Dalekohledy a brýle pro noční vidění
Předmětem plnění veřejné zakázky je nákup dalekohledů a brýlí pro noční vidění pro Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje za účelem zlepšení bezpečnosti v česko - saském příhraničí.
Náboj netoxický
Zabezpečenie nábojov a ručných zbraní s príslušenstvom pre Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky (celkom 9 častí) : Časť 1- Náboj netoxický; Časť 2 - Náboj akustický a vzduchový; Časť 3 - Projektil; Časť 4 - Náboj do samopalu; Časť 5 - Zbraň nesmrtiaca; Časť 6 - Zbraň akustická a vzduchová; Časť 7 - Náboj značkovací; Časť 8 - Konverzná súprava ...
Rámcová dohoda na náboje 4,6 x 30 mm na období 2020 - 2021
1.640.000 ks nábojů ( 1.600.000 ks FMJ a 40.000 AP) na období 2020 - 2021
Vybíjacie zariadenie
Časť 1 - Vybíjacie zariadenie (určené na bezpečné vybíjanie strelných zbraní (pištoľ, samopal, dlhé zbrane, brokovnica) max. do kalibru strely .338 Lapua Magnum) Časť 2 - Zachytávač na ručné zbrane (určené na zachytenie krátkej zbrane pri jej vytiahnutí neoprávnenou osobou)
Poptávám žárovku 3,6 V
Poptávám žárovičku - LED 3,6 V do dobíjecí baterky s paralyzérem (může být i silnější, NE slabší). Děkuji.
Rámcová dohoda na dodávky – Ruční termovizní záznamové zařízení
11 ks binokulárních ručních termovizních záznamových zařízení
Čistící, mazací a konzervační prostředky na zbraně AČR
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 4 povolených druhů čistících, mazacích a konzervačních prostředků na zbraně, které jsou určeny pro čištění, mazání, krátkodobou, střednědobou a dlouhodobou konzervaci zbraní AČR dle požadavků technické dokumentace výrobců zbrojní techniky, které upravují záruční a pozáruční provozní podmínky této techniky, ...
Trhaviny
Trhaviny, výbušky, zápalnice - viz ZD
Náboje do brokovnic
Předmětem je dodávka 130 000 ks nábojů do brokovnic. Zakázka je rozdělena do tří vymezených částí.
Elektrický paralyzátor vystreľovací a kontaktný
Predmetom zákazky je dodávka: -elektrického paralyzátora vystreľovacieho a kontaktného, ako donucovacieho prostriedku podľa zákona Národnej rady Slovenskej republiky č. 171/1993 Z.z. o Policajnom zbore v znení neskorších predpisov -paralyzátora výcvikového a -príslušenstva k požadovaným paralyzátorom.
Poptávám digitální dalekohled
Poptávám digitální dalekohled Atn 4-16x BinoX HD.
Nákup a dodávka zdvíhacích zariadení terčov
Jedná sa o dodávku zdvíhacích zariadení terčov VTZ_TI, ZDV_TI_BAT_ROT a prenosné ovládanie pre sadu malých zdvíhacích zariadení terčov + bezdrôtový gateway k prenosnému ovládaniu. Sú určené pre výcvik jednotiek v ostrej streľbe. Tieto zariadenia zlepšujú a zrýchľujú prevádzku na strelniciach a cvičiskách, zvyšujú bezpečnosť prevádzky, urýchľujú ...
Rámcová dohoda na dodávky vest balistických skrytých NIJ IIIA na období 2019– 2022
Vesta balistická skrytá NIJ IIIA (PP) – 18.000 souprav. Doplňkový povlak v bílé nebo v tělové barvě k vestě balistické skryté NIJ IIIA (PP) – 6.000 kusů.
Poptávám pušku Flobertku
Hledám levně pušku flobertku 6mm.
Poptávám neletální zbraň
Poptávám víceúčelovou neletální zbraň sebeobrany PB-4-1ML OSA.
Preventívny diaľkovo riadený odpaľovací systém na odstrel snehových lavín pre HZS
Predmetom tejto zákazky je dodanie preventívnych odpaľovacích systémov pre diaľkovo riadený odstrel snehových lavín, ktoré je možné použiť pri nepriaznivej lavínovej situácii ohrozujúcej lyžiarske svahy a infraštruktúru v horských oblastiach a to: a)Preventívny odpaľovací systém pre diaľkový odstrel lavín - stacionárny systém (technológie 4 ks. a ...
Pyrotechnika
Predmetom zákazky je kúpa pyrotechniky a výbušiek pre zabezpečenie MV SR. Predmet zákazky je rozdelený na dve časti: -1.časť:Pyrotechnika, v počte 65 400 kusov, - 2.časť: Výbušky, v počte 26 000 kusov. Súčasťou dodávky je doprava predmetu obstarávania do miesta dodania, vrátane vyloženia tovaru v sklade na mieste dodania/plnenia: ( pre obidve ...
Náboje kalibru 12/70 mm
Predmetom zákazky je dodávka nábojov na športové účely, vrátane obalov a dopravy predmetu obstarania do miesta plnenia a vyloženia tovaru na mieste dodania.
Lovecké patrony, Rakousko
Poptávám lovecké patrony 7 x 64 11.2 g Jaká je cena při převzetí?
Strelivo do ručných strelných zbraní pre potreby FR SR, KÚ FS, CÚ
Predmetom verejného obstarávania je kúpa streliva do ručných strelných zbraní pre potreby Finančného riaditeľstva SR, Kriminálneho úradu Finančnej Správy, Colných úradov vrátane dodania. Ďalšie informácie sú uvedené v časti súťažných podkladov B.1 Opis predmetu zákazky.
Konzervační a čisticí prostředky na zbraně AČR
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 3 povolených druhů prostředků určených pro zabezpečení konzervace a čištění zbraní AČR.
Poptávám pistoli Makarov
Poptávám pistoli PM63 Makarov 9mm nebo podobnou.
Nákup pistolí pro CS ČR 2018
Předmětem veřejné zakázky je nákup kompaktních pistolí pro příslušníky zadavatele.
FTK - Lukostřelecké vybavení
Předmětem veřejné zakázky je dodávka lukostřeleckého vybavení. Předmětem veřejné zakázky je vedle samotné dodávky také zajištění záručního servisu, dodání návodu k použití v českém jazyce a záručních listů.