Poptávám knihy - Dějiny Rakouska a Kronika lidstva

Poptávám knihy - Dějiny Rakouska a Kronika lidstva

Poptávám knihy - Dějiny Rakouska a Kronika lidstva. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
07.01.2016 09:25

Platnost poptávky:
07.02.2016 09:23

Kontaktní osoba:
Maršálková

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Jindřichův Hradec

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Diplomové, bakalářské práce za akční ceny - tisk, vazba

Diplomové, bakalářské práce za akční ceny - tisk, vazba

Vážení zákazníci, v dubnu a v květnu využijte akční ceny na tisk a vazbu diplomových nebo bakalářských prací u společnosti Tiskárna Kleinwächter holding s.r.o. Frýdek-Místek. Příznivé ceny, rychlost, kvalitní provedení a přístup velkoformátového oddělení. Kontaktujte nás přímo na tel. 558 637 285, 734 442 260, email: velkoformat@tiskarnaklein.cz Budeme rádi, když si vytisknete a svážete diplomku a bakalářku právě u nás. Jako poděkování máme pro Vás milé překvapení. Těšíme se na Vás!


Knihy, polodrahokamy, vykuřovadla, lapače snů naleznete na prodejně Oáza srdce

Knihy, polodrahokamy, vykuřovadla, lapače snů naleznete na prodejně Oáza srdce

Věříte, že polodrahokamy mají léčivou moc? Trávíte zimní večery při světle svíček? Zajímáte se o esoteriku? Pokud jste na všechny otázky odpověděli ano, pak jistě navštivte obchůdek s názvem Oáza srdce v centru Ostravy, kde se Vám bude zaručeně líbit a odkud nikdy neodejdete s prázdnou. Vždy si totiž odnesete zaručeně dobou náladu a klid na duši. Najdete tady i sortiment, na který jste zvyklí z prodejny Bylinky, která se nachází kousek od nové provozovny. Ale máme pro Vás i spoustu nového. Zajímavé knihy s duchovní tématikou určené pro všechny, kdo věří, že život smrtí nekončí a kteří se chtějí více dozvědět o záhadách světa. Také určitě oceníte knihy, které přinášejí rady a poznatky ze života. Zakoupit můžete u nás i polodrahokamy a dozvědět se více o jejich účincích, svíčky, vykuřovadla a lapače snů, obrázky. Neváhejte a navštivte naší novou provozovnu Oáza srdce.


Regionální zpravodajství z Opavska - Týdeník Region

Regionální zpravodajství z Opavska - Týdeník Region

Dovolujeme si Vám nabídnout vydání týdeníku REGION OPAVSKO, který vychází každý týden s programem TV POHODA. Jedná se o zpravodajský týdeník přinášející aktuality z oblasti: - Politiky - Společnosti - Ekonomiky - Kultury - Sportu. Podívejte se na zajímavé akce v kultuře, tipy na volný čas, televizní program, unikátní horoskop Prajzáka a jeho krimi zpravodajství, fotografie nedávno zesnulých či čerstvě narozených. REGION OPAVSKO zaujme každého, protože: - je dominantní tiskovinou na trhu během krátké doby - má 15 000 kusů výtisků týdně - je jednička na mediálním trhu - zaměření novin je lákavé pro všechny věkové i sociální skupiny obyvatel - efekt inzerce je dlouhodobý - nabízí různé formy inzerce - PR články, oborové přílohy, plošné inzerce. Nezapomeňte si koupit jediný samostatný regionální týdeník REGION OPAVSKO! Koupí REGIONU OPAVSKO podpoříte Charitu Opava. REGION OPAVSKO vychází vždy v pondělí odpoledne, kdy je pomocí kolportérů prodávám v ulicích Opavy. Od úterního rána je k dispozici na stáncích PNS a dalších prodejních místech v celém okrese Opava. Příjemné čtení Vám přeje Vaše redakce REGIONu OPAVSKO


Bezpečnost na prázdninách – edukativní omalovánky pro školáky

Bezpečnost na prázdninách – edukativní omalovánky pro školáky

Prázdniny se blíží a tím i nebezpečí nejrůznějších úrazů a nutnost informovat děti o nebezpečích, která na ně venku číhají. Hravou a zábavnou formu vzdělávání dětí představují edukativní omalovánky Bezpečnost na prázdninách, které vydává ve spolupráci se svými partnery IV-Nakladatelství s.r.o. se sídlem v Praze. Omalovánky bezpečnost na prázdninách jsou zaměřeny přímo na děti školního věku a ukazují nebezpečné situace a možnosti, jak jim předejít. IV-Nakladatelství s.r.o. vydává kromě omalovánek Bezpečnost na prázdninách i celou řadu obdobných publikací, které přispívají ke vzdělávání dětí a mládeže.


Opravy vazeb všech druhů Praha – knihy budou jako nové

Opravy vazeb všech druhů Praha – knihy budou jako nové

Poškozené a rozpadlé hřbety knih, sbírek zákonů, alb nebo památníků budou jako nové po opravě šikovných odborníků z knihařství Tomos Praha a.s. Opravíme a zrenovujeme všechny druhy poškozených vazeb, včetně knih vázaných v kůži, a tím jim vdechneme nový život na dalších mnoho let. Při nové vazbě zachováme původní desky, pouze v případě velmi poškozených desek dáme nové. Nevzdávejte se oblíbených a památečných knih jen kvůli rozpadlé vazbě a dejte je profesionálně opravit knihařství Tomos Praha a.s.


Jihlavské listy, noviny kraje Vysočina, zprávy, kultura, sport, inzerce, předplatné

Jihlavské listy, noviny kraje Vysočina, zprávy, kultura, sport, inzerce, předplatné

Aktuální zprávy ze světa i Vaší domoviny naleznete v regionálním týdeníku Jihlavské listy, jež vydává společnost PAROLA, spol. s r.o. z Jihlavy. Již více jak 100 let se řadíme k nezávislým regionálním novinám pro kraj Vysočina s pravidelným výtiskem dvakrát týdně. Ať už Vás zajímají informace z oblasti kultury, sportu či politiky, díky naším zkušeným redaktorům budete mít všechny zprávy vždy na dosah ruky. Jihlavské listy disponují nejen mnoha rubrikami, ale současně i magazíny, které se zaměřují na každodenní činnosti týkající bydlení, vaření i motorismu. Využít můžete také naši inzerci určenou především pro účely prodeje a koupě. Předplatné do Vaší poštovní schránky i počítač, to jsou dvakrát týdně čerstvé zprávy o všem, co Vás zajímá.