Poptávám instalaci nádrže na vodu

Poptávám instalaci nádrže na vodu

Poptávám instalaci nádrže na dešťovou vodu v naší zahradě - s čerpadlem pro využití do WC a na praní.
Poptávka byla vložena dne:
16.11.2015 10:13

Platnost poptávky:
16.12.2015 09:37

Kontaktní osoba:
Parchanská Kateřina

Kontaktní email:

Okres:
Opava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní instalatérské, elektrikářské práce  - instalace vodovodu, kanalizace, topení, plynovodu, osvětlení, zabezpečení

Kompletní instalatérské, elektrikářské práce - instalace vodovodu, kanalizace, topení, plynovodu, osvětlení, zabezpečení

Jakékoliv instalatérské a elektrikářské práce v okolí Uherského Hradiště, Hodonína pro Vás zajistí firma Petr Maňásek RekoArt z Polešovic. Ať už potřebujete novou instalaci nebo rekonstrukci stávajících systémů, jsme připraveni vám poskytnout špičkové služby. Kompletní práce v souvislosti s instalací vodovodu, kanalizace, topení, plynovodu, osvětlení, vypínačů, zabezpečení. Máme bohaté zkušenosti a svoji odbornost si průběžně zvyšujeme. Moderní domácnost i podnik potřebuje spolehlivě provést rozvody vody, topení, plynu i elektro. Instalatérské práce: Od vodovodů a kanalizace, přes topení a plynovody, až po klimatizace - náš tým odborníků zajistí, že vše bude fungovat bezchybně. Elektrikářské práce: Postaráme se o instalace osvětlení, zásuvek, vypínačů, rozvaděčů a zabezpečovacích systémů. Postaráme se o pravidelnou údržbu v souladu s předpisy. Od RekoArt můžete očekávat kvalitní řemeslné práce, ale i přátelský přístup a profesionální servis.


Monitoring, revize a kamerové zkoušky kanalizací včetně záznamu

Monitoring, revize a kamerové zkoušky kanalizací včetně záznamu

Řešíte potíže s kanalizací? Obraťte se na naši společnost S-KONTROL s.r.o. z Hradce nad Moravicí a zbavte se zbytečných starostí. V Opavě, Bruntále a celém MS kraji provádíme důkladnou kontrolu kanalizačních řadů, přípojek a odpadů pro firmy a domácnosti. V rámci služeb vám zkontrolujeme starou i novou kanalizaci. Zjistíme skutečný směr a stav potrubí pomocí speciálních monitorovacích kamer (samochodné, nástrčné). Na základě monitoringu připravíme fotografickou dokumentaci poškozených míst včetně DVD záznamu. Nalezené závady odstraníme a zpracujeme závěrečný protokol nebo revizní zprávu pro případ kolaudace.


Voda, topení, plyn Zlín, montáže vodovodního a kanalizačního potrubí, podlahové vytápění, plynovod

Voda, topení, plyn Zlín, montáže vodovodního a kanalizačního potrubí, podlahové vytápění, plynovod

Představujeme Vám firmu DKR-instal s.r.o. ze Zlína, která svoji činnost zaměřila na vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce. Provádíme veškeré montáže rozvodů a zařizovacích předmětů, rekonstrukce a opravy vodovodního a kanalizačního potrubí, rozvodů ústředního vytápění, montáže kotlů, podlahového vytápění, otopných těles a alternativních zdrojů. Dále se firma DKR-instal s.r.o. věnuje rekonstrukcím a instalacím nových plynovodů, plynových zařízení či spotřebičů. Pokud Vás služby voda, topení, plyn zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pančava 83, Zlín.


Montáž, instalace, servis podlahového vytápění, ústředního topení

Montáž, instalace, servis podlahového vytápění, ústředního topení

Nevíte, koho si vybrat v regionu Uherské Hradiště pro instalaci podlahového vytápění či montáž a servis ústředního topení ? Můžete se obrátit na firmu VTP PELKA Staré Město, která má dlouholeté zkušenosti v oboru - tel.:605255997. Zajistíme veškeré instalatérské práce - vodoinstalatérské, topenářské i plynařské včetně montáže a servisu podlahového vytápění i ústředního topení, opravíme ohřívače vody, otopná tělesa, tepelná čerpadla, kotle. Řešíme také rekonstrukce kotelny, topných systémů, kotlů. Veškerý instalační materiál a sanitární keramiku nabízíme na prodej. Působíme převážně v regionu Zlínský kraj, ale realizujeme zakázky po celé České republice i na Slovensku a v Rakousku. Kontaktovat nás můžete na tel.: 605255997.


Vodoinstalační, vodoinstalatérské práce v rodinných domech, bytech, průmyslových objektech

Vodoinstalační, vodoinstalatérské práce v rodinných domech, bytech, průmyslových objektech

Potřebujete zajistit zkoušku těsnosti a neprodyšnosti vodoinstalace? Potřebujete vyměnit vodoinstalaci v průmyslovém objektu? Obraťte se na společnost FATO Hlaváč s.r.o. z Moravského Krumlova, která zajistí komplexní vodoinstalatérské a vodoinstalační práce. Vodoinstalatérské práce provádíme v rodinných domech, bytech i průmyslových objektech. Zajistíme veškeré práce, a to včetně  zkoušky těsnosti a neprodyšnosti vodoinstalace a zpracování podkladů pro kolaudaci. Používáme jen osvědčené materiály, jako je PPR, AL-PEX, měď, KG a HT. Postaráme se o vodoinstalační práce z širokého okolí Moravského Krumlova a Ivančic.


Spolehněte se na kvalitní instalatérské práce v Ostravě a okolí

Spolehněte se na kvalitní instalatérské práce v Ostravě a okolí

Naše rodinná firma Instopservis působí převážně v Ostravě. Drobnější instalatérské práce jako je rozvod vody, výměna a montáž zdravotechniky – ať už vany, umývadla, sprchové kouty, WC, výměna baterie, kuchyňské baterie provádíme převážně v městských částech Ostrava Stará Bělá, Výškovice, Dubina, Hrabůvka. Zajišťujeme výměnu bojleru či průtokového ohřívače. Naše firma se řídí heslem “Kvalita, spolehlivost, férovost”. Dbáme na to, abychom splnili Vaše očekávání a poskytli vám profesionální a kvalitní práci za rozumnou cenu. Naše reference a spokojenost našich zákazníků jsou naší nejlepší vizitkou. Těšíme se na spolupráci s Vámi.