Finanční služby, Velká Británie

Finanční služby, Velká Británie

Už jste hledali možnosti financování pro koupi, stavbu nového domu, úvěr na nemovitost, refinancování, konsolidaci dluhu, osobní nebo obchodní účel? Vítejte v budoucnosti! S námi je financování snadné. Kontaktujte nás, protože poskytujeme finanční služby za nízké a cenově dostupné úrokové sazby 2, 5%, dlouhodobé i krátkodobé půjčky. Zájemci by nás měli kontaktovat za účelem dalšího postupu získání půjčky na: barclaysloaninfo@gmail.com

Původní znění:
Inquiry
Už jste hledali financování možnosti pro nový nákup domů, výstavbu nemovitostí, úvěr, refinancování, konsolidace dluhu, osobní nebo obchodní účel? Vítejte v budoucnosti! Financování snadno s námi. Napište nám co nabízíme naše finanční služby na nízké a cenově dostupné úrokové sazby ve výši 2, 5%, u dlouhých a krátkých výpůjčky. Zájemci Žadatel by měl kontaktujte nás pro další akvizice úvěr postup na: barclaysloaninfo@gmail.com

Tracy Boychenko
barclaysloaninfo@gmail.com 2015 BLC®

Have you been looking for financing options for your new home purchase, construction, real estate loan, refinance, debt consolidation, personal or business purpose? Welcome to the future! Financing made easy with us. Contact us as we offer our financial service at a low and affordable interest rate of 2.5% for long and short loan term. Interested applicant should contact us for further loan acquisition procedure at: barclaysloaninfo@gmail.com

Tracy Boychenko
barclaysloaninfo@gmail.com 2015 BLC®
Poptávka byla vložena dne:
02.02.2015 12:07

Platnost poptávky:
02.05.2015 11:52

Kontaktní osoba:
Tracy Boychenko


Telefon:
+447 045 724 137

Předpokládaná cena:
100 000 000 €

Země:
United Kingdom

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Financování zemědělské půdy až do 100% kupní ceny - výhodné úrokové sazby

Financování zemědělské půdy až do 100% kupní ceny - výhodné úrokové sazby

Chcete si pořídit zemědělskou půdu a rozšířit tím své pozemky? Pak se obraťte na znojemskou společnost Erste Leasing, a.s., kde Vám pomohou s financováním přímo na míru. Máme pro Vás připravený produkt financování nákupu zemědělské půdy jako jediná leasingová společnost v České republice. Můžete využít financování až do 100% kupní ceny pozemků a garantujeme Vám velmi výhodné úrokové sazby. Úvěr můžete zajistit zástavním právem k nakupovaným pozemkům nebo jiným pozemkům ve Vašem vlastnictví. Můžete si vybrat, zda budete chtít fixní úrokovou sazbu či variabilní. Také si můžete zvolit výši splátek dle vývoje Vašich tržeb v průběhu roku. S námi máte záruku rychlého a snadného vyřízení a uzavření smlouvy.


Operativní i finanční leasing vhodný pro podnikatele a firmy

Operativní i finanční leasing vhodný pro podnikatele a firmy

Vyplatil by se vám operativní leasing, ale nevíte, kde o něj zažádat? Společnost Erste Leasing, a.s. právě tento typ leasingu poskytuje. Jeho výhoda je v tom, že pronájem předmětu financování je kratší než jeho ekonomická životnost. Hodí se především těm, kteří využívají stavební, manipulační nebo dopravní stroje. Vámi užívaný předmět je po celou dobu ve vlastnictví leasingové společnosti a jakmile operativní leasing skončí, je předmět prodán právě klientovi nebo jinému zájemci. Operativní leasing je vhodný pro podnikatele a firmy, oblíbený je však také finanční leasing. Chcete-li začít podnikat a potřebujete pořídit potřebné stroje, ať už pro oblast zemědělství, lesnictví či strojírenství, finanční leasing se vám rozhodně vyplatí. V podstatě si dlouhodobě daný stroj pronajmete a po ukončení smlouvy máte předkupní právo si předmět odkoupit.


Vyřízení splátkového prodeje a finančního leasingu, finanční služby

Vyřízení splátkového prodeje a finančního leasingu, finanční služby

Potřebovali byste v Brně zajistit vyřízení splátkového prodeje či finančního leasingu? Pak neváhejte využít našich finančních služeb! Finanční leasing je velmi populární produkt se kterým můžete pořídit potřebný majetek pro podnikání. Na splátkový prodej si můžete pořídit zemědělské a lesnické stroje, zařízení pro průmysl - CNC, pálící, stavební a svařovací stroje, manipulační techniku ad. Výhodou jsou nízké leasingové koeficienty, možnost splácení v CZK nebo EUR a fixnost splátky. Více informací naleznete na našich www stránkách!


Nebankovní půjčka, úvěr i se záznamem v registru pro zaměstnance

Nebankovní půjčka, úvěr i se záznamem v registru pro zaměstnance

Zařiďte si rychlou půjčku, úvěr i se záznamem v registru pro zaměstnance, bez ručitele a bez zástavy. Neplaťte žádné poplatky! AKompas Brno nabízí rychlou a výhodnou nebankovní půjčku. Potřebujete půjčit, ale máte záznam v registru? V AKompas Brno nezkoumají registry, takže i když máte zápis, tak to ničemu nepřekáží a peníze dostanete. Zařídíme levnou půjčku, se kterou nebudete muset zastavovat svou nemovitost. Půjčit si u nás mohou podnikatelé, zaměstnanci, drobní řemeslníci, živnostníci a další subjekty. Půjčka je zcela bez ručitele a bez poplatků – u nás neplatíte žádné skryté poplatky.


Rychlá a výhodná nebankovní půjčka a úvěr pro zaměstnance, důchodce, podnikatele

Rychlá a výhodná nebankovní půjčka a úvěr pro zaměstnance, důchodce, podnikatele

Úvěr bez zbytečných poplatků? Neváhejte a obraťte se na AKompas v Brně, kde Vám zařídí rychlou nebankovní půjčku bez ručitele, zástavy a bez nahlížení do registru. Rychlá půjčka bez poplatků pro zaměstnance, důchodce nebo podnikatele? Zařiďte si rychlý a výhodný úvěr u společnosti AKompas Brno? V AKompas nezkoumají registry, takže i když máte zápis, tak to ničemu nepřekáží a peníze dostanete. Zařídíme levnou půjčku, se kterou nebudete muset zastavovat svou nemovitost. Půjčit si u nás mohou podnikatelé, zaměstnanci, drobní řemeslníci, živnostníci a další subjekty. Půjčka je zcela bez ručitele a bez poplatků – u nás neplatíte žádné skryté poplatky. Pro vyřízení půjčky je nutná osobní návštěva kanceláře. Pro bližší informace a domluvení schůzky nás kontaktujte.


Obchodní úvěr, financování podnikatelských záměrů a investic, dotace PGRLF, Brno

Obchodní úvěr, financování podnikatelských záměrů a investic, dotace PGRLF, Brno

Nepromarněte příležitost na financování podnikatelských záměrů a investic. Neváhejte a pořiďte si stroje a technologie, zařízení pro průmysl a obchod nebo manipulační a dopravní techniku díky obchodnímu úvěru! Erste Leasing, a.s. poskytujte obchodní úvěr - nejrozšířenější produkt financování podnikatelských záměrů a investic. Jedná se vlastně o jednorázové pořízení majetku do vlastnictví klienta. Velkou výhodou obchodního úvěru je, že se jedná o jednorázový hotovostní výdaj na pořízení předmětu bez DPH, který se klientovi ihned zařadí do jeho majetku. Výhodou je i to, že není stanovena minimální doba splácení a je zde možnost i splátkového kalendáře a využití dotace od PGRLF(Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond). Smlouva o financování podnikatelských záměrů a investic je uzavřena rychle a jednoduše. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte osobně kancelář Erste Leasing, a.s. Naše služby jsou dostupné nejen klientům ze Znojma a okolí, ale i z Brna, Jihlavy či Třebíče.