Rejskova 13/2330, Sarajevská 16/68, Nezamyslova 12/621, Lípová 11/476, Malá Štěpánská 6/2032, Praha

Rejskova 13/2330, Sarajevská 16/68, Nezamyslova 12/621, Lípová 11/476, Malá Štěpánská 6/2032, Praha

Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení stavebních prací spočívajících ve výměně oken v bytových objektech na adresách Rejskova 13/2330, Praha 2, Sarajevská 16/68, Praha 2, Nezamyslova 12/621, Praha 2, Lípová 11/476, Praha 2, Malá Štěpánská 6/2032, Praha 2, výměna oken a repase dveří v bytovém domě Jana Masaryka 25/360, Praha 2 a výměna oken a oprava dvorní fasády v bytovém domě Šumavská 32/309, Praha 2.
Veřejná zakázka vložena:
05.05.2014 09:00

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Městská část Praha 2

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
16.05.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Městská část Praha 2

Zadavatel IČ:
00063461

Zadavatel ulice:
nám. Míru 20/600

Zadavatel PSČ:
120 39

Zadavatel obec:
Praha 2

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dokonalá dřevěná okna jsou vizitkou každého domu - vsaďte na eurookna!

Dokonalá dřevěná okna jsou vizitkou každého domu - vsaďte na eurookna!

Toužíte si pořídit nová okna (eurookna), ale nemáte rádi plastové provedení? V takovém případě pro vás máme elegantní řešení – vyberte si dřevěná eurookna. Kvalitní dřevěná okna v elegantním designovém zpracování, to nemusí být dále jen sen. Tradiční český výrobce s 25 letou tradicí Tesko Kolovrat nabízí dřevěná eurookna, ale i dřevěné vstupní dveře a další tesařské výrobky. Přestože firma funguje letos již pětadvacet let, rozhodně nezaostává a průběžně modernizuje výrobní technologie a postupy. I to zvyšuje její konkurenceschopnost na trhu a přináší spoustu spokojených zákazníků. Řemeslná výroba dřevěných eurooken je u nás založena na tradici a profesionalitě, na které si zakládáme. Mezi námi nabízené produkty patří: - dřevěná okna a eurookna - dřevohliníková okna - kastlová okna - posuvné dveře - skládací dveře - zdvižné posuvné dveře - dřevěné vstupní dveře - dřevěné interiérové obložkové dveře - obložky - zimní zahrady - a další Nejen dřevěná okna, ale i další dosud prováděné zakázky, jsme byli schopní vykonat v přesně dohodnutém termínu. I díky tomu se na nás klienti mohou stoprocentně spolehnout a důvěřují nám i v případě náročných řemeslných zakázek. Pokud i vy toužíte po vylepšeném bydlení, dřevěná eurookna jsou rozhodně tou pravou volbou. Rozhodně společnost Tesko Kolovrat neváhejte kontaktovat


Plastová okna z vysoce kvalitního německého profilu – Aluplast, Gealan, Salamander

Plastová okna z vysoce kvalitního německého profilu – Aluplast, Gealan, Salamander

Rekonstruujete nebo stavíte nový dům a hledáte nejvhodnějšího dodavatele plastových oken na trhu? Najdete ho u nás, ve společnosti Okna Doma – Baufenster s.r.o ve Středočeském kraji, sídlíme v Příbrami a máme pro Vás širokou nabídku plastových profilů, které se odlišují svými vlastnostmi. Okna Gealan jsou nejnovějším a nejmodernějším druhem plastových oken s výbornými izolačními rysy, ochraně vůči hluku a vniknutí do domu. Zvolit si můžete z několika barevnách designů. Proti plísním Vás bude chránit vyspělý odvětrávací systém. Výběr máte z několika profilů, velikostí a druhů. Značka Aluplast má také všechny výše zmíněné znaky, ale zaměřuje se na velkoformátové, designová okna s ohledem na individuální požadavky. Odlišují se stavební hloubkou a počtem komorových systémů. Salmander mají zase dlouhou životnost a vyznačují se nejefektivnější energetickou úsporou, sněhobílou barvou a leskem. Navštivte naše webové stránky a pošlete online poptávku.


Kvalitní plastová, dřevěná okna a dveře - výroba a prodej

Kvalitní plastová, dřevěná okna a dveře - výroba a prodej

Potřebujete sehnat kvalitní a spolehlivou firmu, která nabízí výrobu a prodej plastových nebo dřevěných oken i dveří?Chcete nakoupit nové plastové nebo dřevěné okna a dveře? Neváhejte a kontaktujte naši společnost 1A TRADE, s.r.o. se sídlem v Ivančicích, okr. Brno-venkov. Zabýváme se výrobou, prodejem a montáží oken, dveří. Nabízíme: -plastové okna -plastové dveře -dřevěné okna -dřevěné dveře -hliníkové okna -hliníkové dveře -venkovní parapety -vnitřní parapety -žaluzie -předokenní rolety -sítě proti hmyzu -ozdobné dveřní výplně -zimní zahrady -garážová vrata. Vysoce kvalitní materiály s výbornými izolačními vlastnostmi jsou pro nás samozřejmostí. Dále také zaručujeme dobré zvukové vlastnosti, dlouhodobou životnost a nenáročnou údržbu.


Výroba, montáž dřevěná okna, eurookna, vstupní dveře, Nová Zelená úsporám

Výroba, montáž dřevěná okna, eurookna, vstupní dveře, Nová Zelená úsporám

Sháníte firmu, která Vám zajistí výrobu a následnou montáž dřevěných oken a eurooken? Obraťte se na společnost Okna Robenek, s.r.o., která používá špičkové materiály a technologie dostupné na evropském trhu. Dřevěná okna, eurookna, vchodové a vstupní dveře od nás Vám zajistí svými výbornými zvukově izolačními a tepelnými vlastnostmi příjemné a bezpečné prostředí. Můžete si vybrat z těchto typů oken a dveří: - dřevěná okna - Euro 68 soft, Euro 78 soft, Euro 88 soft, EURO Rustikal - vchodové dveře - Profil 68, Profil 78. Připojte se do řady našich spokojených zákazníků a neváhejte nás kontaktovat!


Výroba eurooken, oken, vstupní dveře - z dřevěného materiálu

Výroba eurooken, oken, vstupní dveře - z dřevěného materiálu

Pokud jste si do teď nebyli jisti, na koho se obrátit ohledně kvalitních dřevěných oken a eurooken, pak jste na správném místě. Naše společnost používá kvalitní materiály i technologii, která zaručí Vaši spokojenost. S výrobou a montáží oken máme dlouholeté zkušenosti. V našem širokém sortimentu můžete vybírat z těchto dřevěných oken a eurooken: - okna EURO 68 SOFT, - okna EURO 78 SOFT, - okna EURO 88 SOFT, - okna EURO RUSTIKAL. Pro více informací můžete navštívit naše internetové stránky nebo nás rovnou kontaktujte. Staňte se našim dalším spokojeným zákazníkem a přenechejte starost s okny na nás. Těšíme se na naši spolupráci!


Výroba, prodej levných interiérových posuvných dveří, posuvek na zakázku

Výroba, prodej levných interiérových posuvných dveří, posuvek na zakázku

Ušetřete spoustu místa a vyšperkujte si Váš domov k dokonalosti. Z nepřeberného množství druhů a typů posuvných dveří si můžete vybírat na e-shopu firmy Š+N MIRADE se sídlem v Krčmani u Olomouce. Vyrábíme a prodáváme levné a kvalitní posuvné dveře i na míru. Interiérové dveře dodáváme po celé České republice i na Slovensko.. Ušetřete si čas a pořiďte si posuvné dveře na našem e-shopu. Posuvné dveře, posuvky jsou moderním prvkem každého interiéru. U nás si můžete vybrat z různých dekorů a několika typů dveří: - plné šoupačky - dvoukřídlé posuvky - celoskleněné - s kaleným bezpečnostním sklem, kouřové, čiré, pískované sklo s klasickým nebo moderním kováním Na našem e-shopu je možné také zakoupit dveře pantové a zárubně k posuvným a otevíracím dveřím. Posuvné dveře jsou prostorově nejúspornější. Pokud potřebujete dveře na míru, obraťte se na nás. Zabýváme se také zakázkovou výrobou a vyrábíme posuvky dle potřeb zákazníka.