Masáž klasická, lymfatická, lávovými kameny, aromatická, reflexní a léčba akupunkturou

MONADA spol. s r.o.

Masáž klasická, lymfatická, lávovými kameny, aromatická, reflexní a léčba akupunkturou

Velmi osvědčenou léčebnou metodou jsou masáže buď celého těla, nebo jeho jednotlivých částí. Praktikujeme masáže klasické, lymfatické, sportovní, aromatické, masáž obličeje a hlavy, masáž lávovými kameny a reflexní masáž chodidel. K harmonizaci celého těla a navození pocitu zdraví přispívá akupunktura, využíváme i dalších souvisejících léčebných metod, jako jsou magnetopunktura, laseropunktura a akupresura.

Poptávám čištění kožených kabátů

Poptávám čištění kožených kabátů

Poptávám čištění kožených kabátů.

Dobrý den, potřeboval bych vyčistit dva pánské kabáty z pravé kůže. Delší dobu jsem je nepoužíval a skladoval ve sklepních prostorech, tak se na nich objevila plíseň. Je možné tyto kabáty nějak ošetřit? Děkuji za odpověď.
Poptávka byla vložena dne:
12.01.2024 08:25

Platnost poptávky:
12.02.2024 07:03

Kontaktní osoba:
Petr Šnajdr

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 457 888

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Expresní praní, čištění a žehlení prádla Praha - velký vánoční úklid s námi zvládnete hravě!

Expresní praní, čištění a žehlení prádla Praha - velký vánoční úklid s námi zvládnete hravě!

Pokud si chcete ušetřit starosti s těmito domácími pracemi, tak vám přijdou vhod naše služby. Naše prádelna se kompletně postará o vaše prádlo. Zajišťujeme praní, čištění oděvů a hlavně také žehlení prádla i obávaných košilí. Vypereme zcela vše: - Ložní prádlo - Stolní prádlo - Osobní prádlo - Deky, polštáře - Zimní bundy - Autopotahy - Sedáky - Záclony, závěsy - Potahy na pohovku - Oblečení na sport - A mnoho dalšího… Na praní používáme produkty od osvědčené švýcarské společnosti van Baerle, která je zárukou kvality. Prádlo si můžeme vyzvednout zcela kdekoliv, stačí pouze předem zavolat na číslo 776606382 a sdělit nám své požadavky na místo a čas přívozu i odvozu.


Ruční žehlení pánských košil a prádla Praha

Ruční žehlení pánských košil a prádla Praha

Spolehněte se na služby Prádelny a čistírny Ládví, která zajistí ruční žehlení košil, ale i ostatního prádla. Společnost si zakládá na tradicích a proto prádlo, které přinesete k vyžehlení, bude vyžehleno osvědčenou a velmi účinnou metodou – po vzoru našich babiček. Postup bude následující: - Nakropení - Nechat prádlo provlhnout - Vyžehlit klasickou žehličkou bez napařování Zvláštní péče je věnována pukům na rukávech a nohavicích, které jsou pečlivě rozžehlené. Tímto způsobem lze dosáhnout vynikajících výsledků, avšak ale jedině v kombinaci se zkušenými pracovníky. Veškeré prádlo, které dodáte, společnost zabalí přesně podle vašich instrukcí a doveze Vám jej přesně tam, kam budete potřebovat.


Praní prádla, prádelna Praha - profesionální služby pro domácnosti a firmy.

Praní prádla, prádelna Praha - profesionální služby pro domácnosti a firmy.

Všechny tyto instituce spojuje jedno – prádlo. Více, než kde jinde právě zde platí, že čistota je půl úspěchu a od toho je tu Prádelna a čistírna Ládví. Našim klientům nabízíme rozmanité služby z oblasti praní prádla, velkou výhodou je jejich dostupnost. Prádlo si po domluvě vyzvedneme z vámi určené lokality a zajistíme jeho kompletní servis. Naše prádelna nabízí tyto služby: - praní a čištění (osobní, ložní a stolní prádlo, polštáře a prošívané deky z dutých vláken, potahy na křesla a autopotahy, záclony a závěsy, látkové a plyšové hračky, koberce, běhouny a sedáky) - žehlení a mandlování (ruční žehlení, mandlování ložního a stolního prádla) - šití dek a opravy oděvů (úprava délky sukní a kalhot, přišívání knoflíků, výměna zipů, drobné opravy oděvů a další služby) - praní outdoorového vybavení (praní, čištění, sušení a impregnace oblečení a stanů) Proč si vybrat právě naši prádelnu? - dostupnost (prádlo k vyprání si od vás sami vyzvedneme a odvezeme) - individuální přístup (sami si určíte, jak chcete prádlo vyprat a jaké prostředky použít) - osobní přístup (prádlo pereme vždy zvlášť pro každého zákazníka) - jsme moderní (používáme nejnovější prací linky a techniky) - komplexnost (nabízíme kompletní servis od praní, čištění, až po žehlení a úpravy oděvů) - kvalita (používáme prací prostředky od přední švýcarské firmy van Baerle) Po vyprání prádlo skládáme dle přání zákazníka a balíme ho do speciální fólie, která zabrání vnějšímu znečištění. Dopřejte svým klientům úplný servis a nabízejte ve svém podniku prádlo vyprané od nás. Naše Prádelna a čistírna Ládví udělá vše pro to, abyste byli spokojení, vyzkoušejte nás.


Praní prádla pro firmy Praha - rezervujte si naše služby a získejte 25 % slevu na první tři zakázky

Praní prádla pro firmy Praha - rezervujte si naše služby a získejte 25 % slevu na první tři zakázky

Dlouholetá praxe a důraz na spokojenost zákazníků nás řadí na špičku v oboru. Jsme specialisté na profesionální praní, žehlení a čištění různých materiálů pro firmy v Praze a okolí. Naše služby jsou navrženy tak, aby vyhovovaly specifickým potřebám a požadavkům našich klientů, ať už jde o malé podniky nebo velké korporace. Nabízíme individuální přístup a cenovou politiku, která je přizpůsobena objemu a náročnosti vašich požadavků. Naše mnohaleté zkušenosti a závazek k nejvyšší možné spokojenosti zákazníků z nás dělají ideálního partnera pro všechny vaše potřeby v oblasti praní a údržby textilu. Našimi klienty jsou hotely, penziony, ubytovny, AirBnB pronájmy, restaurace, mateřské školy, lékařské ordinace a mnoho dalších provozů, které vyžadují profesionální služby praní, žehlení a čištění prádla nebo koberců. Rozumíme, že každý podnik má jedinečné potřeby, a proto jsme připraveni nabídnout služby šité na míru vašim specifickým požadavkům. Kromě praní a žehlení nabízíme také komplexní služby čištění, včetně speciálního čištění koberců a dalších velkých textilií. Používáme pouze nejmodernější technologie a ekologické čistící prostředky, které jsou šetrné k vašemu prádlu i životnímu prostředí. S námi získáváte nejen čistotu a profesionální úpravu vašeho textilu, ale také úsporu času a financí, které můžete investovat do dalšího rozvoje vašeho podnikání. Naše služby jsou rychlé, efektivní a vždy dodržují nejvyšší standardy kvality. Spolupracujte s námi a ujistěte se, že vaše firemní prádlo je vždy v bezvadném stavu, připravené přivítat vaše zákazníky s čistotou a svěžestí. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací o našich službách a zjistěte, jak můžeme pomoci vaší firmě. Jsme tady, abychom vám ulehčili starosti s údržbou prádla a umožnili vám soustředit se na to, co děláte nejlépe – vést váš podnik k úspěchu.


Praní, žehlení a mandlování prádla pro hotely Praha - vyzvedneme, vyčistíme a rychle přivezeme!

Praní, žehlení a mandlování prádla pro hotely Praha - vyzvedneme, vyčistíme a rychle přivezeme!

Špinavé prádlo si odvezeme a přivezeme na Vámi určené místo. Pereme a chemicky čistíme tyto druhy prádla: - Osobní prádlo - Ložní prádlo - Stolní prádlo - Prošívané deky - Deky a polštáře z dutých vláken - Spací pytle - Outdoorové vybavení - Autopotahy - Pracovní oděvy - Záclony,závěsy a další. Jsme prádelna s ručním zpracováním a s individuálním přístupem k zákazníkovi.


Prádelna, mandlovna zajistí praní hygienického prádla pro zdravotnická zařízení, ordinace, domovy důchodců, wellness centra

Prádelna, mandlovna zajistí praní hygienického prádla pro zdravotnická zařízení, ordinace, domovy důchodců, wellness centra

Profesionální řešení praní a žehlení poskytne v regionu Zlín Prádelna a mandlovna Janča Otrokovice. Máme oficiální certifikát pro praní hygienického prádla podle vyhlášky 306/2012 Sb. Pouze dodržení nejpřísnějších norem je zárukou správného postupu a hygienicky nezávadného prádla, které vyžadují jak zdravotnická zařízení, ordinace, ústavy sociální péče, domovy důchodců nebo wellness centra. Postaráme se o odvoz použitého prádla, vypereme jej v souladu s hygienickou certifikací (při manipulaci s prádlem se nekříží dopravní a manipulační cesty čistého a použitého prádla) a přivezeme Vám zpět čisté prádlo. Pereme: - operační prádlo - lékařské oděvy, pláště - ložní prádlo, prostěradla - dále pro gastro provozy, firmy, domácnosti, seniory. Naše prádelna Janča funguje jako chráněná dílna, jsme tedy schopni poskytnout i náhradní plnění.