Provádění auditu účetnictví Českých drah, a.s. a vybraných dceřiných společností

Provádění auditu účetnictví Českých drah, a.s. a vybraných dceřiných společností

České dráhy, a. s., (dále jen ČD, a.s.) mají na základě ustanovení § 20 – 22 zákona č. 563/1991 Sb.,
o účetnictví, ve znění pozdějších předpisů, stanovenou povinnost mít auditorem ověřenou řádnou účetní závěrku, konsolidovanou účetní závěrku a výroční zprávu.

V souvislosti s ukončením platnosti smlouvy na „Provádění auditu účetnictví Českých drah, a.s. a vybraných dceřiných společností“ ke dni 30. června 2016 je třeba zajistit zákonnou povinnost provádění auditu v následujících letech.

Výběrové řízení pro ČD, a.s. a vybrané dceřiné společnosti (ČD-Telematika, a. s., ČD - Informační Systémy, a.s., DPOV, a. s., Výzkumný Ústav Železniční, a. s., Dopravní vzdělávací institut a.s, ČD Cargo, a. s. a její dceřiné společnosti: Koleje Czeskie Sp. z o.o., ČD Logistics, a.s., CD Generalvertretung GmbH) bude pro roky, účetní období 2016 až 2018 organizováno společně podle § 2 odst. 9 a 10 zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů.

Předmětem veřejné zakázky je závazek, a to ve smyslu a v rozsahu příslušných platných právních předpisů, zejména občanského zákoníku, zákona o účetnictví a zákona o auditorech
a v souladu s mezinárodními auditorskými standardy a souvisejícími aplikačními doložkami komory auditorů ČR, v souladu s požadavky společnosti a v souladu s zadávací dokumentací a v souladu s nabídkou auditora provést za 3 jednotlivá účetní období končící k 31. prosinci 2016, 2017, 2018 činnosti specifikované v zadávací dokumentaci a vzoru smlouvy.
Veřejná zakázka vložena:
07.01.2016 09:09

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
České dráhy, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
01.03.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
České dráhy, a.s.

Zadavatel IČ:
70994226

Zadavatel ulice:
Nábřeží L. Svobody 1222

Zadavatel PSČ:
110 15

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79212300-6
Provádění zákonných auditů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Komplexní ekonomické a daňové služby - daňové poradenství, vedení účetnictví

Komplexní ekonomické a daňové služby - daňové poradenství, vedení účetnictví

Hledáte firmu, která se zabývá komplexními ekonomickými a daňovými službami? Kontaktujte společnost BELL consulting s.r.o. v Brně, která se těmito službami zabývá více než 18 let v ČR i v zahraničí. Pracujeme pro 780 klientů a pro všechny naše služby máme platné certifikace. Poskytujeme především komplexní ekonomické služby a daňové poradenství mezi které patří: -vedení účetnictví -daňové poradenství -zakládání společností -likvidace společnosti -mzdové služby -personální služby. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Profesionální zpracování daňového přiznání pro fyzické i právnické osoby

Profesionální zpracování daňového přiznání pro fyzické i právnické osoby

Potřebujete zpracovat daňové přiznání a nevíte si s ním rady? Obraťte se na nás a my jej za vás zpracujeme, tak aby mělo všechny předepsané náležitosti a bylo správně vyplněno. Zároveň převezmeme i odpovědnost za jeho správnost. Zpracováváme daňové přiznání: - právnických i fyzických osob, - silniční, - z převodu nemovitostí, - z nemovitosti, - ze závislé činnosti. Obraťte se na nás co nejdříve a my se o vaše daně postaráme, ať už jste v Havířově, Karviné nebo Ostravě! Přesvědčte se i vy osobně o kvalitě našich služeb!


Vedení a zpracování účetnictví a daňové evidence pro firmy a OSVČ s finančním poradenstvím

Vedení a zpracování účetnictví a daňové evidence pro firmy a OSVČ s finančním poradenstvím

Spolehlivé a profesionální účetní služby Vám poskytne společnost Účetnictví Kačmaříková Ingrid Kačmaříková sídlící v Ostravě. Pro firmy i OSVČ zajišťujeme kompletní vedení a zpracování jejich účetnictví i daňové evidence. Provádíme veškeré činností týkající se účetnictví od zpracování daňových přiznání, jako je DPH, silniční daň či daň z příjmu. Současně si hravě poradíme s ročním zúčtováním daní i zpracováním mezd včetně kompletní agendy. Máme bohaté zkušenosti v oblasti ekonomie, kdy neustále sledujeme nejnovější změny a trendy. Jsme vždy připraveni pomoci a poradit Vám v otázkách finančnictví, případně Vás zastoupit při jednání s bankami, pojišťovnami a jinými úřady.


Kompletní daňové a účetní služby pro firmy i OSVČ, zpracování mzdové agendy, finance

Kompletní daňové a účetní služby pro firmy i OSVČ, zpracování mzdové agendy, finance

O vedení účetnictví i daňové evidence se postará energická společnost cekmil s.r.o. z obce Sulice – Hlubočinka v okrese Praha-východ. Pro firmy i OSVČ zajistíme daňové a účetní služby společně se zpracováním mzdové a jiné agendy. Důležitou součástí našich služeb je poradenství v oblasti financí a účetnictví včetně sestavování daňových přiznání i zastupování klientů na potřebných úřadech. Na poli účetnictví se pohybujeme již řadu let, proto Vám můžeme poskytnout prvotřídní účetní a daňový servis. Svěřte své peníze do těch správných rukou, jsme profesionálové, kteří na sobě neustále pracují a sledují aktuální změny a trendy.


Vedení účetnictví velkým i malým firmám  O-Consult Liberec

Vedení účetnictví velkým i malým firmám O-Consult Liberec

V dnešní uspěchané době není moc času se věnovat i důležitým věcem. Tak se nebojte požádat a využít firmy, které se přímo na účetnické služby specializují. Jednou z firem je i ta naše z Liberce. O-Consult provádí účetnictví v programech MONEY nebo OZOGAN. Dále jsme schopni pracovat i v programu GORDIC. Naše společnost zajišťuje: účetní poradenství vedení daňové evidence, a to jak průběžné, tak jednorázové zpracování vedení účetnictví, a to jak pravidelné s měsíčními účetními uzávěrkami, tak jednorázové zpracování celého účetního období rekonstrukce účetnictví Mějte své firemní záležitosti s účetnictvím v pořádku. My rádi uděláme vše za vás.


Daňové, účetní poradenství, daně, komplexní ekonomické služby Brno

Daňové, účetní poradenství, daně, komplexní ekonomické služby Brno

Pokud sháníte firmu, která dělá daňové a účetní poradenství, potom neváhejte a kontaktujte nás. Poskytujeme služby v oblasti daňového a účetního poradenství a ekonomické služby. Máme pro Vás nabídku komplexního daňového poradenství pro klienty z ČR, ale také i pro zahraniční klientelu. Zaručíme Vám správné výpočty daní. Využijte služeb daňového poradenství pro cizince, daňové přiznání pro cizince a zahraniční pracovníky. Vedení účetnictví dle přání klienta. Můžete nás navštívit v Brně na ulici Dřevařská. Těšíme se na Vás. Více informací najdete na webových stránkách.