Nákup 9 služebních automobilů pro Centrum sociálních služeb, příspěvková organizace
Předmětem zakázky je uzavření smlouvy na dodávku 9 ks osobního automobilu v konfiguraci splňující alespoň minimální technické parametry dle zadávací dokumentace.
Automobilní nosič kontejnerů 8x8
Předmětem veřejné zakázky je dodání 3 ks automobilního nosiče kontejnerů 8x8, dle technických podmínek a v souladu se zadávacími podmínkami zadavatele.
Nákladní automobil evakuační s HR
Předmětem veřejné zakázky je dodání 4 ks nákladního automobilu evakuačního s hydraulickou rukou dle technických podmínek v souladu se zadávacími podmínkami zadavatele.
Poptávám opravu autoklimatizace
Poptávám opravu autoklimatizace. Octavia 2 1.9 Děkuji
20-020.5 Autonosič kontejnerů CTS
Předmětem veřejné zakázky je pořízení 1 ks nového autonosiče kontejnerů CTS 14 t 6×6 ADR. Zadavatel požaduje, aby předmět zakázky byl kompatibilní se stávajícími kontejnery v délkách od 4,5 - 6,4 m a okem pro výšku háku 1 570 mm, a to zejména se vzduchotěsným kontejnerem o objemu 25 m3 a izotermním kontejnerem uloženými v místě plnění.
Obec Adršpach  Pořízení nové cisternové automobilové stříkačky
Předmětem plnění této veřejné zakázky je pořízení nové cisternové automobilové stříkačky.
ZZS JmK - sanitní vozidlo RLP
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks nového vozidla rychlé lékařské pomoci (RLP) typu B dle ČSN EN 1789 s globální homologací blíže specifikovaného v příloze č.1 ZD se specifikovaným vybavením pro Zdravotnickou záchrannou službu Jihomoravského kraje, příspěvkovou organizaci (dále jen „zadavatel“ nebo „ZZS JMK“), a to v rozsahu a v souladu se ...
Referentské vozy
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 8 (osmi) kusů nových silničních motorových vozidel M1. Minimální požadavky na technickou specifikaci vozidla jsou uvedeny v Příloze č. 3 ZD. S vybraným účastníkem zadávacího řízení bude uzavřena kupní smlouva.
Pořízení cisternové automobilové stříkačky - obec Mělnické Vtelno
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka nové cisternové automobilové stříkačky vybavené požárním čerpadlem se jmenovitým výkonem 3000 l.min-1, kategorie podvozku 2 „smíšená“ v provedení „R“ (speciálním redukovaném pro šest osob), hmotnostní třídy S (dále jen „CAS“) vč. zajištění servisu, v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. Podrobná ...
Nákup CAS pro JSDH Vrahovice
Předmětem veřejné zakázky je pořízení 1 ks nové cisternové automobilové stříkačky CAS 20 vybavené požárním čerpadlem pro Jednotku sboru dobrovolných hasičů Vrahovice. CAS splňuje požadavky: předpisů pro provoz vozidel na pozemních komunikacích v ČR, dále stanovené vyhláškou č. 35/2007 Sb., o technických podmínkách požární techniky a požadavky ...
Nákup CAS - hasiči Volyně
Pořízení nové a nepoužité cisternové automobilové stříkačky pro jednotku SDH Volyně včetně příslušenství, dle zpracovaných technických podmínek včetně dodání do sídla hasičské zbrojnice SDH Volyně, zaškolení obsluhy, zajištění záručního servisu a dalších nákladů specifikovaných v zadávací dokumentaci.
Pořízení cisternové automobilové stříkačky
Předmětem veřejné zakázky je pořízení 1 ks nové cisternové automobilové stříkačky vybavené požárním čerpadlem se jmenovitým výkonem 2000 l.min-1 podle ČSN EN 1028-1, kategorie podvozku 2 „smíšená“ v provedení „R“ (speciálním redukovaném pro šest osob) a hmotnostní třídy S (dále jen „CAS“).
Dodávka 10 kusů osobních elektromobilů pro Sociální služby města Pardubic
Předmětem plnění je dodávka 10 kusů osobních elektromobilů pro Sociální služby města Pardubic. Předmět plnění zadávané veřejné zakázky zahrnuje: a) Dodávku vozidel dle specifikace v zadávací dokumentaci a jejích přílohách. b) Poskytnutí záruční doby na dodaná vozidla v délce uvedené v kupní smlouvě. c) Doprava vozidel při dodání na adresu ...
Dodávka 1 kusu nového dodávkového vozidla do 3,5t
Nákup jednoho (1) kusu nového dodávkového vozidla do 3,5t. Bližší specifikace předmětu plnění, jakož i technických a obchodních podmínek, je uvedena v přílohách zadávací dokumentace.
Planá - Cisternová automobilová stříkačka
Předmětem veřejné zakázky je dodávka nové cisternové automobilové stříkačky vybavené požárním čerpadlem se jmenovitým výkonem 2000 l.min-1 podle ČSN EN 1028-1, kategorie podvozku 2 „pro smíšený provoz“ v provedení Z „základním“ a hmotnostní třídy S (dále jen „CAS“) s příslušenstvím podle technických podmínek.
Nákup velkokapacitní cisternové automobilové stříkačky pro potřeby JSDH Frýdek
Předmětem této veřejné zakázky je nákup velkokapacitní cisternové automobilové stříkačky pro potřeby JSDH Frýdek
Špeciálne úžitkové vozidlo
Predmetom zákazky je dodávka 1 ks špeciálneho úžitkového vozidla. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti B. Opis predmetu zákazky Súťažných podkladov a v prílohe č. 7 Opis predmetu zákazky.
FZŠ Klášter Hradiště nad Jizerou Cisternová automobilová stříkačka
Předmětem zakázky je pořízení nové cisternové automobilové stříkačky vybavené požárním čerpadlem se jmenovitým výkonem 2000 l.min-1 podle ČSN EN 1028-1, kategorie podvozku 2 „pro smíšený provoz“ v provedení „R“ (speciálním redukovaném pro šest osob) a hmotnostní třídy S, (dále jen „CAS“).
Sanitky
Predmetom zákazky je dodanie tovaru 6 ks sanitiek a poskytnutie s tým súvisiacich služieb. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky vrátane vypracovaných technických špecifikácií je uvedené v časti B.1 Opis predmetu zákazky.
Poptávám pochromování motocyklu
Poptávám pochromování dílů na motocykl ČZ 150 C. Jedná se o řidítka, mřížku klaksonu a drobné díly. Děkuji za odpověď, s pozdravem Petr Augusta
Poptávám opravu blatníku
Poptávám opravu prorezlého pravého předního blatníku Ford. Mám náhradní blatník.
Banská Bystrica, ochrana intravilánu pred povodňami - terénne vozidlá do 3,5 t
Predmetom dodania sú dva kusy terénnych vozidiel do 3,5 t, pričom technické požiadavky sú uvedené v prílohe číslo 1 súťažných podkladov - Opis predmetu Zákazky a podmienky dodania v prílohe číslo 2 súťažných podkladov - návrh Kúpnej zmluvy.
Úžitkový automobil pre diagnostiku ciest a mostov
Predmetom zákazky je dodanie úžitkového automobilu v počte 1ks vrátane dopravy do sídla Správy a údržby ciest Prešovského samosprávneho kraja.
Zodolnená cisternová automobilová striekačka
Predmetom zákazke je dodanie 3ks zodolnenej cisternovej automobilovej striekačky, ktorá je určená hlavne pre nasadenie v náročnom teréne pri prírodných a lesných požiaroch. Automobilová striekačka je uspôsobená na zásahovú činnosť všade tam, kde je možnosť ohrozenia zasahujúcich príslušníkov výbuchom alebo zamorením.
Špeciálne vozidlo na zber odpadu s hydraulickou rukou na streche nadstavby
predmetom zákazky je dodanie tovaru (špeciálne vozidlo ako jeden celok), ktoré je bližšie špecifikované v Prílohe č. 1 súťažných podkladov.