Vinný sklep Vinařství Herůfek v Zaječí pro oslavy, firemní akce s degustací vín

Vinařství Herůfek

Vinný sklep Vinařství Herůfek v Zaječí pro oslavy, firemní akce s degustací vín

Navštivte vinný sklep vyhlášeného Vinařství Herůfek, kde si vychutnáte jakostní a přívlastková vína z Velkopavlovické oblasti. Vinný sklep pro 40 hostů je vítaným útočištěm pro firemní akce, teambuildingy, společenské oslavy. Kromě vynikajících vín je pro hosty připraveno občerstvení teplé i studené kuchyně.

Poptávám šedou strojní lepenku

Poptávám šedou strojní lepenku

Chtěl bych požádat o cenovou nabídku na šedou strojní lepenku ŠSL 350g o rozměru 1120 x 800 mm. Odběrné množství 10000ks.
Předem děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
03.06.2024 07:31

Platnost poptávky:
30.06.2024 07:07

Kontaktní osoba:
Martin Janů

Kontaktní email:

Telefon:
+420 775 684 585

Okres:
Mladá Boleslav

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kartonové mřížky a proložky do krabic - prodej a výroba dle zákazníka

Kartonové mřížky a proložky do krabic - prodej a výroba dle zákazníka

Hledáte prodejce kvalitních obalových materiálů? Právě společnost Karton plus spol. s.r.o. vám vše vyrobí podle požadavků. Kartony a jiný materiál dodáváme odběratelům z Olomouce, Přerova, Prostějova, Vyškova a Blanska již od roku 1998. Kromě kartonových krabic vyrábíme důležité doplňky, jako jsou vložky do krabic, kartonové mřížky, proložky (vysekávané), lepené papírové hranoly z kartonu, které vám rádi upravíme tak, jak potřebujete. Vše skladujeme a expedujeme v našich prostorách. Součástí provozovny je malá prodejna, kde si můžete vše osobně prohlédnout a rovnou objednat. Naším cílem je poskytnout zákazníkům vysokou kvalitu kartonových obalů za rozumnou cenu. V našem sortimentu si jistě vybere každý. Neváhejte a zastavte za námi na Martinákovu ulici.


Krabičky a boxy na hamburgery, hranolky a jiné jídlo – vhodné nejen na festivaly a rychlé občerstvení

Krabičky a boxy na hamburgery, hranolky a jiné jídlo – vhodné nejen na festivaly a rychlé občerstvení

Otevíráte rychlé občerstvení, stánek na festivalu nebo foodtruck u nějakého jezera či přehrady? Hledáte společnost, u které si pořídíte kvalitní obaly na Vaše pochoutky a jídlo? V tom případě si vyberte z několika druhů balení na e-shopu nebo pobočce společnosti Model Pack Shop. Společnost Model Pack Shop je dodavatelem krabiček a boxů na jídlo v různých provedeních, které jsou vhodné nejen na hranolky, hamburgery a menu v restauracích. K dispozici jsou také kelímky na různé akce, oslavy a festivaly. Zásobte svůj stánek a podnikání kvalitními obaly a nakupte na sezónu co nejdříve!


Třívrstvé a pětivrstvé kartónové klopové krabice – obaly různých velikostí na e-shopu i v prodejnách

Třívrstvé a pětivrstvé kartónové klopové krabice – obaly různých velikostí na e-shopu i v prodejnách

Hledáte dodavatele, který má k dispozici různé rozměry kartonových klopových krabic a chcete si pořídit obaly s různým počtem vrstev? V tom případě se obraťte na společnost Model Pack Shop, u které můžete nakupovat v prodejně Pack Shop Opava i na e-shopu. Kartonové klopové krabice dodávané společností Model Pack Shop jsou třívrstvé či pětivrstvé se čtyřmi svrchními a spodními ohebnými klopami a vybírat je možné z bohatého výběru rozměrů a velikostí. Využijte k balení naše krabice a kontaktujte nás!


Výroba papírových a kartonových krabic pro balení zboží z e-shopu

Výroba papírových a kartonových krabic pro balení zboží z e-shopu

Provozujete e-shop a sháníte kvalitní balící materiál? Pak je pro vás firma Karton plus spol. s.r.o. ideálním řešením. Firmám i soukromým osobám z Olomouce, Přerově, Prostějova, Vyškova a Blanska prodáváme kartonové a papírové krabice, které tvoří hlavní část naší produkce. Dodáváme krabice z třívrstvé vlnité a hladké lepenky, skládací šité, ale i tejpované páskou. Využít je může téměř pro jakýkoliv typ zboží (hry, textil, elektronika, drogerie). Kartonáž vám zpracujeme v libovolném množství. Vybírejte ze široké škály rozměrů, nebo nás oslovte a my vám obaly vyrobíme na zakázku.


Samolepicí etikety na med: METAPIS - specialista na kvalitní včelařské štítky

Samolepicí etikety na med: METAPIS - specialista na kvalitní včelařské štítky

Kromě štítků na různé druhy medů poskytují pečetní pásky, etikety s adresou včelaře nebo logem "Ochranná známka ČSV". Rodinná firma METAPIS, vedená Ing. Leou Andrejsovou, nabízí široký sortiment samolepicích etiket pro med a medovinu. V jejím portfoliu najdete: Samolepicí barevné etikety na med a medovinu: Vhodné pro různé druhy medů - květový, lesní nebo smíšený. Pečetní pásky: Pro bezpečné a estetické uzavření sklenic. Etikety s logem "Ochranná známka ČSV": Oficiální označení od Českého svazu včelařů. Štítky s adresou včelaře: Jednoduše identifikujte výrobce. Univerzální etikety: Vhodné pro různé typy balení. Letáčky "Včelí med a člověk": Informujte zákazníky o přínosech medu. METAPIS se věnuje výrobě kvalitních včelařských etiket již od roku 1991 a je smluvním vydavatelem etiket s ochrannou známkou ČSV. Firma sídlí v obci Cizkrajov, okres Jindřichův Hradec, a provozuje zásilkový prodej skrze svůj e-shop. Značka METAPIS je zárukou spolehlivosti a profesionálního označování vašich medových produktů. Pro více informací a objednávky navštivte webové stránky METAPIS a vyberte si z kompletní nabídky samolepicích etiket a dalšího příslušenství pro včelaře.


Zabalte zboží bezpečně - zakázková výroba obalů z vlnité lepenky

Zabalte zboží bezpečně - zakázková výroba obalů z vlnité lepenky

Potřebujete vyrobit obaly z vlnité lepenky pro zajištění ochrany Vašeho zboží? Naše firma SEMOPLAST s.r.o. vyrábí na zakázku různé druhy obalů. Obaly z vlnité lepenky jsou vhodné pro bezpečnou přepravu různých druhů zboží, od potravin po nábytek. Vlnitá lepenka se liší podle počtu vrstev, výšky vlny a materiálu, ze kterého je vyrobena. Naše společnost Vám výrobu z různých typů lepenky, jako je třívrstvá, pětivrstvá, kašírovaná nebo strojní, a také z různých barev potisku. Na výrobu obalů se zaměřujeme již 20let. Zajišťujeme produkci obalů jako jsou fólie, sáčky, pytle, etikety, gastro obaly a další. Spolehněte se na nás a vyplňte poptávkový formulář na naše webu. My Vám v co nejkratší době vytvoříme cenovou nabídku. Těšíme se na spolupráci.