., ČD - Informační Systémy, a.s., DPOV, a. s., Výzkumný Ústav Železniční, a. s., Dopravní vzdělávací institut a.s, ČD Cargo, a. s. a její dceřiné společnosti: Koleje Czeskie Sp. z o.o., ČD Logistics, a.s., CD Generalvertretung GmbH) bude pro roky, účetní období 2016 až 2018 organizováno společně podle § 2 odst. 9 a 10 zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů.

Předmětem veřejné zakázky je závazek, a to ve smyslu a v rozsahu příslušných platných právních předpisů, zejména občanského zákoníku, zákona o účetnictví a zákona o auditorech
a v souladu s mezinárodními auditorskými standardy a souvisejícími aplikačními doložkami komory auditorů ČR, v souladu s požadavky společnosti a v souladu s zadávací dokumentací a v souladu s nabídkou auditora provést za 3 jednotlivá účetní období končící k 31. prosinci 2016, 2017, 2018 činnosti specifikované v zadávací dokumentaci a vzoru smlouvy.
Veřejná zakázka vložena:
07.01.2016 09:09

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
České dráhy, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
01.03.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
České dráhy, a.s.

Zadavatel IČ:
70994226

Zadavatel ulice:
Nábřeží L. Svobody 1222

Zadavatel PSČ:
110 15

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79212300-6
Provádění zákonných auditů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Optimalizace firemních nákladů, vedení účetnictví a daňové poradenství

Optimalizace firemních nákladů, vedení účetnictví a daňové poradenství

Přemýšlíte, jak efektivně optimalizovat finanční náklady Vaší společnosti? Svěřte vedení účetnictví odborníkům ze společnosti D&D International s.r.o. Naše služby jsou určeny fyzickým osobám i malým a středním podnikům z Prahy a okolí. Postaráme se o vedení mzdové agendy i běžných účetních operací, vyřešíme za Vás daňová přiznání a zastoupíme Vás na úřadech. V rámci optimalizace firemních nákladů Vám poskytneme poradenství v oblasti snížení nákladů. Zaujala Vás nabídka? Pro zahájení spolupráce kontaktujte odborníky na účetnictví a daně ze společnosti D&D International s.r.o.


Kvalitní zpracování daňového přiznání, daně - komplexní služby

Kvalitní zpracování daňového přiznání, daně - komplexní služby

Nemusíte se již trápit sami nad vyplňováním daňového přiznání. Svěřte jej do rukou našich odborníků, kteří se postarají o to, aby vše proběhlo správně, snadno a rychle. Navíc za vyplnění daňového přiznání přebíráme zodpovědnost a můžeme Vás zastoupit také na finančním úřadu. Neváhejte a kontaktujte nás již dnes! Ušetřete si spoustu práce a starostí. Těšíme se na naši spolupráci!


Účetnictví a daňový dohled s pojištěním za vzniklé škody

Účetnictví a daňový dohled s pojištěním za vzniklé škody

Vedení účetnictví a daňový dohled pro Vaši společnost i OSVČ zajistí kancelář daňové poradkyně Ing. Vladimíry Rippelové. Své služby nabízíme převážně klientům z Kladna, Prahy, Slaného nebo Rakovníku. Garantujeme odborné zpracování podkladů, pojištění za vzniklé škody a zachování mlčenlivosti. Zpracujeme daňová přiznání z příjmu fyzických i právnických osob, z přidané hodnoty i s nemovitých věcí. Zastoupíme Vás na úřadech a provedeme rekonstrukci účetnictví z minulých let. Účetnictví a daňový dohled na Vašimi financemi svěřte odborníkům z kanceláře daňové poradkyně Ing. Vladimíry Rippelové.


Daňové poradenství - přiznání k dani z příjmů, optimalizace daně, daňová úspora

Daňové poradenství - přiznání k dani z příjmů, optimalizace daně, daňová úspora

Požádejte o pomoc daňového odborníka. Komplexní daňové poradenství poskytuje firma BELL consulting s.r.o. v Brně. Klientům nabízí ekonomický software zdarma. Pokud potřebujete pouze jednorázovou daňovou radu nebo zpracování daňového přiznání, bez odkladu vám vyhovíme. Daňové poradenství a služby: - analýza účetnictví a daňových povinností vůči státní správě - návrh možného řešení daňové úspory v rámci optimalizace daňových povinností - krátkodobá i dlouhodobá spolupráce a průběžné poradenství pro vaše ekonomické oddělení - zastupování v daňových záležitostech - optimalizace daně, daňová úspora a celková minimalizace daňových povinností - daňové poradenství pro cizince, daňové přiznání pro cizince a zahraniční pracovníky - daňová poradna zdarma Spojte své podnikání s odborníky a své problémy vždy konzultujte s námi.


Vedení účetnictví a daňové evidence, personalistika a mzdy

Vedení účetnictví a daňové evidence, personalistika a mzdy

Nevyznáte se v oblasti účetnictví ve Vaši společnosti? Nemusíte nic studovat. Stačí kontaktovat naši společnost HEXA s.r.o., která sídlí v Tachově, a my Vám rádi a ochotně poradíme a pomůžeme. Naše účetní kancelář se specializuje na vedení účetnictví a daňové evidence pro malé i velké firmy, fyzické osoby, podnikatele, neziskové organizace a obce. Zajišťujeme vedení personální agendy, mezd či daňové, auditorské a právní služby. K naší práci patři zpracování daňových přiznání, kontrolních hlášení, účetní uzávěrky, Cash flow, evidence DPH, vedení majetku, analýzy, rozvahy a veškeré potřebné náležitosti.


Vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mzdové agendy, daňových přiznání, školení

Vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mzdové agendy, daňových přiznání, školení

Ať už jste malá či vetší společnost, o Vaše finance se postará firma s mnohaletými zkušenostmi DAKREZ, s.r.o. sídlící na Praze 4 Lhotka. Postaráme se kompletní vedení Vašeho účetnictví, daňové evidence a zajistíme precizní zpracování Vaší mzdové agendy. Současně Vás ochotně zastoupíme na potřebných úřadech a vyřídíme všechny potřebné dokumenty, vyřídíme daně z přidané hodnoty i všechna hlášení a vyúčtování související se mzdovou agendou. Máme bohaté zkušenosti na poli účetnictví a daní, naše zkušenosti proto rádi sdílíme pomocí kurzů, školení a seminářů, jež se specializují právě na účetní agendu.