Velkokuchyňské zařízení, různé - nákup - 3. etapa

Velkokuchyňské zařízení, různé - nákup - 3. etapa

Předmětem veřejné zakázky je dodávka velkokuchyňského zařízení pro přípravu stravy. Dodávka je rozdělena do dvou dílčích plnění.
Dodávka v roce 2014: Konvektomat elektrický – 20 GN - 2 kusy, Konvektomat elektrický – 10 GN - 6 kusů, Kotel varný elektrický 100 litrů -3 kusy, Kotel varný plynový 100 litrů - 3 kusy, Kotel varný parní 100 litrů - 1 kus, Kotel varný parní 150 litrů - 1 kus, Fritéza elektrická 2 x 15 litrů - 2 kusy, Pánev smažící elektrická 80 litrů - 2 kusy, Pánev smažící elektrická 60 litrů - 2 kusy, Šokový zmrazovač a zchlazovač - 3 kusy, Skříň chladící 700 litrů - 5 kusů, Myčka nádobí tunelová - 1 kus, Myčka nádobí košová - 3 kusy, Myčka černého nádobí - 2 kusy;
Dodávka v roce 2015: Konvektomat elektrický – 20 GN - 2 kusy, Konvektomat elektrický – 10 GN - 6 kusů, Kotel varný elektrický 100 litrů - 3 kusy, Kotel varný plynový 100 litrů - 3 kusy, Kotel varný parní 100 litrů - 1 kus, Kotel varný parní 150 litrů - 1 kus, Fritéza elektrická 2 x 15 litrů - 2 kusy, Pánev smažící elektrická 80 litrů - 2 kusy, Pánev smažící elektrická 60 litrů - 2 kusy, Šokový zmrazovač a zchlazovač - 3 kusy, Skříň chladící 700 litrů - 5 kusů, Myčka nádobí tunelová - 1 kus, Myčka nádobí košová - 3 kusy, Myčka černého nádobí - 2 kusy.
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2014 07:48

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstvo obrany

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
23.06.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstvo obrany

Zadavatel IČ:
60162694

Zadavatel ulice:
Tychonova 1

Zadavatel PSČ:
160 01

Zadavatel obec:
Praha 6

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39221000-7
Kuchyňské zařízení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Gastro zařízení z nerezu pro přepravu a vydávání teplých jídel

Gastro zařízení z nerezu pro přepravu a vydávání teplých jídel

ABNER, a.s. Praha, Moravská Třebová Zabýváme se dodávkami gastro zařízení z nerezu pro přepravu a vydávání teplých jídel. Široký sortiment pro gastro provozy, velkokuchyně a veřejné stravování. Součástí zařízení jsou i podnosy různých velikostí a barevného provedení. Sortiment gastro zařízení: Stolní a vestavné výdejní vany Výdejní systémy Jídelní podnosy Podavače podnosů, talířů, košů, nádobí Nerezový nábytek Gastronádoby, rošty, koše Podávací šachty Fritézy Dřezy s plochým okrajem Manipulační a servírovací vozíky Termoporty a termosy Výdejní a transportní zařízení


Kontinuální myčky přepravek - výroba a prodej speciálních strojů pro pivovary

Kontinuální myčky přepravek - výroba a prodej speciálních strojů pro pivovary

Poptáváte nápojovou techniku? Tak oslovte naši společnost BeHo spol. s r.o. z Krucemburku, která je významným producentem speciálních strojů nejen pro pivovary. Vyrábíme a dodáváme kontinuální myčky přepravek: - s určením pro čištění přepravek před opětovným vložením plné lahve - jednoduché na obsluhu a údržbu - v celonerezové variantě Mycí proces přepravek je založen na jejich ostřikování mycím roztokem za vysokého tlaku, uzavřeném oběhu mycího média a lázni vyhřívané elektrickou energií či parou. Každá myčka disponuje pohonem vestavěného dopravníku, který je regulován frekvenčním měřičem. To vše vede k požadovanému a odpovídajícímu výkonu celé linky. Samozřejmostí je pro nás zajištění proškolení obsluhy, generální opravy a záruční a pozáruční servis strojů.


Pronájem profesionálních automatických kávovarů pro firmy do kanceláří i pro restaurace

Pronájem profesionálních automatických kávovarů pro firmy do kanceláří i pro restaurace

Také si ráno po příchodu do práce jako první pro dobrý start uvaříte kávu? Hledáte vhodné řešení, jak si ji v kanceláři uvařit rychle a přitom kvalitně jako od profesionálů? Využijte pronájem automatických profi kávovarů od společnosti Automaty Kavamat Vending s.r.o. v celém Moravskoslezském kraji, v Ostravě, Karviné, Novém Jičíně, Opavě, Bruntále a ve Frýdku-Místku. Zajistíme pronájem automatických profesionálních kávovarů značky SAECO. Jedná se o profesionální automaty, které jsou vhodné i do náročných provozů v kancelářích či restaurací. Jistě je ale oceníte i v menších provozech. Samozřejmě Vám zajistíme i servis kávovarů a dodáváme i značkovou kávu. Na našich webových stránkách se můžete podívat na kávovary, které pronajímáme. U každého kávovaru naleznete popis výrobku i jeho parametry. Máte-li rádi kvalitní kávu, a v práci si jí chcete připravit rychle a jako profesionálové, neváhejte a oslovte nás. Rádi Vám poradíme s vhodným výběrem kávovaru.


Chladící stoly prodej Praha – velký vnitřní objem, nízká spotřeba

Chladící stoly prodej Praha – velký vnitřní objem, nízká spotřeba

Bez chladícího stolu se neobejde žádné restaurační zařízení. Jejich širokou nabídku naleznete u společnosti GASTROART CZ,spol. s r.o. z Prahy. Velké vnitřní objemy skladovacích prostor s možností libovolného uspořádání přihrádek, hygienické nerezové provedení, vysoký výkon i při častém otevírání a nízká spotřeba, to jsou jen některé z výhod našich produktů. Profesionální chladící stoly zaručí na rozdíl od domácích minimální výkyvy teplot i při časté frekvenci otevírání. Mají přehledný display pro přehled o aktuální teplotě a nerezové pracovní desky. Nabídku chladících stolů si můžete prohlédnout na stránkách společnosti společnost GASTROART CZ,spol. s r.o. z Prahy.


Konvektomaty Retigo - špičková technologie pro přípravu i těch nejnáročnějších pokrmů

Konvektomaty Retigo - špičková technologie pro přípravu i těch nejnáročnějších pokrmů

Pro přípravu vynikajících pokrmů je důležitý nejen zkušený kuchař, ale také profesionální konvektomaty, které vám zajistí firma GAVONA v Šumperku. Konvektomaty RETIGO mají propracovaný a funkční design, intuitivní ovládání a výborné izolační vlastnosti. Součástí jsou také pokročilé funkce jako je automatické mytí nebo systém na úsporu vody a elektrické energie. Díky této špičkové technologii připravíte i ty nejnáročnější pokrmy. Konvektomaty Retigo by neměly chybět nejen ve velkokapacitních kuchyních, ale také v menších provozech jako jsou například restaurace. Nepostradatelným multifunkčním pomocníkem moderní kuchyně je profesionální konvektomat Retigo - jeho atraktivní design a špičková technologie vás opravdu chytne!


Vybavení školních jídelen, kuchyní - konvektomaty, chladící technika, výdejní zařízení

Vybavení školních jídelen, kuchyní - konvektomaty, chladící technika, výdejní zařízení

Ať už pro svojí školní jídelnu sháníte konvektomaty, chladící techniku či výdejní zařízení obraťte se na profesionály v tomto oboru. Firma CHLAZENÍ servis s.r.o. Vám poskytne špičkové vybavení jídelen, kuchyní a jiných stravovacích provozů, vše podle platných norem! Působíme v celém okolí Opavy a Krnova, ale také po celé ČR. Zajistíme pro Vás kvalitní vybavení. Nerezové nádobí, nábytek a profesionální technologie zaručí komfort vaší jídelny, který je rovněž důležitý pro práci s potravinami. Vyberte si u nás gastronomické vybavení nejen do školní jídelny či kuchyně za výjimečné ceny: - konvektomaty - chladící a mrazící technika - transportní a výdejní zařízení - varná technika - nerezový nábytek - myčky a jiné mycí technologie - roboti, hnětače - lednice - gastronádoby. Zabýváme se kompletními dodávkami profesionální gastro technologie na klíč. Dále provádíme servis uvedené techniky, poradenství v této oblasti, úpravy a montáže již hotových a stávajících zařízení.