Spolupráce s VO, distributory v ČR, Itálie

Spolupráce s VO, distributory v ČR, Itálie

Máme zájem o spolupráci s distributory a velkoobchody v ČR.
Produkty, které vyrábíme, si můžete prohlédnout v přiloženém prospektu.
Děkuji

Původní znění:
Stabilire la cooperazione commerciale
We are interested in collaborating with distributors and wholesalers in the Czech Republic.
You can see the products we produce in the attached brochure.
Thank you
Poptávka byla vložena dne:
07.05.2024 15:30

Platnost poptávky:
07.08.2024 13:28

Kontaktní osoba:
Silvano Celladin


Telefon:
+393 318 488 049

Země:
BRESCIA - ITALIA

Obrázek:
Spolupráce s VO, distributory v ČR, Itálie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profily z pěnového polyethylenu – ochranné PE pěny a pěnové profily k ochraně hran výrobků

Profily z pěnového polyethylenu – ochranné PE pěny a pěnové profily k ochraně hran výrobků

Chcete ochránit své výrobky proti mechanickému poškození během přepravy a manipulace? Vyskytl se u Vás problém s odřenými hranami? V tom případě vyzkoušejte pěnové profily od společnosti SEMOPLAST s.r.o. Společnost SEMOPLAST s.r.o. prodává širokou škálu profilů z pěnového polyethylenu, které se používají ve sklářském, strojírenském, nábytkářském, elektronickém a automobilovém průmyslu. Využití nacházejí také k ochraně oken a dveří při přepravě. Chraňte své výrobky a kromě pěnových rolí využívejte i pěnové profily!


Fixační fólie - výroba průtažné stretch fólie pro fixaci zboží, výrobků

Fixační fólie - výroba průtažné stretch fólie pro fixaci zboží, výrobků

Pro fixaci i ochranu zboží a výrobků na přepravních jednotkách je ideální průtažná stretch fólie. Společnost Centroplast z regionu Uherské Hradiště vyrábí tyto fixační fólie v přírodní i černé barvě. Stretch fólie velmi dobře přilnou k balenému zboží a chrání ho nejen před mechanickým poškozením, ale i před prachem a vlhkostí. Vynikají vysokou odolností, ale i nízkou cenou. Výroba, dodávka stretch fólie: - v šířce 100, 125, 150, 250, 450, 500 mm - tloušťka fólie 0,017; 0,02 a 0,023 mm. Na zakázku dodáme i fólie atypických rozměrů.


Ochranné samolepicí fólie a pásky - ochrana proti poškození a zašpinění

Ochranné samolepicí fólie a pásky - ochrana proti poškození a zašpinění

Ochranná samolepicí fólie velmi dobře zabrání poškození a zašpinění výrobků a zboží při transportu, uskladnění či dalším zpracování. Také se skvělé hodí pro ochranu a zakrytí povrchu při lakování či malování. Stačí oslovit společnost Steroll s.r.o. ze Zlína, která Vám dodá ochranné samolepicí fólie a pásky. Můžete je využít na tyto povrchy: - sklo - rámy oken a dveří - podlahy - lakované kovové plochy - karosérie - podlahové krytiny a hrubší fasády. Mezi přední výhody fólie patří to, že je plynotěsná, vodotěsná, voděodolná a lze ji použít i opakovaně! Spodní strana je opatřena lehce lepivou vrstvou akrylátového lepidla, díky kterému snadno přilne na povrch. Po odstranění z povrchu nezanechává zbytky fólie a lepidla, takže místo zůstane krásně čisté. Fólií dodáváme v různých šířkách podle požadavku zákazníka, a to od 25 mm do 1000 mm


Velkoobchodní i maloobchodní prodej silikonizovaných folii od italské firmy SILICONATURE

Velkoobchodní i maloobchodní prodej silikonizovaných folii od italské firmy SILICONATURE

Hledáte spolehlivého dodavatele silikonizovaných folii? Potřebovali by jste ale velkoobchodní prodej? Pak se obraťte na společnost Alpax s.r.o., která má sídlo v Praze, ale provozovnu najdete v Blansku. Firma dodává vysoce kvalitní produkty především z netkaných textilii. Dále Vám ale zajistí i maloobchodní a velkoobchodní prodej silikonizovaných folii SILICONATURE, které dováží od italské firmy. Silikonizované folie mají široké spektrum využití, především v případě, že potřebujete zakrýt lepivou část výrobku a následně před aplikací jednoduše a rychle sundat. Krycí folie je opatřena silikonovou vrstvou, která právě usnadňuje odstranění z lepivé vrstvy. Folie může být z různých materiálů, jako je PP, PET, HDPE, LDPPE. Nejčastější aplikace folie je na samolepky, etikety, pro výrobu plošných dílů v elektronice, instalace dílů s lepidlem v automobilovém průmyslu, napojování materiálů s lepícím páskem a mnoho dalších.


Balící samolepicí pásky, izolepy - pro domácnost i průmysl

Balící samolepicí pásky, izolepy - pro domácnost i průmysl

Chcete bez problému a hlavně rychle něco zabalit? Pak použijte naše balící samolepící pásky, které nabízí firma STEROLL, s.r.o. ve Zlíně a okolí pro domácnosti i průmysl. Naše pásky mají jednu vrstvu samolepicí, přičemž tato část je vyráběna ze syntetického kaučuku, díky které získává skvělé lepicí vlastnosti. Pásky jsou dodávány ve standardní barvě - transparentní, hnědé a samozřejmostí je výběr z dvou různých šířek: - 48 mm, - 50 mm. Ať už potřebujete balící samolepicí pásky pro využití v domácnosti či průmyslu, jste na správném místě! Staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem!


Obalové materiály – bublinkové a strečové fólie, zakrývací plachty

Obalové materiály – bublinkové a strečové fólie, zakrývací plachty

Čeká Vás stěhování a potřebujete zabalit nábytek, porcelán, elektroniku do bublinkové fólie, která tyto předměty před poškozením při jejich přepravě? Chystáte se malovat a potřebujete plachty pro zakrytí podlahy nebo skříní? Obalové materiály i krycí plachty nakoupíte v prodejně Barvy M.J.Final, s.r.o. v Litovli. Lehká, průhledná a recyklovatelná bublinková fólie ochrání předměty proti oděru i vlhkosti. Je vhodná pro mnohé aplikace v balení – prokládání, vytváření ochranných polštářků a ochrany povrchů. Transparentní strečová folie zpevňuje zboží na paletách při jeho transportu, ale lze ji použít i na zabezpečení dveří a šuplíků proti jejich otevírání. Prodáváme také zesílené ochranné průmyslové plachty s kovovými oky, které můžete použít v interiéru i exteriéru. Na výběr jsou i recyklovatelné polyethylenové zakrývací fólie.