Stelma spol. s.r.o,  -  Vaše cesta k úspěšným projektům a vzdělávání

Stelma spol. s r.o.

Stelma spol. s.r.o, - Vaše cesta k úspěšným projektům a vzdělávání

Společnost Stelma spol. s r.o., založená v roce 1998, je specializovaným poskytovatelem projektové a dotační činnosti. Naše služby zahrnují dotační management, monitorování výzev, zpracování a administrování žádostí o dotace z evropských fondů a dalších zdrojů. V oblasti vzdělávání nabízíme další vzdělávání dospělých, rekvalifikace a jazykové kurzy. Realizujeme také analýzy, evaluace a studie v oblasti vzdělávání. Naším cílem je profesionální poskytování služeb s důrazem na kvalitu. Pomáháme klientům naplnit jejich záměry v oblasti dotací a vzdělávání. Jsme držiteli autorizací v cestovním ruchu a personalistice a máme akreditaci vzdělávací instituce MŠMT. Naše společnost má bohatou historii a zkušenosti, které přispívají k úspěchu našich klientů.

Poptávám odhad ceny saxofonů

Poptávám odhad ceny saxofonů

Hledám odhadce cen na prodej saxofonů (soprán, Eb alt, B tenor). Prosím volejte.
Poptávka byla vložena dne:
25.01.2024 08:30

Platnost poptávky:
25.02.2024 07:06

Kontaktní osoba:
Sabina Tvarůžková

Kontaktní email:

Telefon:
+420 732 427 103

Okres:
Zlín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodejna hudebních nástrojů Kyjov – velký výběr včetně příslušenství

Prodejna hudebních nástrojů Kyjov – velký výběr včetně příslušenství

Nabízíme velké množství hudebních nástrojů a příslušenství v naší prodejně Akord. U nás si vybere opravdu každý najdete zde velký výběr nástrojů a to dechových, smyčcových, strunných, klávesových a nesmí chybět samozřejmě ani bicí, na které si přála umět hrát většina z nás v dětství. Je jedno zda jste malý nebo velcí hudebníci, u nás najdete nástroje pro všechny. Sháníte jen pouzdro na vaši kytaru nebo housle? V naší nabídce samozřejmě nechybí kompletní příslušenství. Navštivte naši prodejnu, se vším vám ochotně poradíme máme opravdu bohaté zkušenosti.


Odhady nemovitostí, znalecké posudky, ocenění majetku, Olomouc

Odhady nemovitostí, znalecké posudky, ocenění majetku, Olomouc

Hledáte spolehlivého a zkušeného odhadce nemovitostí v Olomouci a okolí? Potřebujete znalecký posudek pro účely prodeje, koupě, dědictví, hypotéky nebo daně? Pak je pro vás tou pravou volbou Znalecká kancelář Ing. Milan Ondra. Znalecká kancelář Ing. Milan Ondra se zabývá odhady nemovitostí všech druhů: byty, rodinné domy, pozemky, komerční objekty, zemědělské usedlosti a další. Nabízí také služby spojené s oceňováním majetku, jako jsou inventarizace, inventury, likvidace, exekuce nebo dražby. Znalecká kancelář Ing. Milan Ondra má dlouholetou praxi a vysokou odbornost v oboru odhadů nemovitostí. Všechny znalecké posudky jsou zpracovány podle platných norem a metodik a jsou uznávány soudy, finančními úřady, bankami a pojišťovnami. Znalecká kancelář Ing. Milan Ondra vám zaručuje rychlé a kvalitní služby za příznivé ceny. Objednejte si svůj znalecký posudek ještě dnes a získejte jistotu a spokojenost při řešení vašich majetkových záležitostí. Znalecká kancelář Ing. Milan Ondra - váš důvěryhodný partner v oblasti odhadů nemovitostí.


Technické posudky oken, dveří, podlah, nábytku - znalec v oboru dřeva

Technické posudky oken, dveří, podlah, nábytku - znalec v oboru dřeva

Pokud potřebujete ověřit kvalitu, nebo upřesnit životnost či cenu vašich dřevěných výrobků - oken, dveří, podlah, nábytku, budete potřebovat vyjádření znalce v oboru dřeva. Chcete se vyhnout sporům, nebo se připravit na reklamaci a řešení škod? Můžete si nechat zpracovat technické posudky od odborníků ve firmě WOODEXPERT s.r.o. z Karlovic u Zlína. Obsahem technické zprávy jsou zjištěná fakta i případné návrhy na odstranění vad. Také vám poradí, jak správně pečovat o dřevěná okna, dveře, podlahu. WOODEXPERT s.r.o. je společnost, která se zabývá znaleckými posudky dřevěných výrobků a konstrukcí. Naši znalci v oboru dřeva mají dlouholeté zkušenosti a znalosti jak z odborné literatury, tyk z výsledků výzkumu. Poskytujeme služby pro zájemce z celé České republiky. Naše technické posudky vám pomohou: - zjistit skutečný stav, hodnotu a vady vašich dřevěných výrobků řešit reklamace, spory nebo pojišťovací události - zvolit vhodné materiály, technologie a dodavatele pro vaše dřevěné projekty zajistit správnou údržbu, ochranu a renovaci vašeho dřeva. Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme nezávislý, odborný technický posudek.


Znalecké posudky, odborné poradenství v oblasti dřeva pro firmy při řešení reklamací, řízení kvality, získání ISO certifikace

Znalecké posudky, odborné poradenství v oblasti dřeva pro firmy při řešení reklamací, řízení kvality, získání ISO certifikace

WOODEXPERT s.r.o. je specializovaná firma, která se zaměřuje na znalecké posudky a odborné poradenství v oblasti dřeva pro zájemce ze Zlínského kraje, Moravy. Poskytujeme komplexní služby, které vám pomohou prodloužit životnost vašich výrobků, řešit reklamace, splnit zákonné požadavky nebo získat ISO certifikaci. Naše služby jsou určeny pro výrobní firmy, které pracují s dřevem a chtějí zvýšit svou konkurenceschopnost a spokojenost zákazníků. Naše služby zahrnují: HOT-LINE poradenství a konzultace v oblasti technologie výroby, řízení kvality, řešení reklamací, zákonných požadavků a norem, požadavků pro schvalování a certifikaci. Znalecké posudky, které zahrnují odbornou technickou zprávu, popisující všechna zjištěná fakta, včetně podrobné dokumentace, a návrhy na odstranění vad a nápravná opatření. Odborné posudky a stanoviska, které mohou být dále rozpracovány na základě dohody se zákazníkem. Naše firma má dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti dřeva, které jsme získali jak z odborné literatury, tak z výsledků výzkumu. Pracujeme s moderními technologiemi a metodami, které zaručují vysokou kvalitu a spolehlivost našich služeb. Pokud máte zájem o vypracování posudku či poradenství, neváhejte nás kontaktovat. WOODEXPERT s.r.o. - váš partner v oblasti dřeva.


Výhodný nákup strun ELIXIR pro akustické a elektrické kytary – 3 sady za cenu 2

Výhodný nákup strun ELIXIR pro akustické a elektrické kytary – 3 sady za cenu 2

Pokud hledáte struny na kytaru s dlouhou tonální životností, které navíc zajistí skvělý zvuk, navštivte prodejnu AKORD Hudební nástroje v Kyjově. Využijte naši limitovanou nabídku strun značky Elixir na akustické a elektrické kytary, kdy při koupi tří sad strun získáte jako bonus třetí sadu strun zcela zdarma. Akce se vztahuje na struny Phospor Bronze Nanoweb 12- 53 pro akustické kytary – tyto univerzální ocelové struny s antikorozní úpravou jsou hladké na dotek a zajišťují lepší hratelnost . Co se týče strun pro elektrické kytary, zde máme na výběr struny Nanoweb 10-46 opatřené na povrchu vrstvou polymeru, která chrání struny před korozí. Akce se vztahuje také na struhy Elixir Optiweb 10-46, které zaručí při hraní na kytaru dlouhotrvající a nezaměnitelný zvuk


Prodej příslušenství pro strunné, klávesové i dechové hudební nástroje

Prodej příslušenství pro strunné, klávesové i dechové hudební nástroje

Pokud potřebujete pevný stojan na klávesy, klavírovou židli, struny na kytaru nebo popruhy pro saxofon, navštivte prodejnu hudebních nástrojů AKORD v Kyjově, kde na Vás čeká široký sortiment příslušenství pro různé druhy hudebních nástrojů. V naší prodejně najdete struny pro pro elektrické i klasické kytary, ale také struny pro smyčce (housle kontrabas, violoncello nebo violu. Prodáváme také příslušenství pro klávesové hudební nástroje – klávesové stojany, klavírové židle, pedály na klávesy nebo adaptéry. Z příslušnství pro dechové nástroje prodáváme popruhy na saxofon a klarinet, oleje a mazadla na dechové nástroje a plátky.