Poptáváme kruhové potrubí

Poptáváme kruhové potrubí

Poptáváme SR 710/3000 - kruhové potrubí, spiro.
Je to možné od vás koupit?
Poptávka byla vložena dne:
02.07.2024 14:15

Platnost poptávky:
02.08.2024 14:11

Kontaktní osoba:
Jaromír Kovářík

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 245 110

Okres:
Znojmo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nerezové hutní materiály, korozivzdorné produkty – široký sortiment, garance kvality

Nerezové hutní materiály, korozivzdorné produkty – široký sortiment, garance kvality

Velkoobchod hutního nerezového materiálu s centrálním skladem v Praze Vám dodá vysoce kvalitní výrobky z nerezové oceli. Naše společnost ITALINOX, s.r.o. působí na českém trhu téměř 30 let. Jsme zárukou kvality i rychlého dodání. Dodáváme korozivzdorné produkty. Nabízíme svitky, tyče různých profilů, trubky čtvercové, šestihranné, ploché i kruhové válcované z tepla i za studena. Dodáváme plechy děrované, dekorativní, podestové – slzičkové s povrchovou úpravou MAN, protiskluzové, kolorované plechy lakované nebo s barevnou fólií PVC a další výrobky z kvalitní oceli. Náš široký nabídkový sortiment najdete na našich www stránkách. V případě dotazu či zpracování cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat.


Profily, trubky, plechy a jejich dělení na míru - prodej hutního materiálu

Profily, trubky, plechy a jejich dělení na míru - prodej hutního materiálu

Sháníte kvalitní profily, trubky či různé plechy? Pak navštivte společnost GAVENDA v Krnově, kde Vám rádi poskytneme široký výběr hutního materiálu. Prodejem naše služby nekončí, také Vám rádi vyhovíme při dopravě a dělení hutního materiálu a to dle velikosti a druhu. Plechy: - tenké 0,5 až 2,5 mm - tlusté - hladké, od 3,0 mm - rýhované, slza 3,0 -8,0 mm - pozinkované 0,55 až 3,0 mm - páska. Trubky: - svařované - bezešvé - přesné - závitové. Profilová ocel: - kruhová - válcovaná, tažená (průměr 4-60mm) - čtvercová - 8x8 až 50x50 mm - plochá 20x4 až 250x10 mm - profily L, T, U, V - rovnoramenné 20x20 až 100x100 mm - nerovnoramenné - na zakázku IPE, UPE, HEA, HEB - žebírková betonářská ocel.


Kamenná prodejna s hliníkovými a dřevěnými žebříky pro profesionální i hobby použití

Kamenná prodejna s hliníkovými a dřevěnými žebříky pro profesionální i hobby použití

Ať už potřebujete žebříky do dílny, do domácnosti nebo na zahradu, pouze v kamenné prodejně HROMEK s.r.o. v Hodoníně si můžete vybrat z rozmanitého sortimentu hliníkových a dřevěných žebříků. Zakoupíte u nás hliníkové žebříky – jednoduché, štafle, dvoudílné, třídílné, teleskopické nebo kloubové a také hliníkové schůdky. Z dřevěných žebříků máme k dispozici opěrné žebříky nebo štafle. Pokud v našem sortimentu nenajdete, co hledáte, můžete si u nás objednat žebřík zhotovený na míru vašim potřebám.


Odsavače par, digestoře vestavné, komínové - prodej, eshop

Odsavače par, digestoře vestavné, komínové - prodej, eshop

Digestoře a odsavače par jsou vybavením kuchyně, které bývá často poruchové. Pořídit novou digestoř můžete snadno v eshopu firmy Ventilátory Zlín. Vybrat si můžete komínové i vestavné digestoře a dále podskříňkové odsavače par i některé příslušenství. Máme modely v designovém nerezovém provedení i v běžné bílé barvě. Sortiment: - komínová kuchyňská digestoř ke zdi - vestavná digestoř - pro zabudování do kuchyňské linky, bez odvodního ventilátoru - podskříňkový odsavač par Příslušenství pro digestoře: - hliníkový filtr - uhlíkový filtr - kovové potrubí.


Hutní materiál a výroba atestovaných dílců - výpalky, zápustkové výkovky

Hutní materiál a výroba atestovaných dílců - výpalky, zápustkové výkovky

Hledáte spolehlivého dodavatele hutního materiálu? Na kusovou i velkosériovou výrobu kovových dílců je zaměřená společnost rapid trade s.r.o. se sídlem v Brně. Služby zajišťujeme pro zákazníky z celé České republice (například v okolí Olomouce). Podle příslušných norem EN 10204 dodáváme atestované výkovky (zápustkové, volně kované), výpalky, ale také plechy, tyče, kari sítě, betonářskou ocel, příruby, svinovací kroužky, které zpracováváme ohýbáním, hrubováním, obráběním na moderních CNC strojích (plazmové pálící stroje, soustruhy, pily, lisy a další). Materiál pro výrobu výkovků máme k dispozici v různých jakostech (11500, 12010, 13123, 15020, 16220, 17348 a další). Neváhejte nás kontaktovat, rádi vyjdeme vstříc vašim požadavkům.


Formy na pečení, hrnce, nože i železářství – bohatý výběr domácích potřeb a vybavení

Formy na pečení, hrnce, nože i železářství – bohatý výběr domácích potřeb a vybavení

Chcete si pořídit nové a kvalitní vybavení do Vaší kuchyně? Hledáte prodejnu s širokým portfoliem v oboru železářství? V tom případě se obraťte na společnost PLASTIMEX Prostějov, spol. s r.o. a její prodejnu Domácích potřeb Domino v Olomouci. Prodejna domácích potřeb Domino v Olomouci disponuje různými druhy nožů, forem na pečení, hrnců a z železářství je možné pořídit nářadí, spojovací materiál, kouřovinu a příslušenství ke kamnům. Pořiďte si nové domácí potřeby a navštivte nás!