Technologické vybavení na fresh ovocné výrobky

Technologické vybavení na fresh ovocné výrobky

Dodávka strojů a zařízení na potravinářské zpracování zemědělských produktů.
Jedná se o zakázku s dílčím plněním.
Veřejná zakázka vložena:
11.01.2017 08:06

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
FRUITISIMO FACTORY s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
30.01.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
FRUITISIMO FACTORY s.r.o.

Zadavatel IČ:
24707953

Zadavatel ulice:
bratří Dohalských 149/1

Zadavatel PSČ:
190 00

Zadavatel obec:
Praha 9 - Vysočany

Kontaktní osoba:
Petr Gill

Zadavatel telefon:
+420 773 759 318

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://fruitisimo.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15321000-4
Ovocné šťávy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální výrobky pro potravinářský průmysl - kvalitní nože a pily

Profesionální výrobky pro potravinářský průmysl - kvalitní nože a pily

Právě pro potravinářský průmysl je možné využít našich kvalitních pilových pásů i nožů na potraviny, které Vám ušetří spoustu času a námahy. Dbáme především na spokojenost našich zákazníků a proto se snažíme splnit veškeré Vaše požadavky a svou práci odvádět opravdu kvalitně! Náš odborně proškolený personál Vám rád zodpoví Vaše dotazy a vybere s Vámi takovou variantu, která Vám bude nejlépe vyhovovat!


Bezúdržbový dopravník pro přepravu zeleniny

Bezúdržbový dopravník pro přepravu zeleniny

Aby po omytí zeleniny nedošlo ke zbytečným ztrátám vlivem nesprávné a nešetrné manipulace, nabízí společnost CONTRA Praha, s.r.o. využití dopravníku pro přepravu očištěné zeleniny od pračky k místům dalšího zpracování. Rám dopravníku pro přepravu zeleniny je vyroben z kvalitního nerezového materiálu, přepravní lamely jsou s povrchovou úpravou smaltovaní. Díky profesionálnímu zpracování dopravníkový systém splňuje přísné hygienické podmínky v potravinářském průmyslu a je naprosto bezúdržbový, jeho konstrukční řešení navíc zajišťuje také odvod zbytkové vody ze zeleniny. Minimalizujte ztráty způsobené vlivem nešetrné manipulace se zeleninou a vysokými náklady na údržbu a informujte se o dalších výhodách dopravníku pro přepravu zeleniny od společnosti CONTRA Praha, s.r.o.


Vinařské potřeby a nápojová technika - vše pro výrobu vína na jednom místě

Vinařské potřeby a nápojová technika - vše pro výrobu vína na jednom místě

Ať už jste malý vinař nebo vlastníte vinařskou či nápojářskou společnost, pak potřebuje kvalitní vinařské potřeby a nápojovou techniku - to vše naleznete na jednom místě ve firmě ZAMMA-SUDY, s.r.o. Maloobchod a velkoobchod ZAMMA-SUDY, s.r.o. má na výběr z bohatého sortimentu, který je nezbytný pro výrobu vína: - čerpadla, chlazení a řízená fermentace, dopravníky, filtry, kompresory, flotace, lisy, mlýnkoodzrňovače, myčky vystřikovačky láhví, parogenerátory, plnící zařízení, zátkovačky a další technologie na zpracování hroznů. Samozřejmostí je také poskytnutí rychlého záručního i pozáručního servisu a to nejen v době vinobraní.


Vinařské technologie na zpracování hroznů -  etiketovací stroje, pneumatické lisy, mlýnkoodzrňovače

Vinařské technologie na zpracování hroznů - etiketovací stroje, pneumatické lisy, mlýnkoodzrňovače

Hledáte kompletní vybavení pro vinaře, výrobu vína a sklepní hospodářství? Jste malý vinař nebo větší vinařská a nápojářské společnost? Pak si zaručeně vyberete u firmy ZAMMA-SUDY, s.r.o., která se zaměřuje na prodej vinařských technologií na zpracování hroznů - etiketovací stroje, pneumatické lisy, mlýnkoodzrňovače. Samozřejmou součástí je také poskytnutí záručního i pozáručního servisu. Nejen v době vinobraní jsou naši servisní pracovníci schopni okamžitě reagovat jak na telefonické dotazy, tak i na servisní zásah přímo na místě u zákazníka. Vinařské technologie - výběr z širokého sortimentu - etiketovací stroje, dopravníky, pneumatické lisy - mlýnkoodzrňovače - čerpadla, chlazení a řízená fermentace - filtry, flotace - kompresory - myčky a vstřikovačky láhví - parogenerátory, plnící zařízení, zátkovačky. Veškeré zboží i technologie dodáváme nejen do celé České republiky (Vojkovice, Brno, Brno venkov, Znojmo, Břeclav), ale také na Slovensko.


Výroba nerezových nádrží - kvalitní technologie pro vinaře

Výroba nerezových nádrží - kvalitní technologie pro vinaře

Sháníte kvalitní nerezovou nádrž? Společnost UNICOM servis, spol. s r.o. se sídlem v Hodoníně dodává špičkové technologie pro vinaře. Naše společnost se zabývá výrobou technologií z nerezové oceli pro farmaceutický, chemický, gastronomický a potravinářský průmysl se specializací na výrobu vinařských technologií. V nabídce vinařská technologie - nerezové nádrže, vinifikátory, pneumatické lisy, mlýnkoodstopkovače, filtry, stabilizace vína, čerpadla, barikové sudy, lahvovací linky, rosiče a mnoho dalšího.


Kvalitní výroba strojů na zpracování potravin s výrobní dokumentací

Kvalitní výroba strojů na zpracování potravin s výrobní dokumentací

Bühler CZ s.r.o. Žamberk, Ústí nad Orlicí Jsme předními výrobci komponentů do strojů, výroba strojů na zpracování potravin je naším hlavním výrobním oborem. Zaměření naší firmy: Různé typy převodovek a pohonných mechanizmů, podle dodané dokumentace Roboty pro dopřádací stroje v textilních linkách Navíjecí zařízení pro linky na výrobu umělých vláken Dopravní systémy pro textilní linky na výrobu a zpracování příze Části strojů a linek na výrobu a zpracování potravin Strojní díly, komponenty a montážní sestavy vyráběné v malých sériích podle dodané dokumentace Pro více informací kontaktujte naší firmu Bühler CZ s.r.o. Žamberk, Ústí nad Orlicí.