Výstavba objektů občanské vybavenosti, komletní realizace průmyslových a monolititických staveb

SPING STAV spol.s r.o.

Výstavba objektů občanské vybavenosti, komletní realizace průmyslových a monolititických staveb

Výstavba objektů občanské vybavenosti, kulturní a společenská centra, sportovní areály, nemocnice, kliniky a centra zdravotní péče, obchodní centra, vzdělávací objekty, hotely, penziony, restaurace, dále průmyslové haly a areály, skladovací objekty, zemědělské stavby a firemní objekty od návrhu až po realizaci dodá spolehlivá česká firma SPING STAV s.r.o. Praha, která je současně specialistou na realizaci staveb z monolitického betonu. Od precizního architektonického řešení až po kompletní výstavbu průmyslových, občanských a monolitických staveb včetně veškerých řemeslných prací dodáme kvalitně a vždy ve stanoveném termínu.

Poptávám nákladní autodopravu

Poptávám nákladní autodopravu

Poptávám přepravu trámů a latí.

10 ks trámů o délce 7m, váha okolo 700kg
17 ks střešní latě 4m 100kg
17 ks střešní latě 3m 100kg

Jezeřany - Březí u Mikulova.
Poptávka byla vložena dne:
05.01.2024 11:46

Platnost poptávky:
05.02.2024 11:45

Kontaktní osoba:
Jan Hrubec

Kontaktní email:

Telefon:
+420 733 693 672

Okres:
Břeclav

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


AZ LOGISTIKA - logistický partner, na kterého se můžete spolehnout

AZ LOGISTIKA - logistický partner, na kterého se můžete spolehnout

V Praze, na adrese Do Čertous 2620/11, sídlí společnost AZ LOGISTIKA s.r.o., která se specializuje na poskytování komplexních služeb v oblasti autodopravy. Naše služby pokrývají celý spektrum dopravních a logistických potřeb, od vnitrostátní a mezinárodní nákladní přepravy, přes skladové logistické služby, až po celní zastoupení a zajištění námořní i letecké dopravy. Nabízíme: Dopravní služby: Zajišťujeme nákladní autodopravu na vnitrostátní i mezinárodní úrovni, včetně přepravy kusových, paletových, sběrných, celovozových i nadrozměrných zásilek. Nabízíme také přepravu v režimu ADR a expresní dodávky zboží. Skladování: Naše skladové prostory typu „A“ o velikosti 1100 m² jsou elektronicky zabezpečeny a vybaveny temperovaným a teplotně kontrolovaným prostředím, což zajišťuje optimální podmínky pro vaše zboží. Celní služby: Poskytujeme kompletní celní služby, včetně zastupování při celním řízení, což vám ušetří čas a komplikace s celními formalitami. Proč si vybrat AZ LOGISTIKA s.r.o.? Naše firma vyniká individuálním přístupem k zákazníkům, flexibilitou a schopností najít optimální řešení pro každou zásilku. Díky rozsáhlé síti partnerů jsme schopni zajistit přepravu vašich zásilek do všech koutů světa s maximální efektivitou a spolehlivostí. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro vaše logistické a dopravní potřeby, AZ LOGISTIKA s.r.o. je vaší první volbou. Kontaktujte nás pro více informací nebo konzultaci ohledně vašich specifických požadavků. Naši odborníci jsou zde, aby vám pomohli najít nejlepší řešení pro vaše potřeby.


Nákladní autodoprava s hydraulickou rukou – rychle a spolehlivě po celé České republice

Nákladní autodoprava s hydraulickou rukou – rychle a spolehlivě po celé České republice

Jsme schopni zajistit převoz trámů střešních vazeb, těžkých břemen, stavebních panelů a další materiál dlouhý až 7,5metrů. Manipulace a převoz zajišťujeme pomocí auta s hydraulickou rukou. Dosah auta je až 14metrů. Jsme schopni převézt i menší stavební techniku, do zahrad soliterní kameny a další těžké materiály. Kontaktujte nás a my Vám vytvoříme cenovou nabídku.


Autodoprava: odvoz odpadu, přeprava sypkých materiálů Mladá Boleslav

Autodoprava: odvoz odpadu, přeprava sypkých materiálů Mladá Boleslav

Naše firma Zempra MB s.r.o. Mladá Boleslav Vám nabízí kontejnerovou dopravu, dále přepravu sutí, domovního odpadu, písku, drtí, štěrku i dalšího kameniva. Navštivte naše stránky a nechte si zpracovat cenovou nabídku. Zajišťujeme odvoz komunálního či stavebního odpadu ve velkoobjemových kontejnerech. Dále vám zajistíme likvidaci odpadu. V oblasti Mladá Boleslav přepravujeme různé, především sypké, materiály – například písek a štěrk.  Naše firma Zempra MB s.r.o. Mladá Boleslav přepravuje: - písek - štěrk - štěrkopísek - zeminu - zemědělské plodiny - kameny - stavební odpad – sutě, beton, cihly… - domovní odpad- nebezpečný odpad, atd.


Vnitrostátní i mezinárodní silniční nákladní doprava

Vnitrostátní i mezinárodní silniční nákladní doprava

Výrobní a obchodní družstvo Stěbořice je společnost, která se zabývá nejen zemědělstvím, ale také autodopravou. Středisko autodopravy provozuje silniční nákladní dopravu, a to jak vnitrostátní, tak mezinárodní. Naše společnost se specializuje na různé druhy autodopravy. Máme k dispozici sklápěcí kamiony, které dokážou převážet velké objemy nákladu. Máme také sólo sklápěč s hydraulickou rukou, který umožňuje snadné nakládání a vykládání. Pro distribuci sypkých hmot a odpadů používáme kontejnerový systém, který je rychlý a efektivní. A pro práce pro stavebnictví máme kvalifikované řidiče a spolehlivé vozy. Naše společnost je vaším profesionálním partnerem v oblasti autodopravy a dalších služeb. Nabízíme vám kvalitu, spolehlivost, flexibilitu a cenovou dostupnost.


Komplexní služby kontejnerové dopravy a prodeje certifikovaných betonových směsí -  DS Sihelský s.r.o.

Komplexní služby kontejnerové dopravy a prodeje certifikovaných betonových směsí - DS Sihelský s.r.o.

DS SIHELSKÝ s.r.o. je specialistou na kontejnerovou dopravu a prodej certifikovaných betonových směsí. Nabízíme komplexní služby v oblasti přistavení a pronájmu kontejnerů pro odvoz sutí, odpadů a dalších materiálů. Díky našemu profesionálnímu týmu a moderní technologii jsme schopni efektivně odvézt suť, odpady a bordel z vaší stavby. Pokud potřebujete dopravit písek, drť, kačírek, beton nebo jiný materiál, jsme tu pro vás. Díky naší dlouholeté zkušenosti a spolehlivé dopravě zajistíme, že váš materiál bude doručen rychle a bezpečně. Můžete se také spolehnout na kvalitní prodej certifikovaných betonových směsí. Snažíme se vyjít vstříc našim zákazníkům a poskytovat jim vstřícný a profesionální servis. Pro více informací a objednávky nás neváhejte kontaktovat. Blaško Ladislav, tel.: +420 777 217 086. Najdete nás na adrese: Libštát č.p. 169, 512 03 Libštát


Přeprava automobilů po celé České republice, i Evropě

Přeprava automobilů po celé České republice, i Evropě

Prodejci aut, automobilky, showroomy, přepravní společnosti – pokud jste jedním ze zmíněných skupin, nebo soukromá osoba a potřebujete přepravit vozidlo, kontaktujte nás – společnost VODÁREK TRANSPORT. Nabízíme vám služby v oblasti logistiky a přepravy osobních automobilů, oprav nákladních vozidel či přezutí. Náš vozový park čítá 60 přepravních nákladních vozidel, kterými lze převážet až 10 automobilů, nejenže vaši zakázku přepravíme, ale můžete využít i skladovacích prostor. Pokud máte zájem o naše služby, lze kontaktovat naše dispečery, nebo také vyplnit poptávkový formulář na webových stránkách, tam také naleznete více podrobných informací o našich službách. Nejdůležitější je pro nás spokojený zákazník, snažíme se vyhovět vašim požadavkům, nabídnout přívětivou cenu a bezkonkurenční servis. Nevěříte? Přesvědčte se a kontaktujte nás.