Prodej spodního prádla a módních doplňků pro ženy, muže i děti

Markéta Liprtová

Prodej spodního prádla a módních doplňků pro ženy, muže i děti

Spodní prádlo je neodmyslitelnou součástí každého šatníku. Nejen že ovlivňuje, jak se cítíme, ale také jak vypadáme. Proto je důležité vybírat spodní prádlo, které nám padne, sluší a zároveň je pohodlné a kvalitní. A právě to vám nabízí firma Markéta Liprtová - Oh la-la Spodní prádlo, která již od roku 2009 provozuje internetový obchod a kamennou prodejnu v Rakovníku. Specializuje se na prodej spodního prádla, plavek, korzetů, nočního prádla a módních doplňků pro ženy, muže i děti.

Sháníme dělníky na obnovu dvorku

Sháníme dělníky na obnovu dvorku

Dobrý den, sháníme šikovné dělníky na obnovu našeho dvorku. Jedná se o dvorek Cca10 x 5m,
trén je je trochu nerovný. Prosím nejlépe o zámkovou dlažbu. Děkuji za odpověď.
Poptávka byla vložena dne:
26.03.2024 11:26

Platnost poptávky:
26.04.2024 11:20

Kontaktní osoba:
Šperlová Dagmar


Telefon:
+420 737 430 483

Okres:
Benešov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkoformátové obklady, dlažby v matu, lesku, v designu žula, mramor - pokládka velkoformátů

Velkoformátové obklady, dlažby v matu, lesku, v designu žula, mramor - pokládka velkoformátů

Velkoformátové obklady vyniknou kdekoliv v interiéru, velkoformáty jsou vhodné pro rychlé pokrytí velkých ploch i do menších prostor, kde dokážou opticky zvětšit prostor. Pro odbornou pokládku je však třeba oslovit zkušené obkladače, protože podklad je základ úspěchu. V lokalitě Zlínský kraj máte možnost spolupráce s firmou TOPSTR - David Strnka z Hostišové u Zlína patří mezi řemeslníky s více než 15 letými zkušenostmi a práce s velkoformáty je jeho specializací, pracuje s kvalitní stavební chemií. Díky dlouholeté praxi můžete očekávat jak preciznost při vyrovnání podkladu i naprostou přesnost při položení. Vybírat můžete obklady a dlažby v lesklém i matném provedení, v imitaci přírodního mramoru, žuly, kamene apod. Výhody velkoformátů. Ve velkých prostorách se opticky sjednotí obkládaná plocha, protože instalace je s minimálními spárami 1-2 mm v menším počtu. V koupelně či menší místnosti by obkladačky malých rozměrů prostor rozkouskovaly a velkoformátové obklady a dlažba naopak dokážou prostor opticky sjednotit a zvětšit. Pokud jde o údržbu, méně spár znamená méně místa pro případné nečistoty.


Kamenné obklady, dlažby a schodiště - standardní a atypická výroba na zakázku

Kamenné obklady, dlažby a schodiště - standardní a atypická výroba na zakázku

Máte v oblibě přírodní kámen? Pak si pořiďte originální kamenné prvky do interiéru či na zahradu. Jsme společnost METAL GRANIT spol. s.r.o. a realizujeme kamenné obklady, dlažby a schodiště pro soukromé osoby i veřejné objekty. Skladem máme standardní žulové a mramorové dlažby s běžnými rozměry 30,5 x 30,5 x 1 cm. Nemůžete si vybrat ze široké škály vzorků? Nevadí, vše vám vyrobíme u nás na firmě a podle vašich požadavků. Popusťte uzdu fantazie a kombinujte různé materiály (mramor, břidlice, kvarcit, pískovec, žula), případně se inspirujte podle návrhu architekta. Obklady schodů montujeme přímo na podkladové nástupnice a podstupnice, a také jako samonosné provedení (bez ukotvení do zdi). Neváhejte nás kontaktovat, jsme připraveni vám zpracovat konkrétní cenovou kalkulaci.


Artbeton - ražená dlažba, která imituje přírodní materiály - PODLAHOVÉ SYSTÉMY - LIBEREC

Artbeton - ražená dlažba, která imituje přírodní materiály - PODLAHOVÉ SYSTÉMY - LIBEREC

Existují mnoho druhů podlah, my bychom Vám rádi představili podlahu Artbeton od společnosti PODLAHOVÉ SYSTÉMY - LIBEREC, která sídlí v Liberci. Artbeton je ražená dlažba, která se skládá s železobetonové desky s povrchovou úpravou. Je to velmi odolná podlaha, která je o minimální síle betonové desky 60mm. Výhodou Artbetonu je to, že skvěle imituje přírodní materiály, jako je dřevo, pískovec nebo čedič. Artbeton je vhodný zejména pro: - garážové vjezdy - parkovací plochy - příjezdové cesty - chodníky - výběhy pro zvířata ale může se umístit i do interiéru. Pokud Vás zaujala nabídka společnosti PODLAHOVÉ SYSTÉMY, a i Vy byste si rádi pořídili podlahu s Artbetonu, pak jej neváhejte kontaktovat.


Koupelnové studio - široký výběr koupelnového vybavení, prodej obkladů, dlažby, sanitární keramiky

Koupelnové studio - široký výběr koupelnového vybavení, prodej obkladů, dlažby, sanitární keramiky

Přijďte se inspirovat na vzhled nové koupelny do koupelnového studia v Kroměříži - Koupelny Radek Kostrůnek patří do prodejní sítě Keramika Soukup. Najdete u nás tedy široký výběr koupelnového vybavení, obkladů, dlažby, sanitární keramiky i doplňků do koupelny. Neváhejte oslovit naše prodejce, rádi Vám poskytnou odborné poradenství při výběru koupelnového vybavení. V koupelnovém studiu Vám také zpracujeme nezávaznou kalkulaci na plánovanou rekonstrukci koupelny. Po domluvě prapravíme i 3D grafický návrh, díky tomu získáte jasnou představu, jak může Vaše nová koupelna vypadat a kolik bude nutné investovat.


Kompletní opravy a renovace teracové dlažby pro obchodní centra i hypermarkety

Kompletní opravy a renovace teracové dlažby pro obchodní centra i hypermarkety

Pro obchodní centra, hypermarkety a supermarkety zajistíme kompletní opravy a renovace teracové (terazzo) dlažby. V těchto objektech je teraco dlažba vystavena stálému opotřebování - proto je povrch teracové podlahy po určitém čase poškrábaný, matný a znečištěný. Oprava a renovace dlažby také zahrnuje odstranění a redukci skvrn, čištění spár, odstranění mastnot a silných nečistot. Teracová dlažba se renovuje tmelením spár a prasklin polyesterovými tmely, lepením a doplněním chybějících dílů, chemickým hloubkovým čištěním, broušením, leštěním a impregnováním povrchů. Díky stavební firmě DAGETT 66, s.r.o. bude teracová dlažba ve vašem obchodním centru, supermarketu či hypermarketu opět jako nová.


Položení obrubníků, kladení betonových dlaždic, zámkové dlažby a další zemní práce

Položení obrubníků, kladení betonových dlaždic, zámkové dlažby a další zemní práce

Naše společnost zajišťuje kompletní zemní práce včetně definitivních i provizorních úprav povrchů. Disponujeme výkonnými, profesionálními pracovníky i moderní technikou, a tím zaručujeme vynikající finální výsledky práce. Zajistíme Vám: - pokládku zámkové dlažby, betonových dlaždic, dlažby z kostek - položení obrubníků - položení drnu a osetí povrchu trávou - vytrhání chodníkových obrubníků - rozebírání dlažby z kostek, chodníku z dlažby - odkop i hutnění zeminy - hloubení rýh - bourání litého asfaltu, betonových základů - provádění protlaků do průměru 160 mm vč. souvisejících prací - provedení betonových základů, podkladové vrstvy, pískového lože. Máme stálé zákazníky, kteří se na nás s jistotou obracejí, což je pro nás důkaz, že svou práci provádíme výborně. Profesionální přístup je u nás samozřejmostí!