Kamerový systém MČ DNV

Kamerový systém MČ DNV

Rozšírenie a modernizácia kamerového bezpečnostného sytému s kontinuálnym monitorovaním s dôrazom na exponované časti MČ DNV
Veřejná zakázka vložena:
31.05.2012 10:30

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mestská časť Bratislava - Devínska Nová Ves

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.07.2012 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mestská časť Bratislava - Devínska Nová Ves

Zadavatel IČ:
00603392

Zadavatel ulice:
Novoveská 17/A

Zadavatel PSČ:
843 10

Zadavatel obec:
Bratislava-Devínska Nová Ves

Kontaktní osoba:
Ing. Valéria Floreková,

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.devinskanovaves.sk

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

35125300-2
Bezpečnostné kamery

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Široký sortiment kamerových systémů, kamer do auta, bezdrátových a IP kamery Praha

Široký sortiment kamerových systémů, kamer do auta, bezdrátových a IP kamery Praha

Široký sortiment kvalitních kamerových systémů, kamer do auta pro průkazný záznam v případě nehody a bezdrátové a IP kamery nabízí svým zákazníkům společnost MACOM SECURITY s. r.o. se sídlem v Praze. V nabídce společnosti MACOM SECURITY s. r.o. si jistě vybere každý zákazník podle svých požadavků a nároků. K dispozici jsou jednoduché kamery i složité kamerové systémy s širokou škálou možností zpracování záznamu a zvuku. V případě kamer do auta se jedná o malou kameru usazenou na předním skle vozidla s napájením z vestavěného akumulátoru nebo ze zapalování. Kamera uchovává nahraný záznam ve formě smyčky na paměťovou kartu.


Analytický obrazový software Praha – programy pro pokročilé analýzy pohybu

Analytický obrazový software Praha – programy pro pokročilé analýzy pohybu

Společnost Proxis, spol. s r.o. se sídlem v Praze přichází s nabídkou programů pro pokročilé analýzy vysokorychlostních záznamů, obrazů a fotogrammetrií. Analytické obrazové softwary jsou rozděleny podle zaměření na různé oblasti, například pro využití v automobilovém průmyslu je využíván software pro analýzu pohybu objektů při nárazových zkouškách. Dále jsou v nabídce společnosti programy pro řízení systému vysokorychlostních kamer a jejich synchronizované ovládání, programy pro oblast vojenských zkoušek, ekonomická verze programu pro projekty s omezeným rozpočtem nebo programy pro analýzu pohybu se všeobecným zaměřením. Pokud Vás produkty firmy Proxis, spol. s r.o. zaujaly nebo pokud máte dotazy, neváhejte nás prosím kontaktovat.


Kamerové systémy Praha – od projektové studie po montáž a záruční i pozáruční servis

Kamerové systémy Praha – od projektové studie po montáž a záruční i pozáruční servis

Zvažuje pořízení nebo modernizaci kamerového systému ve Vašem bytě, domě, kanceláři nebo provozovně a hledáte spolehlivou firmu z Prahy a okolí, která se o vše postará? Pak se spolehněte na odborníky ze společnosti A-ROYAL Service s.r.o. Zařídíme kompletní dodání kamerového systému od vypracování prvotní projektové dokumentace po samotnou montáž a záruční i pozáruční servis. Při modernizaci kamerových systémů respektuje stávající rozvody. Součástí nabídky společnosti A-ROYAL Service s.r.o. je také možnost krátkodobého zapůjčení fotopastí a CCTV setů.


Kontrola vstupu - přístup na čip, dveře na kartu, Praha

Kontrola vstupu - přístup na čip, dveře na kartu, Praha

Kontrola vstupu osob V oblasti kontroly vstupu nabízí komplexní služby od A až do Z - počínaje analýzou konkrétní situace, přes návrh nejlepšího řešení, prodej přístupových systémů, montáže a realizaci až po následný servis. Své služby nabízí jak firemním zákazníkům, tak společenstvím vlastníkům a družstvům pro zvýšení bezpečnosti bytových a panelových domů. Proč je dobré mít zaveden kvalitní přístupový systém? V prvé řadě získáte jednoznačnou identifikaci pohybu osob (zaměstnanců nebo nájemníků) pomocí přístupové karty, čipu, popřípadě biometrických údajů. Každý může mít jiná přístupová práva a podle toho povolen vstup do různých místností. Pohyb je možné omezit také v čase. Konkrétně lze vstup zabezpečit turniketem, bránou, závorou, brankou, atd. Výhody přístupu na čip Čip nebo karta nahradí celou řadu klíčů, je elegantní a nezabere mnoho místa. V případě ztráty není třeba měnit zámky, stačí konkrétní kartu nebo čip zablokovat. Pohyb osob je navíc jasně monitorován a je možné ho kdykoliv v případě potřeby vyhodnotit. Dveře na kartu nejsou pouze moderní, jsou také velmi praktické a na provoz velmi levné. V případě zájmu o bližší informace nebo koupi či instalaci přístupových systémů nás kontaktujte.


Sledování výrobních linek a výrobních procesů za pomoci systému pro sledování výroby

Sledování výrobních linek a výrobních procesů za pomoci systému pro sledování výroby

Potřebujete do firmy sehnat šikovný, praktický a chytrý program, který Vám umožní sledovat výrobu, její průběh a vytíženost výrobní linky? Pak se obraťte na firmu DUHA system spol. s.r.o., která sídlí v Brně a již dvacet let se zaměřuje na výrobu softwaru pro sběr dat. S praktickým a chytrým systémem DUHA dSkill můžete nejen získávat informace o průběhu výrobního procesu, ale také o jeho rozpracování a vytíženosti pracovní linky. Mezi další užitečné vlastnosti systému patří: - evidence pracovní doby jednotlivých pracovníků na dané lince dle přihlášení - historie obsazených pozic v zvolených obdobích - evidence a sledování zakázek - evidence výrobního procesu a jeho rozpracování - fotografická evidence osob na využívané lince (zamezuje zapůjčení identifikačních čipů mezi jednotlivými zaměstnanci) - sledování aktuálních mzdových nákladů u zakázek - přehled výrobků na dané pozici na lince i s vyobrazením dílů - sledování a vyhodnocení absence - evidence školení BOZP a dalších školení - plánované obsazenosti linek na další směny dle plánu směn - evidence pracovních pomůcek a nástrojů - grafický záznam pro digitalizaci rozložení linek Jeden program a nekonečno možností. To je program DUHA dSkill pro sledování výroby od brněnské firmy DUHA system spol. s.r.o., která je Váš partner pro výrobu a vývoj softwaru pro sběr dat.


Bezpečnostní agentura, kontrola zaměstnanců na nemocenské

Bezpečnostní agentura, kontrola zaměstnanců na nemocenské

Jste velká či menší společnost zaměstnávající osoby na pracovní poměr? Každý zaměstnanec někdy onemocní, a tak má i právo využívat pracovní neschopnost, kterou musí trávit k rekonvalescenci na určitém místě. Jako zaměstnavatel máte právo kontrolovat své zaměstnance na nemocenské. Pokud nemáte dostatek času a prostředky ke kontrole pracovníků, zda tento čas využívají dle zákona předepsaným způsobem, tak se obraťte na naši společnost CBS HILLBOR – Jiří Oščádal, sídlící v okrese Mladá Boleslav, a my budeme provádět tyto dohledy za Vás. Naše bezpečnostní agentura Vám tak šetří čas a peníze.