Poptávám opravu přístřešku nad balkonem

Poptávám opravu přístřešku nad balkonem

Oprava přístřešků nad balkonem, zatéká tam voda.
Poptávka byla vložena dne:
03.05.2024 07:59

Platnost poptávky:
03.06.2024 07:21

Kontaktní osoba:
Burešová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 724 420 482

Okres:
Kroměříž

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pokládka eternitové střešní krytiny a renovace eternitových střech

Pokládka eternitové střešní krytiny a renovace eternitových střech

Eternitové střechy jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají spojení funkčnosti, odolnosti a estetiky. Naši kvalifikovaní pracovníci Vám pomohou s novou pokládkou nebo renovací eternitové střechy. Díky velmi nízké hmotnosti eternitu jsou nižší nároky na nosnost střešní konstrukce, což je ideální pro různé typy budov. Navíc mají eternitové střechy dlouhou životnost a vysokou odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Moderní eternit již neobsahuje azbestová vlákna, která by mohla negativně ovlivňovat zdraví. Díky tomu můžete mít klidnou mysl, že Vaše střecha je bezpečná a zdraví neškodí. Kvalitní materiál pro eternitové střechy dodává spolehlivý německý výrobce – firma Eternit. S námi získáte nejen funkční a odolnou střechu, ale také estetický prvek, který dodá Vaší budově elegantní vzhled. Kontaktujte nás a rádi Vám pomůžeme s realizací Vaší nové eternitové střechy.


Kompletní střešní systémy na míru – výstavba plochých a šikmých střech na klíč

Kompletní střešní systémy na míru – výstavba plochých a šikmých střech na klíč

Provádíte rekonstrukci starého domu a potřebujete u tohoto domu zhotovit úplně novou střechu? Hledáte firmu, která zajistí výstavbu střechy na klíč včetně veškerých řemeslných prací? Kompletní realizaci střešních systémů na klíč zajistí firma SOVYM s.r.o. Naše firma má bohaté zkušenosti jak s výstavbou, tak i rekonstrukci plochých a šikmých střech. Při realizace nebo opravě střechy provádíme tesařské, pokrývačské i klempířské práce. Zajistíme montáž střešních oken i potřebné nátěry. Samozřejmostí je i dodávka materiálu pro stavbu střechy. Našim zákazníkům garantujeme, že je naše práce přesná, kvalitní a včasná. Pokud tedy potřebujete novou střechu, neváhejte se na nás obrátit.


Zámečnická výroba a práce - ocelové konstrukce, mříže a vrata od Stavoklíma Liberec s.r.o.

Zámečnická výroba a práce - ocelové konstrukce, mříže a vrata od Stavoklíma Liberec s.r.o.

Potřebujete firmu, která pro Vás zrealizuje zámečnické práce? Pokud jste z Liberce, pak se podívejte na nabídku služeb společnosti Stavoklima Liberec s.r.o.. Společnost Stavoklima Liberec s.r.o. nabízí kromě montáží vzduchotechniky nebo klempířských prací i zámečnickou výrobu. V zámečnické výrobě pro Vás nabízí realizace a montáže: - ocelových konstrukcí - ocelové přístřešky - dodávku manipulačních vozíků - skladovací nebo zakládací kontejnery Pro společnost Staviklima Liberec s.r.o. však není problém ani zrealizovat mříže, ploty, vrata nebo ochranné zábradlí a schodiště. Rádi byste se dozvěděli více nebo potřebujete vypracovat projekt přesně pro Vás na míru. Pak se neváhejte obrátit zkušený tým pracovníku společnosti Stavoklíma Liberec s.r.o., která dokáže postavit projekt dle Vašich představ.


Strojní zámečnictví, kovovýroba, obrábění kovů, svařování, výroba městského mobiliáře

Strojní zámečnictví, kovovýroba, obrábění kovů, svařování, výroba městského mobiliáře

Pokud poptáváte zámečnické práce, obrábění kovů či svařování, neváhejte a kontaktujte naši společnost XAN 89 s.r.o., sídlící v obci Němčice v regionu Kroměříž, která se věnuje oboru strojní zámečnictví, kovovýroba více jak 10 let. Zaměřujeme se i na výrobu městského mobiliáře. Specializujeme se na zakázkovou a malosériovou kovovýrobu - dodáme různé typy laviček, odpadkových košů, zastávkových přístřešků, kontejnerového stání. Dále dodáme zábradlí, květináče, vrata, ploty, brány, pergoly a mříže na míru. Součástí naší činnosti je svařování, pálení, řezání, stříhání, ohýbání, zkružování, vrtání, lisování, rovnání, ohraňování, broušení. Vrtací a frézařské práce realizujeme na CNC soustruhu.


Plechová střešní krytina je levnější - vhodná pro starší domy

Plechová střešní krytina je levnější - vhodná pro starší domy

Při rekonstrukci střechy je ideální pro starší domy volit plechové krytiny pro jejich lehkost a také příznivou cenu. Ikdyž je výběr střešních krytin v dnešní době bohatý, plechová střešní krytina je výrazně levnější než ostatní typy. Před opravou střechy je však nutné odborné posouzení stávajícího stavu Vaší střechy, v lokalitě Uherský Brod, Zlínský kraj se obraťte na firmu TOM střechy - doporučíme Vám konkrétní typ střešní krytiny a zpracujeme návrh řešení a cenovou nabídku. Dodáváme plechovou krytinu zn. Satjam, Ranilla, Ruukki, Onduline. Výhody plechové střechy: - kvalita, dlouhá životnost - levnější a lehčí oproti jiným druhům krytiny - rychlá, snadná montáž - snadná údržba - velký výběr barevných odstínů.


Výroba regálů, zábradlí, schodů – dodávka ocelových konstrukcí podle technické dokumentace

Výroba regálů, zábradlí, schodů – dodávka ocelových konstrukcí podle technické dokumentace

Potřebujete vyrobit nové zábradlí ke schodům? Hledáte v okolí Bořetic zámečnictví, které vyrobí venkovní schodiště podle Vašich požadavků? Veškerou zakázkovou kovovýrobu svěřte do rukou firmy KOVOVÝROBA Herůfek. Naše zámečnictví, které naleznete v Bořeticích, se zabývá zakázkovou kovovýrobou. Na přání zákazníka vyrobíme regály, zábradlí i schody do interiéru nebo exteriéru. Veškeré naše výrobky dodáváme včetně povrchové úpravy v různých barevných variantách a velikostech. Na základě technické dokumentace také vyrobíme větší technologické celky, jako jsou například ocelové konstrukce garáží, nákupních center, výrobních a skladovacích hal a další.