Poptávám výrobu topných těles

Poptávám výrobu topných těles

Poptávám výrobu topných těles do ohřívače oleje v naši továrně.
Pro detailnější popis tělesa prosím kontaktujte mě.
Poptávka byla vložena dne:
05.06.2024 11:33

Platnost poptávky:
05.07.2024 11:32

Kontaktní osoba:
Andrij Avdijenko


Telefon:
+420 724 159 992

Okres:
Beroun

Obrázek:
Poptávám výrobu topných těles

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkoobchod materiál pro kanalizační systémy, vodovody - dodavatel pro ČR i Slovensko

Velkoobchod materiál pro kanalizační systémy, vodovody - dodavatel pro ČR i Slovensko

Pokud hledáte dodavatele kvalitních materiálů pro realizaci projektů z oblasti vodovodů, kanalizačních systémů, ALITRON-OST, s.r.o. z Tečovic u Zlína je tu pro vás! Náš velkoobchod dodá vše, co potřebujete. Patříme mezi přední dodavatele materiálů pro výstavbu i rekonstrukce kanalizací, vodovodních a plynovodních sítí i venkovních systémů - mnoho zákazníků máme po celé České republice i na Slovensku Pro vodovodní systémy dodáme: - litinové roury a tvarovky: Ideální pro dlouhodobou životnost a odolnost proti korozi - potrubí PE a PVC - lehké, snadno instalovatelné a vhodné pro různé druhy vodovodních aplikací - armatury - široký výběr zahrnuje šoupátka, zemní soupravy, hydranty, WAGA spojky, navrtávací pásy a poklopy (hydrantové, šoupátkové, ventilové) - elektrotvarovky a tvarovky na tupo pro spolehlivé spojování plastových potrubí - mechanické spojky pro rychlou montáž - vodoměrné šachty - v kruhovém a čtvercovém provedení - nerezová stavítka - odolná a hygienická volba pro řízení průtoku vody. V oblasti kanalizace poskytujeme: - odolné betonové prefabrikované šachty a skruže (DN 600, 800, 1000) - šachtová dna a studniční skruže, které mají vysokou pevnost a dlouhou životnost - uliční vpusti a nerezová stavítka pro efektivní odvádění dešťové vody a spolehlivou regulace průtoku - betonové a železobetonové roury pro odolné kanalizační systémy - PVC a PP roury: Lehké a odolné proti chemikáliím - revizní šachty a tvarovky (DN 200-DN 1000): Umožňují snadnou údržbu a kontrolu - PE roury pro tlakovou a podtlakovou kanalizaci: Vysoká odolnost proti tlaku - roury a tvarovky z kameniny a litiny: Tradiční materiály s dlouhou životností - poklopy a mříže pro bezpečný přístup a ochranu kanalizačních systémů. Společnost ALITRON-OST Tečovice je vhodným obchodním partnerem nejen pro oblast vodohospodářství, ale také při dodávkách materiálu pro komunikace a venkovní systémy odvodnění, drenáží. Pro více informací navštivte webové stránky firmy.


Nové Polypropylenové kanalizační trubky OSMA KG2000 SN16 Humpolec

Nové Polypropylenové kanalizační trubky OSMA KG2000 SN16 Humpolec

Představujeme Vám firmu Ostendorf - OSMA s.r.o. z Humpolce, která svoji činnost zaměřila na výrobu špičkových kanalizačních trubek a tvarovek pro silně exponovaná místa. Horkou novinkou jsou trubky KG2000 Polypropylen SN16, které odolají vyšším vrcholovým tlakům. Kanalizační trubky a tvarovky KG 2000 Polypropylen® od firmy Ostendorf - OSMA se vyznačují hladkou homogenní stěnou s vysokou kruhovou tuhostí, čímž jsou předurčeny pro uložení v zemi dálničních vozovek nebo do oblastech s vysokou hladinou podzemní vody či jiných extrémních hloubek. Pokud Vás naše trubky a tvarovky z Polypropylenu SN16 zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Komorovice 1, Humpolec.


Rychlá a profesionální výstavba, dodávka, montáž plynovodů a ropovodů

Rychlá a profesionální výstavba, dodávka, montáž plynovodů a ropovodů

Společnost Glumbík s.r.o. v Ostravě má dlouholeté zkušenosti v oblasti plynovodů, ropovodů a poskytuje služby, které jsou kvalitní a rychlé: - výstavba, montáž, rekonstrukce, dodávka ropovodů, plynovodů - opravy plynovodů a ropovodů - montáž trasových uzávěrů - výroba a montáž segmentových kolen - izolování a svařování potrubí - demontáž potrubí. Pokud chcete služby na vysoce profesionální úrovni, tak nás neváhejte kontaktovat a budete maximálně spokojeni! Těšíme se na Vás!


Zakázková výroba vlnovcových, tkaninových, gumových kompenzátorů

Zakázková výroba vlnovcových, tkaninových, gumových kompenzátorů

Výrobce kompenzátorů pro jaderné i klasické elektrárny v ČR je firma MACROFLEX s.r.o. Otrokovice. Vyrábíme kovové vlnovcové, tkaninové, gumové kompenzátory - výroba, projektování a testování je dle norem a předpisů, v souladu s direktivou. Působíme v regionu Zlínský kraj, dodáváme v rámci celé ČR - Morava i Čechy. Dodáváme široké množství standardních kompenzátorů i nestandardních typů na zakázku: -vlnovcové kompenzátory MACOGA - axiální, kloubové, kardanové laterální, univerzální -tkaninové kompenzátory ROTH -pružné vlnovcové hadice z nerez oceli ROTH -gumové kompenzátory -potrubní uložení a závěsy PIHASA.


KPG, KPC, KPN-G kulové přírubové kohouty na plyn POLIX, prodej

KPG, KPC, KPN-G kulové přírubové kohouty na plyn POLIX, prodej

Poptáváte kvalitní uzavírací armatury? Kulové přírubové kohouty na plyn značky POLIX prodává firma P.A.servis spol. s.r.o. z Olomouce. Působíme také v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Pardubicích, Hradci Králové, Liberci, Českých Budějovicích, Jihlavě a Ústí nad Labem. Dodáváme kulové kohouty na plynná paliva, které jsou: - k dostání v KPG, KPC a KPN-G typech - vyráběny především z tvárné litiny - uzavíratelné v obou směrech - vhodné pro provozní účely - s různými druhy těsnění - ovládané ruční pákou se žlutým zabarvením - vhodné do teplotního rozmezí od – 20°C do + 80 °C V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, jsme připraveni Vám kdykoliv pomoci s výběrem i servisem.


Instalace, svařování potrubí pro energetický, chemický potravinářský průmysl

Instalace, svařování potrubí pro energetický, chemický potravinářský průmysl

Společnost Schuh Industry Group se sídlem ve Znojmě má odborné zkušenosti v oboru výstavby a svařování potrubí pro různá průmyslová odvětví. Díky zkušeným a vyškoleným pracovníkům zajistíme i ty nejnáročnější zakázky po celé České republice i v zahraničí. Našimi zadavateli jsou firmy z energetického, chemického, potravinářského, zdravotnického i dřevozpracujícícho průmyslu - zajistíme tyto realizace v oblasti instalace a svařování potrubí: - předizolované potrubní rozvody, paravody a horkovody, bezkanálové rozvody z předizolovaného potrubí, kompletní kotelny, potrubní rozvody pro chlazení a klimatizaci, zásobníkové nádrže a další. Instalace a svařování potrubí zahrnuje i dodání potřebných součástí včetně potrubních systémů.