Poptávám výměnu látky na žaluzii

Poptávám výměnu látky na žaluzii

Poptávám výměnu látky na žaluzii šířky 3, 3m. Výsuv 2, 4m. Děkuji za bližší informace. Slavíková M.
Poptávka byla vložena dne:
20.06.2024 10:06

Platnost poptávky:
20.07.2024 10:05

Kontaktní osoba:
Marie Slavikova

Kontaktní email:

Telefon:
+420 604 530 515

Okres:
Pardubice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Parapety a sítě pro Vaše okna od zkušeného týmu

Parapety a sítě pro Vaše okna od zkušeného týmu

Sháníte pro Vaše okna nové vnitřní nebo vnější parapety? Potřebujete zajistit sítě do oken proti otravnému hmyzu? Kromě oken a dveří máme ve společnosti BT Haus ve Znojmě doplňky jako jsou právě parapety a sítě do oken. V našem širokém sortimentu najdete vnitřní parapety třech kvalitativních tříd. Zákazník si může pořídit parapet Helopal exclusiv třídy A s nosem 3,2 cm. Jsou vyrobeny z litého mramoru s více než třiceti lety know-how. Mají nejvyšší kvalitu, nejmodernější techniku a dobový design. Třídy B jsou určené pro byty, kde je suchý a teplý vzduch. Skládají se ze dvou částí lisované dřevotřísky – desky a čela parapetu – které mají jemně zaoblené okraje. Místo, kde se desky spojují, je zakryté tenkou vrstvou laminátu, který je voděodolný. Vnitřní parapety třídy C jsou vyrobené z lehkého a levného plastu, který má komorovou strukturu. Tato struktura se ale projevuje na povrchu parapetu malými prohnutími. Snadno se deformují, když se změní teplota. Například v zimě, když je parapet zahříván radiátorem a pak ochlazen okenním větrem. V nabídce máme také venkovní parapety třech tříd kvality. Venkovní parapety třídy A mají dlouhou trvanlivost, jsou odolné vůči proměnlivosti počasí a mají nízkou tepelnou roztažitelnost. Jejich profily mají tloušťku 1,5 – 3 mm, díky níž drží svůj tvar a jsou stabilní. Ekonomičtější variantou jsou venkovní parapety třídy B, které mají větší zaoblení. Patří mezi nejpoužívanější v celé Evropské Unii. V sortimentu najdete parapety třídy C, které jsou nízkonákladové, šířka jejich AL profilů je 1,5 – 3 mm. Sítě proti hmyzu nabízíme ve všech možných konstrukčních variantách na všechny typy oken. Spojují v sobě jednoduchost řešení montáže s vysokou užitnou hodnotou. Jsou vyráběny z různých profilů v několika barevných variantách s možností lakování do odstínů dle vzorníku RAL. Nabídka barevného sladění umožňuje dokonalý estetický soulad s rámem okna. Sítě do oken třídy A jsou nejkvalitnější sítě vyrobené z nových tažených robustních hliníkových profilů hladkých tvarů a čistých linií za přijatelnou cenu a s vysokou užitnou hodnotou. Zatímco sítě třídy B jsou vyrobeny z hliníkového profilu s pevnou konstrukcí. Jsou vhodné pro dřevěná nebo hliníková okna a dveře. Při výrobě sítí třídy C se používají lisované hliníkové profily, které jsou ohnuté a spojeny v rozích plastovými spojkami. Jsou to nejlevnější sítě na trhu. Náš sortiment je opravdu široký. Rádi Vám poradíme při výběru. Těšíme se na Vaši návštěvu naší prodejny ve Znojmě.


Moderní bioklimatické pergoly z hliníkových lamel - prostor pro váš odpočinek

Moderní bioklimatické pergoly z hliníkových lamel - prostor pro váš odpočinek

Bioklimatické pergoly představují inovativní řešení pro ty, kteří si chtějí užívat pohodlí svého venkovního prostoru bez ohledu na počasí. Každá bioklimatická pergola od BRAVE OUTDOOR s.r.o. má možnost přizpůsobení se individuálním potřebám zákazníka. Před realizací každého projektu společnost BRAVE OUTDOOR s.r.o. navrhuje zákazníkům 3D vizualizaci, aby si mohli lépe představit, jak bude pergola vypadat v jejich prostoru. Tento přístup zajišťuje, že konečný výsledek bude přesně odpovídat očekáváním a potřebám klienta. Bioklimatické pergoly umožňují regulovat průchod světla a proudění vzduchu díky nastavitelným lamelám. To poskytuje ideální možnost přizpůsobit si pergolu podle aktuálních povětrnostních podmínek a vašich individuálních preferencí.


Dveřní a okenní sítě proti hmyzu - pevné, posuvné, rolovací

Dveřní a okenní sítě proti hmyzu - pevné, posuvné, rolovací

Nerušený spánek a pohodlné větrání v období od jara do podzimu Vám umožní sítě proti hmyzu, které zabrání lezoucímu a létajícímu hmyzu, aby se Vám dostal do domu. Firma Černík s.r.o. Uherský Brod dodává dveřní a okenní sítě proti hmyzu v různých barevných odstínech. Zvolit můžete pevné, posuvné i rolovací okenní a dveřní sítě, nebo otevírací síťové dveře. Instalujeme i sítě do průlezu pro kočky a psy. Volit můžete i různé barvy síťoviny, dodáváme i speciální protipylovou variantu vhodnou pro alergiky. Produkty: - okenní sítě: - pevná síť se upevňuje do okna pomocí háčků, není tedy nutný zásah do rámu okna - posuvná se instaluje v lištách či v rámu, vhodná je pro velká francouzská okna a dveře - odolná rolovací samonavíjecí síť - samonavíjecí rolovací dveřní sítě - protihmyzová plisé síť do dveří - otevíratelné síťové dveře. Zajistíme prodej, montáže i servis pro zákazníky z regionu Zlínský kraj.


Svislé fasádní clony, okenní markýzy - efektivní zastínění oken, pergoly, fasády

Svislé fasádní clony, okenní markýzy - efektivní zastínění oken, pergoly, fasády

Efektivní zastínění v letní sezóně je nutností - v lokalitě Uherské Hradiště, Zlín kvalitní stínící techniku dodá firma Černík. Pořiďte si okenní markýzy pro stínění oken či svislé fasádní clony pro stínění balkonu, pergoly či fasády. Vybrat si můžete z různých typů clon v různých barvách látky i z několika druhů ovládání. Svislé fasádní clony: - 11. QU, 13.QU svislá clona, která se používá pro stínění částí pergoly, možnost ručního i motorického ovládání - Winrol 85/100 je clona v mnoha barvách, pro stínění oken a fasád všech typů budov - Winarm výklopná markýza na fasádu i pro stínění balkonů - Niche 125 podomítková svislá clona se zvýšenou odolností díky zipu, který zajistí přesné vedení stínicí látky ve vodící liště - Verti 90, Verti 90 ZIP/BA clona pro stínění některé části pergoly Okenní markýzy: - Roltex 75/95 oživí fasádu Vašeho domu, látku si můžete vybrat dle vzorníku. Látka je navinutá na hřídeli v horním čtvercovém či kulatém boxu - Ziprol 95/125 využívá zip, který zaručí přesné vedení stínicí textilie ve vodící liště, je tedy vhodná i do míst, kde fouká silnější vítr - V-rol 63 - levná a lehká markýza v mnoha barvách, vhodná do exteriéru i pro montáž v interiéru na stěnu i strop - Sunrol markýza je vhodná ke stínění všech typů oken a balkonových dveří. Firma Černík zajistí pro zákazníky montáž i servis stínící techniky.


Prodej a montáž kvalitních předokenních venkovních žaluzií

Prodej a montáž kvalitních předokenních venkovních žaluzií

Venkovní žaluzie díky robustní konstrukci a inovativním materiálům chrání váš interiér před nadměrným slunečním zářením a přehříváním. To je obzvláště důležité během horkých letních dnů, kdy mohou žaluzie efektivně snižovat teplotu v místnosti a tím i potřebu klimatizace. Energetická úspora je tak jedním z nejvýznamnějších přínosů, které venkovní žaluzie přinášejí. Uživatelé ocení možnost snadného nastavení úrovně světla a teploty v interiéru. Venkovní žaluzie vám umožňují regulovat množství přirozeného světla, které proudí dovnitř, a tím si vytvořit ideální prostředí pro práci, odpočinek nebo zábavu. Venkovní žaluzie od Žaluzie Labaš jsou dostupné v široké škále barev a designů, které lze sladit s jakýmkoli stylem architektury. Díky pokročilým technologiím a kvalitním materiálům jsou venkovní žaluzie odolné vůči povětrnostním vlivům a vyžadují minimální údržbu. Jsou navrženy tak, aby odolaly větru, dešti i UV záření. Další výhodou tohoto typů žaluzií je také to, že zvyšují zabezpečení vašeho domova nebo kanceláře. Fungují jako fyzická bariéra, která snižuje riziko vloupání a zároveň chrání vaše soukromí. Pokud jste z Krnovska nebo Bruntálska, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme s výběrem venkovních žaluzií.


Výměna oken v bytě či domě včetně dodávky stínící techniky - předokenní rolety, venkovní a vnitřní žaluzie

Výměna oken v bytě či domě včetně dodávky stínící techniky - předokenní rolety, venkovní a vnitřní žaluzie

Komplexní služby v oblasti výměny oken a montáže stínící techniky, pro zájemce z regionů Zlínský a Jihomoravský kraj, zajistí firma ZZ stavby Traplice. Naším cílem je docílit maximální komfort a úsporu energie u klienta, prostřednictvím kvalitních oken. Naše služby zahrnují celý proces od A do Z – od prvotního zaměření, přes odbornou montáž až po závěrečné zapravení. Společně s okny v bytě či domě vám také dodáme stínící techniku, která vám poskytne optimální ochranu před sluncem i rušími pohledy zvenčí. Instalujeme předokenní rolety, venkovní žaluzie a interiérové žaluzie včetně populárních roletek den a noc, které kombinují funkčnost a estetický vzhled. Nemusíte nic řešit – vše zařídíme za vás. Díky dlouholetým zkušenostem a profesionálnímu přístupu se můžete spolehnout na precizní provedení v každém kroku. ZZ stavby Traplice pro Vás zajistí i dodávku dveří, zabrádlí s výplní i bez nebo garážových vrat. Kontaktujte nás a přesvědčte se sami o kvalitě našich služeb.