Dodávka drceného kameniva na vysprávky vozovek

Dodávka drceného kameniva na vysprávky vozovek

Prodej drceného kameniva na vysprávky vozovek frakce 2/4 (2/5) a 4/8. Zadavatel bude provádět odběr materiálu průběžně dle okamžité potřeby svými vlastními přepravními prostředky. Materiál musí svými fyzikálními a chemickými vlastnostmi odpovídat ČSN EN 13 043. Zadavatel si v době platnosti kupní smlouvy vyhrazuje právo odebrat množství drceného kameniva podle svých skutečných potřeb za jednotkovou cenu uvedenou v kupní smlouvě. Tato veřejná zakázka je rozdělena na části.
Veřejná zakázka vložena:
29.01.2014 09:57

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Olomouc

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
17.02.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
70960399

Zadavatel ulice:
Lipenská 753/120

Zadavatel PSČ:
772 11

Zadavatel obec:
Olomouc

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

14212300-3
Těžené a drcené kamenivo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej okrasných kamenů - kameny určené na skalky, zídky i do jezírek

Prodej okrasných kamenů - kameny určené na skalky, zídky i do jezírek

Pro pěknější vzhled a dekoraci Vaší zahrady nebo okolí firmy použijte okrasné kameny od firmy ABC service. Jejich okrasné kamenivo Vám poslouží pro dekorativní účely, na skalky, zídky, jako solitéry nebo je můžete umístit do jezírek. V našem širokém sortimentu naleznete: - břidlice - pískovec - křemen - vápenec - travertin - šlapáky - lomový kámen - valouny - obsypové drtě - štěrk a další. Okrasné kameny dodají Vaší zahradě tu pravou atmosféru a esteticky propojí dům se zahradou. Neváhejte navštívit naši firmy nebo internetový obchod a vyberte si z širokého sortimentu. Budou Vám k dispozici naši pracovníci, kteří Vám se vším rádi poradí.


Prodej - Štěrk, písek, okrasný kámen, lomová, břidlicová drť Opava

Prodej - Štěrk, písek, okrasný kámen, lomová, břidlicová drť Opava

Pro stavební práce je důležitý kvalitní a dostupný stavební materiál. Potřebujete-li na svou stavbu písek, štěrk či různé drtě, určitě nakupujte u odborníků. Ve společnosti ANDRLA CZ s.r.o. se sídlem v Brance u Opavy seženete štěrk, písek, lomovou a břidlicovou drť i okrasné kameny a to na jednom místě. To vše vám můžeme dopravit vlastní autodopravou. Písek: - tříděný písek frakce 0-2 D vhodný na zdění a omítky - slévárenský písek frakce 0-32 Ch vhodný k zapískování zámkové dlažby nebo k provzdušnění trávníků. Velký výběr okrasných kamenů, štěrku, lomových a břidlicových drtí: - lomové okrasné kameny - dolomitický vápenec pískové a bílé barvy od frakce 16-32 až do 1 m v průměru - plavené štěrky z lokality Mohelnice, štěrky z lokality na Slovensku - lomový kámen z lomů Kajlovec a Bohučovice od frakcí 0-4 až 1 m v průměru - mulčovací břidlicová drť – vhodná pro mulčování okrasných záhonů, úpravu chodníků a zahrad - štěrk - pro základové desky, pro zpevnění cest, štěrky pod zámkovou dlažbu. Navštivte nás v Brance u Opavy a využijte naše slevy na stavební materiál.


Okrasný štěrk a kámen na zahradu - okrasné kamenivo, drť, kvalitní materiál

Okrasný štěrk a kámen na zahradu - okrasné kamenivo, drť, kvalitní materiál

Kameny a štěrk na zahradu seženete u firmy Andrla CZ s.r.o z Opavy, kde si můžete vybrat ze širokého sortimentu kvalitního okrasného kameniva a drtí. Pro lepší vzhled a dekoraci Vaší zahrady použijte okrasné kameny od firmy Andrla CZ s.r.o. Navštivte naši prodejnu v Brance u Opavy na Cihelní ulici, kde si vyberete ze širokého sortimentu okrasných kamenů a drtí na zahradu. Naše okrasné kamenivo a drtě Vám poslouží pro dekorativní účely, dětská hřiště, zahrady, akvária, mulčovací obsypávání, zelené střechy a terasy. V nabídce máme tyto okrasné kameny: - plavené štěrky z lokality Mohelnice - štěrky z lokality na Slovensku - lomové okrasné kameny - dolomitický vápenec pískové barvy - bílý dolomitický vápenec - lomový kámen z místních lomů Kajlovec a Bohučovice - struska na kladení zámkové dlažby. Vše Vám naložíme našimi nakládači nebo dovezeme na místo určení vlastní autodopravou. Také si u nás můžete napytlovat jakékoli množství, které pak zvážíme na malé váze.


Prodej sypkých materiálu - štěrku, písku a lomové drti

Prodej sypkých materiálu - štěrku, písku a lomové drti

Sháníte kvalitní sypký materiál na stavby nebo k jinému účelu? Vše potřebné seženete u naší společnosti Andrla CZ s.r.o, která se zaměřuje na prodej štěrku, písku, strusky, okrasných kamenů a lomové drti Prodej: - štěrk - písek - lomová drť - struska - okrasné kameny - kámen - žula To vše, včetně vlastní autodopravy. Zajistíme prodej a dovoz sypkých materiálu. K prodeji nabízíme tyto služby: - můžete si nechat jakýkoliv sypký materiál napytlovat - přijet s přívěsným vozíkem za auto - nebo např. s traktorovou vlečkou - disponujeme velkoobjemovými návěsy na cca 35t


Kameny na zahradu - okrasné kamenivo, kvalitní materiál

Kameny na zahradu - okrasné kamenivo, kvalitní materiál

Pro dekoraci Vaši zahrady použijte okrasné kameny z naši firmy Kameny Opava.Navštivte nás nebo naše www stránky, kde si za příznivé ceny vyberete z velké nabídky okrasných kamenů na zahradu. Naše firma dbá na spolehlivost, profesionalitu a rychlý servis. V nabídce máme tyto okrasné kameny: - břidlice - šedý a žlutý dolomit - mramor - kvarcit - vápenec - okrasný, lámavý, krystalický bílý, směsi - okrasný kačírek - okrasné kameny na zahrady - solitérní kameny - ortorula a pararula - terchovský pískovec - žula - nášlapy a nepravidelné obklady - kaskády - koberce z kamene. Okrasné kameny poslouží pro dekorativní účely, dětská hřiště, zahrady, balkóny, akvária, mulčovací obsypávání, gabiony, drenážní vrstvy, zelené střechy a terasy. Naše firma je doveze vlastní autodopravou až k Vám domů. Jsme přátelští, legální, moderní a za přijatelné ceny!


Zahradní dekorační kámen - ozdobný posyp k rybníkům a chodníkům, zabraňuje prorůstání trávy

Zahradní dekorační kámen - ozdobný posyp k rybníkům a chodníkům, zabraňuje prorůstání trávy

Pestrobarevné dekorační kameny budou se budou na Vaši zahradě krásně vyjímat, ale také účinně zadrží vláhu, omezí růst plevele i trávy a znepříjemní cestu slimákům k Vašim rostlinám na zahrádce. Pořiďte si i vy krásné dekorační kameny na Vaší zahrádku a to u společnosti Kamenivo Zlín Rybníky, kde si vyberete z široké nabídky. Zahradní dekorační kameny jsou vhodné k ozdobným posypům kolem chodníčků a zahradních jezírek. Pro tento účel nabízíme velice oblíbený zahradní dekorační kámen velikosti zrna 22 - 90. V sortimentu máme velice vyhledávaný zahradní kámen DUNAJ: - frakce 11-22 nebo 22-90 - cena za tunu 611,- Kč s DPH - cena za m3 978,- Kč s DPH (cca 1,6 tuny) Dále máme také oblíbený kámen MORAVA: - frakce 22-95 - cena za tunu 542,- Kč včetně DPH - cena za m3 867,- s DPH