Poptávám výměnu brzd na osobním voze značky Citroën
Poptávám výměnu brzd na voze Citroën Xsara Picasso 2.0 HDI 66kW.
Poptávám výkup osobního vozu
Poptávám výkup osobního vozu.
Dodávka nových automobilových podvozků 4x4 v počtu 2 ks a nových automobilových podvozků 6x6
Dodávka nových automobilových podvozků 4x4 v počtu 2 ks a nových automobilových podvozků 6x6 v počtu 2 ks pro silniční údržbu včetně nástaveb pro letní a zimní údržbu vozovek dle Zadávací dokumentace a příloh č. 1 (závazný návrh Kupní smlouvy) a 2 (Vymezení základních technických podmínek.
Operativní leasing vozidel pro VZP ČR
Předmětem veřejné zakázky je pronájem nových dvoustopých osobních a užitkových motorových vozidel kategorie M1 a N1 dle vyhlášky č. 341/2014 Sb., o schvalování technické způsobilosti a o technických podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích.
Poptáváme dodavatele služeb a zboží
Nová asistenční firma poptává dodavatele služeb a zboží, pro nákup vozidel všech kategorií (vč. servisu), nákup pohonných hmot (vč. služeb), síť autoškol, jízdních kol, telefonní a internetové služby, náhradní díly (pro všechny značky vozidel), odtahové služby pro vozidla, pojištění vozidel, el. energie, plynu pro firmy a domácnosti, síť lékáren a ...
Technika na údržbu komunikácií
Predmetom zákazky je dodanie nasledovnej novej techniky: Časť I. Technika na údržbu komunikácií 1.Sypač na podvozku s nadstavbou a radlicou 3 ks 2.Otočná snehová radlica 2 ks 3.Traktorová kosačka s ramenom 5 ks 4.Traktorová mulčovačka 5.Štiepkovač drevnej hmoty Časť II. Prepravná a prípojná technika 1.Automobil úžitkový do 3,5 t ...
Vozidlo kategorie N1 nosič kontejnerů
Jedná se o dodávku 1 kusu nového a nepoužitého vozidla kategorie N1 nosič kontejnerů pro pravostranný provoz (dále jen vozidla) dle požadavků zadavatele, které jsou stanoveny zadávacími podmínkami, technickými podmínkami (viz. Příloha Technická specifikace) a to včetně dopravy na místa předání. Vozidla a na nich upevněné prvky musí být schváleny ...
Nákup 7 ks nových osobních vozidel
Dodávka 7 ks nových osobních vozidel, v provedení dle technických specifikací předmětů plnění, vč. vybavení a požadavků stanovených zadavatelem v zadávacích podmínkách. Bližší specifikace předmětů plnění, jakož i technických a obchodních podmínek jsou uvedeny v přílohách zadávací dokumentace.
Hlava válce Škoda Rapid, Německo
Hledám hlavu válce automobilu Škoda Rapid, rok výroby 1936. Prosím o zprávu, byl bych vděčný, S pozdravem Loibl
Dodání nákladního automobilu na přepravu koní pro OSH Krajského ředitelství policie hl. m. Prahy
Nákladní automobil na přepravu koní pro OSH Krajského ředitelství policie hl. m. Prahy – 1 ks
Pořízení sanitních vozidel
Jedná se o pořízení pěti sanitních vozidel dle specifikace uvedené u veřejné zakázky.
Poptávám stínítka pro osobní automobil značky Subaru Justy
Poptávám stínítka pro osobní automobil značky Subaru Justy, rok výroby 2003.
Rámcová dohoda na dodávky mikrobusů policejních DN 4x4 na období 2019-2021
Jedná se o nákup 60 ks policejních mikrobusů policejních DN 4x4.
Rámcová dohoda na dodávky osobních automobilů pro Ochrannou službu v létech 2020 – 2021
Je požadována dodávka 22 ks osobních automobilů a 2 ks mikrobusů. Veřejná zakázka je rozdělena na sedm vymezených částí
Komplexní pojištění pro město Uherské Hradiště
Předmětem veřejné zakázky je pojištění majetku a odpovědnosti za újmu, pojištění motorových vozidel a úrazové pojištění dětí v mateřských školách.
Pojištění majetku, odpovědnosti za újmu a vozidel LČR - II
Předmětem této veřejné zakázky jsou pojišťovací služby spojené s pojištěním majetku, odpovědnosti za újmu a vozidel zadavatele, včetně pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motorového vozidla.
Havarijné poistenie služobných motorových vozidiel
Predmetom zákazky je havarijné poistenie služobných motorových vozidiel, ktoré sú vo vlastníctve, držbe a správe verejného obstarávateľa, a to na geografickom území Európy. Trvanie poistenia bude počas obdobia od 1.7.2019 do 30.6.2022 na základe čiastkových poistných zmlúv.
Servis a údržba vozidel vozového parku MPSV – III
Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění servisních služeb motorových vozidel Ministerstva práce a sociálních věcí (zn. Škoda, Mercedes a VW Transporter), zejména zajištění pravidelného servisu, údržby, opravy, měření emisí a zajištění technické kontroly. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v závazném vzoru rámcové dohody.
Poptávám montáž střešního okna do automobilu
Poptávám dodatečnou montáž levného střešního okna na vůz Škoda Fabia Monte Carlo rok 2011. Děkuji
Nákup technického automobilu chemického v provedení pro detekci - TACHD
Předmětem veřejné zakázky je pořízení nového technického automobilu chemického v provedení pro detekci (dále jen „TACHD“), který je určen pro výjezdové skupiny HZS krajů s rozšířenou detekcí nebezpečných látek.
Sanitní vozidla
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 2 ks sanitních vozidel převozového typu A2 s pohonem všech kol včetně zdravotnické techniky pro režim DNR a 2 ks sanitních vozidel převozového typu A2 včetně zdravotnické techniky pro režim DNR.
Dodávka vozidel pro ZZS JčK
Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy s jedním účastníkem zadávacího řízení pro každou část plnění této zakázky. Předmětem plnění jsou dodávky vozidel pro Zdravotnickou záchrannou službu Jihočeského kraje v souladu se zadávacími podmínkami a v rozsahu technické specifikace předmětu dodávky. Zadavatel součástí veřejné zakázky učinil i ...
Obnova vozového parku - osobní automobily
Cílem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem. Předmětem plnění budou průběžné dodávky osobních vozidel jednoho výrobce v kategoriích A, B, C, které jsou blíže specifikovány v příloze č. 1 zadávací dokumentace. Obsah veškeré výbavy je uveden v maximálním rozsahu položek, ale je variabilní ve smyslu jeho konkretizace ...
Sanitní vozidlo RZP
Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové kupní smlouvy s jedním dodavatelem na dodávku až 25 kusů nových sanitních vozidel rychlé zdravotnické pomoci. Vozidla budou zadavateli (kupujícímu) dodávána za podmínek uvedených v rámcové kupní smlouvě, a to na základě jednotlivých objednávek zadavatele. Rámcová kupní smlouva bude uzavřena s ...