Poptávám výrobu kleštinových a svěrkových montážních hlavic

Poptávám výrobu kleštinových a svěrkových montážních hlavic

Poptávám výrobu dvou variant kleštinových a svěrkových montážních hlavic dle zadané dokumentace pro upínání kulatin o průměrech od 10 do 20 mm. Předpokládaný objem výroby cca 5000-6000 ks ročně. Dokumentace bude poskytnuta konkrétním zájemcům o výrobu při bližším jednání. Informaci o zájmu dodavatelů o výrobu nutno dodat do 22.2.2017. Předpoklad nutnosti automatizované výroby jednotlivých komponentů montážních hlavic. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
17.02.2017 14:25

Platnost poptávky:
17.03.2017 10:49

Kontaktní osoba:
Petr KNEJFL

Kontaktní email:

Telefon:
+420 722 036 843

Okres:
Chomutov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba ozubených převodů, kol pro převodovky a hřídelí

Výroba ozubených převodů, kol pro převodovky a hřídelí

Hledáte spolehlivou firmu, za jejíž kvalitou stojí tým vysoce kvalifikovaných pracovníků, dlouholetá praxe a především využití moderních technologií? Pak jste na správném místě! Výrobou ozubených převodů se zabývá společnost OMEGA, spol. s r.o. ze Zlína, která se specializuje na kovovýrobu. Jako hlavní náplň Vám společnost OMEGA, spol. s r.o. v rámci svého výrobního programu poskytuje - ozubená kola s přímými zuby - ozubená kola s šikmými zuby - řetězové kola - ozubené věnce - korunová kola - drážkové hřídele - spojkové hřídele - duté hřídele Neváhejte a pro bližší informace se obraťte na společnost OMEGA, spol. s r.o., pro kterou je kvalita výrobků prvořadou prioritou.


Výroba náhradních dílů na zemědělské stroje - alternativní díly dle originálu za nižší cenu

Výroba náhradních dílů na zemědělské stroje - alternativní díly dle originálu za nižší cenu

Alternativní díly pro zemědělské stroje Vám ušetří investici do údržby. Dle originálu vyrábí náhradní díly na zemědělské stroje společnost AGRIOLA s.r.o. z regionu Uherské Hradiště. Vlastní výroba náhradních dílů z nás dělá konkurence schopnou firmu, pořídíte u nás díly za velmi příznivou cenu. Rádi Vám zašleme v případě zájmu náš katalog náhradních dílů. Vyrábíme náhradní díly na tyto stroje: - Gregoire-Besson, Landini, Manitou, Joskin, Sulky, MC Cormick, Monosem, můžete odebírat náhradní díly na tyto zemědělské stroje od nás. Sklad dílů je v Polešovicích v areálu firmy ZEAS. Zajistíme dodávky po celé ČR.


Strojní obrábění, soustružení, frézování hutnických výrobků

Strojní obrábění, soustružení, frézování hutnických výrobků

Ve firmě STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o. se zabýváme realizacemi v oblasti strojního obrábění, frézování či soustružení a jsme vybaveni technologickým zařízením na obrábění různorodého charakteru polotovarů od běžných hutnických výrobků přes svařence či odlitky. Působíme nejen v Přerově a Olomouci, ale také po celé České republice a v zahraničí. Strojní obrábění - obvyklé jakosti z oceli tř. 11 - svařence, odlitky a výkovky - obrábění malých, střednětěžkých a těžkých součástí - obrábění provádíme na konvenčních, NC a CNC strojích. Soustružení provádíme na horizontálních a svislých soustruzích nebo na TCA-Poreba 125. Pro frézování využíváme frézovací centra, frézky nebo portálové frézky.


Servis a opravy kardanových hřídelí pro zemědělskou techniku - rychle a profesionálně

Servis a opravy kardanových hřídelí pro zemědělskou techniku - rychle a profesionálně

Jste majitelem zemědělské techniky a hledáte společnost, která by Vám udělala servis kardanových hřídelí na Vašich strojích? Obraťte se bez váhání na naši firmu! Zajistíme jakékoliv opravy, servis i repase kardanových hřídelí. Kardany vyrobíme s použitím originálních dílů. Velikost a rozměr hřídele si stanoví klient sám. Převážnou část oprav provedeme během pár minut na počkání, některé náročnější projekty nejpozději do 24 hodin od převzetí objednávky. Naše dílna disponuje svářecím poloautomatem, jinak opravy provádíme na klasických obráběcích a svařovacích strojích. Více informací naleznete na naších www.


Výroba svářenců a kompletních strojů - profesionální výroba a zaručená kvalita

Výroba svářenců a kompletních strojů - profesionální výroba a zaručená kvalita

Pokud hledáte profesionální firmu, která se zaměřuje na strojírenskou výrobu, pak se obraťte na STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o., které sídlí nedaleko Přerova. Naše zámečnická dílna, která disponuje moderními technologiemi pro Vás vyrobí kvalitní svářence nebo kompletní stroje dle Vaší dokumentace. Svářence vypracujeme klidně i z oceli, se kterou jsme zvyklí denně pracovat, stejně jako je pro Vás můžeme rovnou i obrobit. Stroje můžeme vyrobit do hmotnosti 10 000 kg, ale po domluvě s odběratelem jsme schopni vyrobit i vyšší hmotnost. Zaměřujeme se na kompletní strojírenskou výrobu do které patří: - řezání - pálení - stříhání - ohýbání - zkružování - svařování Naši profesionalitu můžeme dosvědčit i protokoly o kvalitách sváru a složenými zkouškami NDT od VT, MT a PT až po UT a RTG. Naše firma je spolehlivou a profesionální strojírnou, která klade největší důraz na kvalitu a spokojenost zákazníka. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Výroba zápustkových výkovků na míru z různých tříd oceli, včetně nerez oceli

Výroba zápustkových výkovků na míru z různých tříd oceli, včetně nerez oceli

Technologie naší firmy STAKO Červený Kostelec s.r.o. Náchod Výroba zakázkových zápustkových výkovků do hmotnosti cca 24 kg, do průměru 300 mm a do délky 500 mm z různých tříd oceli, včetně nerez oceli. V procesech tepelného zpracování provádíme operace: žíhání normalizační, na měkko, a ke snížení pnutí. Zajistíme kompletní třískové obrábění – soustružení, frézování, broušení i beztřískové obrábění. Provádíme i chemicko-tepelné zpracování, povrchové úpravy (galvanické, žárové zinkování, pocínování, pokovení, lakování).