Poptávám výměnu plynového bojleru a revizi kotle
Poptáváme výměnu stávajícího plynového bojleru značky JOHN WOOD JW530SNA a revize plynového kotle GASEX 16, obec Veltrusy.
Plynofikace kotle K3
Předmětem díla je plynofikace parního granulačního kotle K3 (72,1 MWt, 100 t/h, 6,0 MPa, 485 oC) na spalování zemního plynu.
Modernizace TKV - Plynová přípojka plynové kotelny K8 - K10
Zahrnuje zejména vybavení RS plynu o redukční řady, každá o výkonu 20000 m3 /h, přívod elektrické energie, úprava a dovybavení kotelny RS, úpravy elektro a MaR, stavební úpravy a vybudování STL plynovodu.
Poptávám servis plynového bojleru
Hledám servis plynového bojleru, začal mi hlásit error 155e. Nevím co se stalo potřeboval bych pomoct.
Tepelné hospodářství
Předmětem plnění veřejné zakázky je provozování tepelných zdrojů, klimatizací a VZT, topenářské a plynařské práce, servis a řešení havarijních situací, servisní činnost a provádění oprav a MaR po dobu 24 měsíců.
Oblast Morava - region Olomouc - zajištění havarijní služby, provádění servisních prací
Předmětem zakázky je provádění pravidelného servisu, servisních kontrol zařízení, zajištění havarijní služby a odstraňování poruch ohrožující dodávku tepla a teplé užitkové vody v tepelných zařízeních objednatele v regionu Olomouc.
Provádění revizí v centru BIOCEV
Předmětem plnění veřejné zakázky je úplatné poskytování služeb spočívajících v pravidelném provádění revizí v Biotechnologickém a biomedicínském centru AV ČR a UK ve Vestci (dále také „centrum BIOCEV“). V souladu s ustanovením § 35 zákona je veřejná zakázka rozdělena na 12 níže uvedených částí. Dodavatelé mohou předložit nabídku na jednu, více či ...
ČZA v Humpolci, střední škola - oprava fasády a kotelna na DM Dusilov
Jedná se o stavební práce na opravě kotelny a její plynofikace na Domově mládeže Dusilov, kompletní oprava a nátěr fasády budovy DM Dusilov.
Poptávám zřízení plynové přípojky
Poptávám zřízení plynové přípojky. Dobrý den, lze zavés plynovou přípojku a za jakých podmínek na adresu Vejprty, okres Chomutov? Kousek pode mnou je přípojka do ústavu Kavkaz. Děkuji za odpověď.
Snížení energetické náročnosti nemocnice Dačice, a.s. - energetický zdroj
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace dvou teplovodních plynových kondenzačních kotlů, výměníkové stanice, vzduchotechnika, měření a regulace a související stavební úpravy prostoru.
Vykonávanie odborných prehliadok vyhradených technických zariadení plynových
Vykonávanie odborných prehliadok, odborných skúšok a opakovaných úradných skúšok vyhradených technických zariadení plynových v objektoch MV SR. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v prílohe č. 1 súťažných podkladov.
Poptávám opravu plynového ohřívače v mobilheimu
Vlastním mobilheim, který má vlastní karmu na ohřev vody přes PB, nyné došlo k tomu že upadl měděný přívod trubku k e stálému plamínku -který je jištěný pojistkou proti výpadku /zhasnutí /plynového hořáčku, takže karma která zásobuje koupelnu a kuchynku nelze používat -sháním opravnu kde by tento ohřívač byli schopni zprovoznit - mobilheim byl ...
Poptávám výměnu plynového bojleru
Poptávám výměnu plynového bojleru John Wood. Po vypnutí (týden) již nejde znovu spustit. Nutno provést i veškeré povinné revize.
Rekonštrukcia a modernizácia Zdravotného strediska v Pečovskej Novej Vsi
Predmetom zákazky je rekonštrukcia a modernizácia Zdravotného strediska v Pečovskej Novej Vsi v rozsahu búracích prác a vlastného objektu. Predmetom stavebných prác je: Vykurovanie (kotolňa, UK rozvody) Zdravotechnika (zdravotechnika, rozvody vody, kanal, dažd v základoch ) Vodovodná prípojka Kanalizačná prípojka Odberné plynové ...
Nové zdroje tepla v objektech NHK
Předmětem zakázky je vypracování projektové dokumentace, zřízení plynové přípojky, demontáž stávajícího zařízení prostorů lokálních plynových kotelen a zastaralé otopné soustavy (včetně likvidace odpadu a hrubého úklidu), a montáž nového centrálního zdroje tepla s příslušenstvím a otopnou soustavou (včetně zednického zapravení a hrubého úklidu), ...
Kasárna Ruzyně - decentralizace zdrojů vytápění - realizace
Předmětem veřejné zakázky je decentralizace zásobování teplem jednotlivých objektů kasáren - vybudování nových objektových kotelen, rozvodů zemního plynu, rozvodů s topnou vodou a centrálního dispečinku, přičemž centrální kotelna a páteřní rozvody tepla budou odstaveny z provozu.
Poptávám pravidelný servis plynového kotle
Poptávám pravidelný servis plynového kotle Vaillant.
Bezpečnostně technické kontroly /BTK/ rozvodů mediplynů
Předmětem plnění VZ je zajištění bezpečnostně technických kontrol (dále jen „BTK“) rozvodů medicinálních plynů a to 1x ročně (průtokoměry, vakuové ventily, redukční ventily, lékařské panely, lůžkové rampy, tubusy, ventilové skříně) ve všech odděleních zadavatele včetně elektrorevizí tubusů (stativů) a lůžkových ramp (zdrojových mostů).
Regulační plynová technika pro místnost 424 včetně instalace a revize v ÚJF Řež
Předmětem plnění je: kompletní instalace rozvodů laboratorních plynů v nově vznikající laboratoři v ÚJF Řež (místnost 424), tj. dopravy a dodávky materiálu, montáže potrubních rozvodů (včetně přemostění místnosti žlabem) a regulační techniky, profuků potrubí, tlakových zkoušek a revize dle norem ČSN. Předmět plnění dále tvoří: a) protokolární ...
Poptávám rekonstrukci  hlavního rozvodu vody a plynu
Poptávám cenovou nabídku pro realizaci rekonstrukce hlavního rozvodu vody a plynu ve společných prostorech našeho domu.
Výmena zdroja tepla na Gorkého 17
Predmetom zákazky je výmena zdroja tepla a výmena riadiaceho systému kotolne v priestoroch Divadla P.O. Hviezdoslava na Gorkého 17, 811 02 Bratislava. Podrobné informácie sú záujemcom k dispozícii v súťažných podkladoch a v ich prílohách.
Komplexná rekonštrukcia kotolne
Rekonštrukcia plynovej kotolne v bloku D1 Vysokoškolského internátu Družba UK.
Poptávám servis kotle
Poptávám opravu kotle. Dobrý den, mám kotel Baxi Nuvola3 Comfort, na ovl. panelu je hlášení error 03E. Kotel pořád nahřívá, voda teče vlažná a nahříval by donekonečna!!! Co se s tím dá dělat? S pozdravem Worbis
Oblast Morava - provedení revizí plynových a tlakových zařízení v lokalitách Brno a Olomouc
Předmětem veřejné zakázky je provádění pravidelných revizí tlakových nádob stabilních (dále jen „TNS”) a plynových zařízení (dále jen „PZ”) na zařízení objednatele v lokalitách Brno a Olomouc. Provedení revizí, kontrol a vystavení revizní zprávy dle vyhlášky Českého úřadu bezpečnosti práce o kontrolách, revizích a zkouškách plynových zařízení č. ...
Modernizace TKV - Plynová kotelna K8-K10
Předmětem výběrového řízení je provést kompletní, řádně a včas zhotovené a provozuschopné funkční dílo „Modernizace TKV - Plynová kotelna K8-K10“ (dále také jen „Dílo“), které zahrnuje zejména výstavbu plynové kotelny K8-K10 s rezervou pro další 2 stejné kotle, dodávku, montáž a zprovoznění kotlů tří kotlů každý o tepelném výkonu 36MWt K8-K10. Pro ...