Odhalení tajemství genomu s Biogenem a partnery pro sekvenování

Biogen Praha, s.r.o.

Odhalení tajemství genomu s Biogenem a partnery pro sekvenování

Odhalte tajemství genomu s Biogenem a našimi partnery pro sekvenování! Ve spolupráci s GENEWIZ a Nimagen přinášíme špičkové řešení pro Sangerovo sekvenování, které uspokojí potřeby každého výzkumníka. V Biogenu si uvědomujeme, že cesta k objevování tajemství genomu může být komplikovaná, zejména když nemáte přístup k vlastnímu sekvenátoru. Ale nebojte se, máme pro vás skvělé zprávy! Ve spolupráci s našimi partnery GENEWIZ a Nimagen vám přinášíme špičkové řešení pro Sangerovo sekvenování, které uspokojí potřeby každého výzkumníka.

Poptávám posudek důstojnického tesáku RAD

Poptávám posudek důstojnického tesáku RAD

Poptávám posudek ohledně originálnosti u německého důstojnického tesáku RAD.
Cenu respektuji, tesák osobně přivezu nebo zašlu.
Poptávka byla vložena dne:
04.03.2024 07:38

Platnost poptávky:
04.04.2024 07:10

Kontaktní osoba:
Emil Ruda

Kontaktní email:

Telefon:
+420 602 559 193

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Technické posudky oken, dveří, podlah, nábytku - znalec v oboru dřeva

Technické posudky oken, dveří, podlah, nábytku - znalec v oboru dřeva

Pokud potřebujete ověřit kvalitu, nebo upřesnit životnost či cenu vašich dřevěných výrobků - oken, dveří, podlah, nábytku, budete potřebovat vyjádření znalce v oboru dřeva. Chcete se vyhnout sporům, nebo se připravit na reklamaci a řešení škod? Můžete si nechat zpracovat technické posudky od odborníků ve firmě WOODEXPERT s.r.o. z Karlovic u Zlína. Obsahem technické zprávy jsou zjištěná fakta i případné návrhy na odstranění vad. Také vám poradí, jak správně pečovat o dřevěná okna, dveře, podlahu. WOODEXPERT s.r.o. je společnost, která se zabývá znaleckými posudky dřevěných výrobků a konstrukcí. Naši znalci v oboru dřeva mají dlouholeté zkušenosti a znalosti jak z odborné literatury, tyk z výsledků výzkumu. Poskytujeme služby pro zájemce z celé České republiky. Naše technické posudky vám pomohou: - zjistit skutečný stav, hodnotu a vady vašich dřevěných výrobků řešit reklamace, spory nebo pojišťovací události - zvolit vhodné materiály, technologie a dodavatele pro vaše dřevěné projekty zajistit správnou údržbu, ochranu a renovaci vašeho dřeva. Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme nezávislý, odborný technický posudek.


Kompletní služby balistické ochranné laboratoře - zkoušky zbraní, ochranných materiálů

Kompletní služby balistické ochranné laboratoře - zkoušky zbraní, ochranných materiálů

Hledáte profesionála v oblasti zkoušek zbraní a testování ochranných materiálů? Pak oslovte firmu Prototypa-ZM, s.r.o. z Brna, která zajišťuje komplexní služby balistické ochranné laboratoře. Provádíme odborné zkoušení zbraní, kazet i materiálů. Testujeme balistické kazety a náboje pro lovecké, sportovní a vojenské zbraně dle norem STANAG, MOPI, SAAMI, MIL, TP-VD, TPF a CIP (měření tlaku, rychlost a přesnost). Zkoušíme správné funkce a přesnost zbraní, rychlost střelby a sílu zpětného rázu. Dále se zaměřujeme na vývoj, výzkum a výrobu zařízení pro ochranné materiály na základě norem AEP-55, NIJ0101 a STANAG 2920. Naše balistické zkoušky zahrnují měření EPVAT kartuší, disperze, ručních palných zbraní včetně děl za běžných i složitých podmínek.


Odhady nemovitostí, znalecké posudky, ocenění majetku, Olomouc

Odhady nemovitostí, znalecké posudky, ocenění majetku, Olomouc

Hledáte spolehlivého a zkušeného odhadce nemovitostí v Olomouci a okolí? Potřebujete znalecký posudek pro účely prodeje, koupě, dědictví, hypotéky nebo daně? Pak je pro vás tou pravou volbou Znalecká kancelář Ing. Milan Ondra. Znalecká kancelář Ing. Milan Ondra se zabývá odhady nemovitostí všech druhů: byty, rodinné domy, pozemky, komerční objekty, zemědělské usedlosti a další. Nabízí také služby spojené s oceňováním majetku, jako jsou inventarizace, inventury, likvidace, exekuce nebo dražby. Znalecká kancelář Ing. Milan Ondra má dlouholetou praxi a vysokou odbornost v oboru odhadů nemovitostí. Všechny znalecké posudky jsou zpracovány podle platných norem a metodik a jsou uznávány soudy, finančními úřady, bankami a pojišťovnami. Znalecká kancelář Ing. Milan Ondra vám zaručuje rychlé a kvalitní služby za příznivé ceny. Objednejte si svůj znalecký posudek ještě dnes a získejte jistotu a spokojenost při řešení vašich majetkových záležitostí. Znalecká kancelář Ing. Milan Ondra - váš důvěryhodný partner v oblasti odhadů nemovitostí.


Sběratelské hodinky Prim Sport, Potápěč, Spartak - odhad ceny dle katalogu zdarma

Sběratelské hodinky Prim Sport, Potápěč, Spartak - odhad ceny dle katalogu zdarma

Chcete prodat nepotřebné hodinky? Velkou pozornost sběratelů vzbudily staré ,,Primky", které se nachází téměř v každé domácnosti. Jsem sběratel a rád od Vás vykoupím hodinky Prim Sport, Potápěč a jiné typy. Předměty vykupuji jak Opavě, Ostravě, tak v celém Moravskoslezském kraji a po dohodě přijedu kamkoliv v České republice. Potřebujete určit hodnotu hodinek? Jejich cenu ovlivňuje mnoho faktorů, a to například typ, model, strojek (kalibr), funkčnost, míra obnošení (ošoupání) a stav ciferníku (číselníku). K dispozici mám knihu Ing. Libora Hovorky (katalog Prim), kde je přesně popsáno více jak 450 typů starých ,,Primek". Mezi nejvzácnější modely patří Spartak, Orlík, Prim Sport, Automatic, Aeskulap, Diplomat apod. Díky tomuto kompletnímu přehledu provedu odhad ceny Vašich starých ,,Primek" zcela zdarma.


Znalecké posudky, odborné poradenství v oblasti dřeva pro firmy při řešení reklamací, řízení kvality, získání ISO certifikace

Znalecké posudky, odborné poradenství v oblasti dřeva pro firmy při řešení reklamací, řízení kvality, získání ISO certifikace

WOODEXPERT s.r.o. je specializovaná firma, která se zaměřuje na znalecké posudky a odborné poradenství v oblasti dřeva pro zájemce ze Zlínského kraje, Moravy. Poskytujeme komplexní služby, které vám pomohou prodloužit životnost vašich výrobků, řešit reklamace, splnit zákonné požadavky nebo získat ISO certifikaci. Naše služby jsou určeny pro výrobní firmy, které pracují s dřevem a chtějí zvýšit svou konkurenceschopnost a spokojenost zákazníků. Naše služby zahrnují: HOT-LINE poradenství a konzultace v oblasti technologie výroby, řízení kvality, řešení reklamací, zákonných požadavků a norem, požadavků pro schvalování a certifikaci. Znalecké posudky, které zahrnují odbornou technickou zprávu, popisující všechna zjištěná fakta, včetně podrobné dokumentace, a návrhy na odstranění vad a nápravná opatření. Odborné posudky a stanoviska, které mohou být dále rozpracovány na základě dohody se zákazníkem. Naše firma má dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti dřeva, které jsme získali jak z odborné literatury, tak z výsledků výzkumu. Pracujeme s moderními technologiemi a metodami, které zaručují vysokou kvalitu a spolehlivost našich služeb. Pokud máte zájem o vypracování posudku či poradenství, neváhejte nás kontaktovat. WOODEXPERT s.r.o. - váš partner v oblasti dřeva.


Testování patron, zkoušení ručních palných zbraní a kanónů v balistické zkušební laboratoři prototypu

Testování patron, zkoušení ručních palných zbraní a kanónů v balistické zkušební laboratoři prototypu

Pokud patříte mezi výrobce zbraní nebo střeliva a hledáte balistickou zkušební laboratoř pro testování patron nebo zbraní, kontaktujte společnost Prototypa-ZM, s.r.o., která pronajímá balistickou zkušební laboratoř. V naší balistické zkušební laboratoři umožňujeme testování patron, měření disperze a elektronické simultánní měření rychlosti tlaku a doby působení. Ruční palné zbraně a kanóny je možné testovat za  standardních nebo zhoršených podmínek. K dispozici máme několik střeleckých tunelů, prachovou a klimatickou komoru. Umožňujeme také zkoušení ochranných materiálů podle norem STANAG 2920, AEP-55, NIJ 0101.