Technologické vybavení na fresh ovocné výrobky

Technologické vybavení na fresh ovocné výrobky

Dodávka strojů a zařízení na potravinářské zpracování zemědělských produktů.
Jedná se o zakázku s dílčím plněním.
Veřejná zakázka vložena:
11.01.2017 08:06

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
FRUITISIMO FACTORY s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
30.01.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
FRUITISIMO FACTORY s.r.o.

Zadavatel IČ:
24707953

Zadavatel ulice:
bratří Dohalských 149/1

Zadavatel PSČ:
190 00

Zadavatel obec:
Praha 9 - Vysočany

Kontaktní osoba:
Petr Gill

Zadavatel telefon:
+420 773 759 318


Zadavatel web:
https://fruitisimo.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15321000-4
Ovocné šťávy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zpracování hroznů - mechanické oddělení stopky od bobule hroznu

Zpracování hroznů - mechanické oddělení stopky od bobule hroznu

Jste vinař a potřebujete zpracovat větší množství hroznů? Pak se obraťte na hodonínskou společnost UNICOM SERVIS spol. s.r.o., který vyrábí technologie pro potravinářský průmysl. Společnost UNICOM SERVIS vyrábí kvalitní nerezové mlynkoodstopkovače, které šetrně oddělí stopku od bobule hroznu, aniž by poškodily třapiny hroznu. Mlýnkoodstopkovače disponují těmito technologiemi: - mačkacími válci - sloužící k promáčknutí hroznu, lze je odsunout a hrozny padají neporušené - variátory otáček - zajišťují plynulé a kvalitní zpracování hroznů, lze je regulovat - násypka - kruhové bubnové síto - lopatky uprostřed bubnu Mlýnkoodstopkovače firma poskytuje v těchto výkonech: - 4-6 t/hod. - 7-9 t/hod - 12-20 t/hod Pořiďte si i Vy kvalitní nerezové mlýnkoodstopkovače od společnosti UNICOM SERVIS spol. s.r.o. a zpracujte Vaše hrozny rychle, ale šetrně.


Nerezové vany, přepravní skříně a vozíky do pekáren i laboratoří

Nerezové vany, přepravní skříně a vozíky do pekáren i laboratoří

Díky dlouholetým zkušenostem vyrábíme kvalitní vybavení do pekáren, laboratoří i hygienicky náročných provozů: - nerezové přepravní skříně NKP, NKS - kontejnerové stavebnice SNK - pantograf - nerezové vany - pekárenské vozíky. Dle domluvy se zákazníkem zhotovíme nerezové výrobky na požadovaný rozměr.


Vinařské technologie na zpracování hroznů -  etiketovací stroje, pneumatické lisy, mlýnkoodzrňovače

Vinařské technologie na zpracování hroznů - etiketovací stroje, pneumatické lisy, mlýnkoodzrňovače

Hledáte kompletní vybavení pro vinaře, výrobu vína a sklepní hospodářství? Jste malý vinař nebo větší vinařská a nápojářské společnost? Pak si zaručeně vyberete u firmy ZAMMA-SUDY, s.r.o., která se zaměřuje na prodej vinařských technologií na zpracování hroznů - etiketovací stroje, pneumatické lisy, mlýnkoodzrňovače. Samozřejmou součástí je také poskytnutí záručního i pozáručního servisu. Nejen v době vinobraní jsou naši servisní pracovníci schopni okamžitě reagovat jak na telefonické dotazy, tak i na servisní zásah přímo na místě u zákazníka. Vinařské technologie - výběr z širokého sortimentu - etiketovací stroje, dopravníky, pneumatické lisy - mlýnkoodzrňovače - čerpadla, chlazení a řízená fermentace - filtry, flotace - kompresory - myčky a vstřikovačky láhví - parogenerátory, plnící zařízení, zátkovačky. Veškeré zboží i technologie dodáváme nejen do celé České republiky (Vojkovice, Brno, Brno venkov, Znojmo, Břeclav), ale také na Slovensko.


Etiketovací stroje a plnící stroje - výroba a výměna dílů při změně výrobního procesu

Etiketovací stroje a plnící stroje - výroba a výměna dílů při změně výrobního procesu

Vlastníte nápojářskou nebo pivovarskou firmu a potřebujete změnit díly u plních nebo etiketovacích strojů? Pak se obraťte na mikulovskou firmu JV Servis Mikulov pana Vladimíra Jarůška, která Vám náhradní díly nejen vyrobí, ale také nainstaluje. Firma JV Serivs Mikulov pana Vladimíra Jarůška se již mnoho let zabývá výrobou etiketovacích strojů a dílů k nim. Předělávání změně výrobního procesu jako je: - změna velikosti lahví k plnění - změna etiketovaného výrobku - změna obalu Vám pomůže vyrobit a předělat náhradní díly do potřebného stroje. Firma poskytuje kompletní služby pro nápojářský a pivovarský průmysl, a má bohaté zkušenosti nejen s výrobou, ale také servisem plnících a etiketovacích strojů. Pro více informací ohledně výroby a předělání neváhejte kontaktovat kvalifikovaný personál společnosti JV Servis Mikulov Vladimír Jarůšek, který Vám rád poradí.


Profesionální výrobky pro potravinářský průmysl - kvalitní nože a pily

Profesionální výrobky pro potravinářský průmysl - kvalitní nože a pily

Právě pro potravinářský průmysl je možné využít našich kvalitních pilových pásů i nožů na potraviny, které Vám ušetří spoustu času a námahy. Dbáme především na spokojenost našich zákazníků a proto se snažíme splnit veškeré Vaše požadavky a svou práci odvádět opravdu kvalitně! Náš odborně proškolený personál Vám rád zodpoví Vaše dotazy a vybere s Vámi takovou variantu, která Vám bude nejlépe vyhovovat!


Bezúdržbový dopravník pro přepravu zeleniny

Bezúdržbový dopravník pro přepravu zeleniny

Aby po omytí zeleniny nedošlo ke zbytečným ztrátám vlivem nesprávné a nešetrné manipulace, nabízí společnost CONTRA Praha, s.r.o. využití dopravníku pro přepravu očištěné zeleniny od pračky k místům dalšího zpracování. Rám dopravníku pro přepravu zeleniny je vyroben z kvalitního nerezového materiálu, přepravní lamely jsou s povrchovou úpravou smaltovaní. Díky profesionálnímu zpracování dopravníkový systém splňuje přísné hygienické podmínky v potravinářském průmyslu a je naprosto bezúdržbový, jeho konstrukční řešení navíc zajišťuje také odvod zbytkové vody ze zeleniny. Minimalizujte ztráty způsobené vlivem nešetrné manipulace se zeleninou a vysokými náklady na údržbu a informujte se o dalších výhodách dopravníku pro přepravu zeleniny od společnosti CONTRA Praha, s.r.o.