Partner pro podnikání ve východní Evropě a Střední Asii

Česká komora pro obchod se státy Východní Evropy a Střední Asie

Partner pro podnikání ve východní Evropě a Střední Asii

Pokud hledáte nové příležitosti pro rozvoj vašeho podnikání, nebo chcete navázat spolupráci s podnikateli z oblasti bývalého Sovětského svazu, kromě pobaltských států, pak byste měli vědět o společnosti Česká komora pro obchod se státy Východní Evropy a Střední Asie. Komora VE&SA je speciální obchodní komora, která podporuje hospodářské styky mezi českými a zahraničními podnikateli v této oblasti.

Poptávám tužidlo Novatic

Poptávám tužidlo Novatic

Dobrý den,

rád bych poptal tužidlo Novatic ZH62 / samostatně / balení po 1, 5 kg / cca 15-20 balení. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
05.02.2024 14:39

Platnost poptávky:
05.03.2024 07:04

Kontaktní osoba:
Dan Rek

Kontaktní email:

Okres:
Hradec Králové

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavebniny Knauf Kozák -  Váš expert na stavební materiály v Náchodě

Stavebniny Knauf Kozák - Váš expert na stavební materiály v Náchodě

Zdeněk Kozák s.r.o., vaše důvěryhodná společnost v oblasti stavebních materiálů, nabízí široký sortiment kvalitních produktů od Knauf. Naše nabídka zahrnuje sádrokartony pro všechny typy interiérů, vysoce efektivní zateplovací systémy, a špičkové tepelné a zvukové izolace. Nabízíme také fasádní systémy, OSB a Cetris desky, což jsou klíčové komponenty pro moderní stavby. Kromě toho máme v nabídce i interiérové dveře, které dodají každému prostoru eleganci, a širokou škálu suchých maltových směsí pro různé stavební potřeby. Pro dokončení vašich projektů nabízíme i kvalitní lepenky a folie, jakož i bohatý výběr stavební chemie a nářadí. Naše interiérové barvy v mnoha barevných odstínech pomohou oživit každý interiér. S více než 20letými zkušenostmi na trhu jsme hrdi na to, že jsme hodnoceni jako jeden z nejlepších prodejců v ČR. Naše kamenná prodejna v Náchodě je místem, kde můžete získat nejen produkty, ale i odborné poradenství a dokonalý servis. Naším cílem je vyhovět vašim požadavkům a přáním a nabídnout profesionální služby za výhodné ceny.


Impregnace dřeva – účinná ochrana střešních krovů před škůdci

Impregnace dřeva – účinná ochrana střešních krovů před škůdci

Společnost Bochemie je výrobcem účinných impregnačních prostředků Bochemit, které ochrání střešní krovy před napadením dřevokaznými škůdci. I v případě použití důkladně vysušeného dřeva poslouží impregnace jako pojistka proti potencionálním problémům spojenými s napadením dřeva díky případnému zvýšení vlhkosti dřeva vlivem možného zatékání při dešti, kondenzaci par, přenosu vlhkosti z mokrého zdiva nebo živelné pohromy a tím pádem rozvoji podmínek vhodných pro rozvoj škůdců. Na následující modulaci vám můžeme ukázat přínos ošetření střešních krovů přípravky Bochemit: - na dům o půdorysu 15x10 metrů v hodnotě 3 miliony Kč je potřeba zhruba 8 m3 střešního řeziva - pokud zakoupíte střešní řezivo ošetřené profesionálními impregnačním prostředky Bochemit na pile, zaplatíte za něj zhruba 45 tisíc Kč - pokud si zakoupíte řezivo neošetřené impregnačními prostředky, zaplatíte za něj zhruba 40 tisíc Kč - pokud se rozhodnete si impregnovat střešní krovy svépomocí, výdaje s tím spojené vás vyjdou zhruba na 1 tisíc Kč Z výše uvedeného příkladu je zřejmé, že náklady spojené s nákupem již impregnovaného střešního řeziva nebo přípravků Bochemit na impregnaci střešních krovů svépomocí jsou zanedbatelné v porovnání s cenou běžného domu. Výdaje na profesionálně provedenou impregnaci na pile, tzn. preventivní ošetření dřeva proti škůdcům ve výši 5 tisíc Kč z pily totiž podle uvedeného schématu představují pouhých 0,16 % z celkové hodnoty domu.


Vysoce kvalitní dekorativní barvy a omítky Francesco Guardi – efekt rosy, rzi, vápenný štuk

Vysoce kvalitní dekorativní barvy a omítky Francesco Guardi – efekt rosy, rzi, vápenný štuk

Láká Vás představa úpravy Vašeho domova? Chtěli by jste si zdokonalit Váš interiér? Milujete estetiku, originalitu a máte smysl pro detaily, které dotváří celek? Co takhle si nově vymalovat? Zapomeňte na bílou barvu a navštivte prodejny společnosti KMB barvy s.r.o. v Havířově nebo v Ostravě a objevte novinku v podobě exkluzivních dekorativních barev a omítek Francesco Guardi, inspirované slavným benátským malířem. Jsme výhradním distributorem vysoce kvalitních dekorativních barev a omítek značky Francesco Guardi v České republice. Barvy je možné použít pro úpravu interiérů i exteriérů. Vyznačují se především metalickým efektem, který využijete především pro interiéry: - barva s efektem rosy - barva se sametovým efektem - barva s efektem rzi - hmota s efektem betonu - dekorativní hmota Vápenný (benátský) štuk - Travetin Dejte průchod svému uměleckému já s citem pro originalitu a estetiku a přijďte si k nám vybrat barvu, která Vám zpříjemní a zútulní Váš domov. Na naších prodejnách v Havířově a v Ostravě si barvy můžete nejen zakoupit, ale i prohlédnout a zapůjčit vzorkovnice výrobků.


Volné pracovní pozice: prodavač/prodavačka ve Smržovce u společnosti Tomeš VSH s.r.o.

Volné pracovní pozice: prodavač/prodavačka ve Smržovce u společnosti Tomeš VSH s.r.o.

Co nabízíme? Práci na plný úvazek s pracovní dobou od pondělí do pátku (7:00 – 15:30) a v sobotu (8:00 – 11:30). Možnost komunikovat s lidmi a prezentovat produkty společnosti. Práci v přátelském a profesionálním týmu. Co od vás očekáváme? Zkušenosti v oblasti prodeje jsou výhodou, ale ne podmínkou. Schopnost komunikovat s klienty a porozumět jejich potřebám. Spolehlivost, flexibilita a zodpovědný přístup k práci. Jak se přihlásit? Pokud vás tato pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro více informací na telefonním čísle +420 602 191 181 nebo e-mailem na adrese tomes@tomes-vsh.cz. Kontakt: Adresa: Táborová 888, 468 51 Smržovka Telefon: +420 602 830 101 E-mail: info@tomes-vsh.cz Otevírací doba Pondělí až pátek: 7:00 – 15:30 Sobota: 8:00 – 11:30 Neděle: zavřeno Máte zájem o tuto pozici nebo potřebujete více informací? Neváhejte nás kontaktovat a staňte se součástí našeho týmu.


ERGELIT - zaručené řešení pro sanaci a opravy kanalizačních systémů

ERGELIT - zaručené řešení pro sanaci a opravy kanalizačních systémů

ERGELIT představuje špičku v oblasti zálivkových a sanačních malt, speciálně navržených pro komplexní sanaci a opravy kanalizačních systémů. Naše produkty jsou výsledkem dlouholetého výzkumu a vývoje, čímž zajišťujeme nejvyšší standardy kvality a efektivity pro každý projekt. Nabízíme tyto typy malt: Zálivkové a sanační malty: Pro hloubkovou sanaci a obnovu. Injektážní malty: Pro pevné a trvanlivé utěsnění. Zdící malty a malty pro spárování: Zajišťují pevnost a odolnost spojů. Olejotěsné malty: Speciálně formulované pro odolnost proti olejům. Stěrkové malty a stěrkové malty pro vodojemy: Pro dokonalou ochranu a estetický vzhled. Rychletuhnoucí malty: Pro rychlé opravy a minimální výlukové časy. Malty pro pokládku keramických a čedičových tvarovek: Zajišťují dlouhodobou odolnost. Malty pro obnovu výstelky vodovodního potrubí: Zajišťují bezpečnost a čistotu pitné vody. Vlastnosti našich maltových směsí: Objemová stálost a vysoká pevnost Odolnost proti korozi a chemickému prostředí Vysoká přídržnost a lepivost Vodonepropustnost a odolnost proti oděru Připravené směsi jsou snadno aplikovatelné a zajišťují dlouhodobou ochranu Závazek kvality a spolehlivosti: Uznáváme důležitost precizní přípravy a aplikace našich produktů. Proto klíčem k úspěchu je nejen kvalita materiálů ERGELIT, ale i dodržení technologických postupů a následné ošetření sanovaných ploch. Kontakt: Medium International I. s.r.o. Adresa: Gorkého 1249/5, Most 43401 Telefon: +420 608 362 035, +420 775 968 489 E-mail: medium@centrum.cz Zvolte ERGELIT pro vaše sanace a opravy a zaručte si výsledky, které překonají očekávání. Naše malty jsou řešením pro udržitelné, bezpečné a dlouhotrvající opravy. Kontaktujte nás pro více informací nebo konzultaci ohledně vašeho projektu.


Xypex od NEKAP - komplexní řešení pro vaše stavební projekty - ochrana staveb na nové úrovni

Xypex od NEKAP - komplexní řešení pro vaše stavební projekty - ochrana staveb na nové úrovni

Společnost NEKAP s.r.o. se od roku 1992 pyšní pozicí výhradního distributora Xypex v České republice, unikátního materiálu určeného pro ochranu a sanaci staveb. Zpočátku byl Xypex vyhledáván především pro sanace spodních staveb starších objektů, ale díky svým vynikajícím vlastnostem si rychle získal uznání jak mezi odborníky, tak mezi laickou veřejností. Postupem času se spotřeba Xypexu neustále zvyšovala, a dnes se tento materiál používá převážně pro ochranu novostaveb, přestože řešení problémů s tekoucími konstrukcemi, kde selhaly jiné izolační systémy, zůstává důležitou částí našeho podnikání. V roce 1999 společnost NEKAP získala od kanadské Xypex Chemical Corporation licenci na výrobu materiálů Xypex přímo v České republice. Dnes jsou české materiály Xypex distribuovány do více než 14 zemí Evropy, což svědčí o jejich vysoké kvalitě a důvěře, kterou si získaly v mezinárodním měřítku. Nabízíme široký sortiment materiálů Xypex, které se liší koncentrací aktivní krystalické složky a jsou přizpůsobeny různým způsobům použití. Naše produkty jsou chemicky podobné, ale jejich specifické vlastnosti umožňují efektivní použití v různorodých projektech, od malých sanací až po ochranu velkých novostaveb. V NEKAPu rozumíme, že úspěch každého projektu závisí na správné volbě materiálu a jeho aplikaci. Naši technici jsou připraveni vám poradit s výběrem nejvhodnějšího řešení pro váš konkrétní projekt a poskytnout vám veškeré informace týkající se správné aplikace Xypexu. Pokud hledáte řešení pro ochranu vaší stavby, neváhejte nás kontaktovat. Společnost NEKAP a Xypex jsou zde, aby pomohly chránit vaše investice a zajistit, že vaše stavby zůstanou pevné a bezpečné po mnoho let.