Poptávám zhotovení vnitřních omítek

Poptávám zhotovení vnitřních omítek

Poptávám zhotovení 190m² vnitřních omítek (špric, jádro, fajnová). Jedná se pouze o stěny bez stropů.
Zdi vyzděné z porothermu.
Termín konec června 2024.
Cenu nabídněte.
Poptávka byla vložena dne:
04.06.2024 08:58

Platnost poptávky:
04.07.2024 07:13

Kontaktní osoba:
Petr Straka

Kontaktní email:

Telefon:
+420 774 156 507

Okres:
Břeclav

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odolné betonové stěrky s různými vzory - originální designové povrchy stěn

Odolné betonové stěrky s různými vzory - originální designové povrchy stěn

Rekonstruujete byt? Chcete vylepšit vzhled interiéru? Firma Zednictví Jeneš, s.r.o. z Kuřimi u Brna využívá neotřelou metodou pro designové povrchy stěn. Díky betonovým stěrkám vytváříme na stěnách širokou škálu originálních textur, struktur a vzorů. Betonové stěrky jsou odolné, vysoce přilnavé, bezespárové, cenově přijatelné a jednoduše se udržují. Svým originálním vzhledem osvěží jakékoliv zákoutí bytového interiéru a interiéru rodinného domu. Aplikace je možná v koupelně, obývací místnosti a klidně na schody. Chcete mít stěnu v imitaci hliněné, štukové omítky nebo cihly? Na přání provádíme zabarvení do požadovaného odstínu.


Strojní sádrové omítky – ideální řešení pro Váš byt

Strojní sádrové omítky – ideální řešení pro Váš byt

Řešíte omítání stěn? Vsaďte na moderní technologie a vyzkoušejte strojní sádrové omítky. O jejich realizaci se Vám postará společnost Zednictví Jeneš, s.r.o., která působí v Brně a jeho okolí. Pokud se rozhodnete pro strojní sádrové omítky, jistě nebudete litovat. Tento způsob omítání je díky svým výborným vlastnostem stále oblíbenější. Se strojními omítkami se pracuje rychleji a dosahuje se větší kvality zpracování, jsou odolnější, stěny působí na první pohled hladší, bez nerovností a trhlin. Navíc zabezpečují optimální klimatické podmínky v místnosti. Pro dosažení maximálního výsledného efektu pracujeme pouze s kvalitními a léty prověřenými směsi od společností Knauf a Baumit. Neváhejte a kontaktujte nás!


Zednické, sádrokártonářské, obkladačské práce - rekonstrukce bytů, interiérů

Zednické, sádrokártonářské, obkladačské práce - rekonstrukce bytů, interiérů

Pokud hledáte profesionální řemeslníky pro zednické, sádrokártonářské a obkladačské práce v lokalitě Uherské Hradiště, Hodonín, Veselí nad Moravou, oslovte firmu Petr Maňásek - RekoArt Polešovic Zednické práce Naši zedníci mají bohaté zkušenosti a dbají na kvalitu provedení. Jsme schopni realizovat výstavbu rodinných domů i na klíč. Od výstavby příček a rekonstrukcí domů až po omítky a bourací práce, jsme připraveni vám pomoci. Sádrokártonářské práce Provádíme sádrokartonové stropy, příčky, a další konstrukce. Naše práce jsou precizní a odpovídají nejnovějším standardům. Máme zkušenosti s montáží sádrokartonu a jsme připraveni vám pomoci s vašimi projekty. Obkladačské práce Naši obkladači jsou odborníci na pokládku obkladů a dlažeb. Nabízíme nadstandardní koupelny, terasy, balkóny, a další velkoplošné pokládky. Vaše prostorové řešení bude u nás v dobrých rukou.


Splňte si sny stavbou rodinného domu na klíč či rekonstrukcí Vašeho bydlení

Splňte si sny stavbou rodinného domu na klíč či rekonstrukcí Vašeho bydlení

Máte starší rodinný dům, který potřebuje opravit či zrekonstruovat? Je Vašim snem nechat si postavit dům na klíč? Vaše přání splní Zednictví Pokorný ze Znojma. Provádíme rekonstrukce rodinných domů, opravy fasád, střech, stavby základových desek. Zajistíme dokončovací práce jako je pokládka dlažby, nahození omítky a další zednické práce. Budete spokojeni s kvalitou naší práce i s cenou. Vytvoříme Vám nezávaznou cenovou nabídku a poradí Vám s optimálním řešením pro váš dům. S naší stavební firmou bude Vaše rekonstrukce nebo oprava domu radost, nikoli starost.


Designové dekorativní stěrky na stěny - aplikace v interiéru i exteriéru

Designové dekorativní stěrky na stěny - aplikace v interiéru i exteriéru

Designové stěrky v interiéru i exteriéru jsou moderním a originálním řešením pro vytvoření dekorativního povrchu stěn. Firma David Strnka - TOPSTR z Hostišové je odborníkem na aplikaci těchto stěrek, které nabízejí mnoho výhod a možností. Designové stěrky se nanáší na stěnu pomocí špachtle nebo hladítka. Vytvářejí tenkou vrstvu, která má různou strukturu, barvu a lesk podle typu stěrky a způsobu aplikace. Využití mají v obývacím pokoji, kuchyni, koupelně, chodbě ale i venkovních prostorech na terase, balkónu nebo fasádě. Designové stěrky mají řadu předností oproti klasické malbě nebo tapetám. Originalita - každá stěna s designovou stěrkou je neopakovatelná. Je možné dosáhnout různých efektů, napodobení kamene, dřeva, kovu, betonu a perleti. Stěna s designovou stěrkou je tak ozdobou místnosti a podtrhuje její styl a atmosféru. Odolnost - designové stěrky jsou velmi pevné, odolávají otěru, vlhkosti, plísni, UV záření a snadno se čistí a udržují. Jsou ideální do kuchyně, chodby i jiných místností. Poradíme Vám, jak vybrat designovou stěrku. Důležité je přihlédnout k účelu a typu místnosti. Barvy ladíme s podlahou, nábytkem či ostatními prvky interiéru. Barva ovlivňuje náladu a atmosféru místnosti, může být jednobarevná i vícebarevná. Textura designové stěrky může být hladká nebo hrubá, matná i lesklá, jednotvárná nebo proměnlivá. Textura ovlivňuje dojem z povrchu stěny. Realizace designové stěrky vyžaduje odborné znalosti a zkušenosti. Naše firma TOPSTR pracuje převážně s materiálem firmy Novalit, který je kvalitní, ekologický a cenově dostupný. Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat - působíme v lokalitě Zlín, Zlínský kraj i dalších koutech Moravy.


Strojní omítky pro dokonale rovné a hladké stěny

Strojní omítky pro dokonale rovné a hladké stěny

Strojní omítky od společnosti Alfréd Popek jsou synonymem pro dokonalost a preciznost ve světě stavebnictví. Představte si hladké, dokonale rovné stěny, které jsou odrazem moderního bydlení a kvalitní práce. To je právě to, co nabízíme. Od roku 1997 se věnujeme strojním omítkám, a to s takovou zručností, že je naše práce je často přirovnávána k uměleckému dílu. Nezáleží na tom, zda potřebujete omítku sádrovou, štukovou, vnitřní či vnější, naše společnost je připravena splnit vaše přání s nejvyšší pečlivostí. Každý projekt je pro nás výzvou, kterou přijímáme s nadšením a profesionalitou. Ať už se jedná o malý rodinný dům nebo velký komerční prostor, přístup zůstává stejný, 100% kvalita a spokojenost zákazníka.