Výkup sběratelských předmětů – starší vojenská výstroj, odznaky, dekorace, hračky

Výkup hodinek a sběratelských předmětů

Výkup sběratelských předmětů – starší vojenská výstroj, odznaky, dekorace, hračky

Výkup hodinek Opava neorientuje svoje sběratelské zájmy pouze na starožitné kapesní a náramkové pánské hodinky Prim, Omega, nástěnné hodiny či vojenské letecké hodinky, ale vykoupí od Vás sběratelské předměty starožitné a z období socialismu – vyznamenání, odznaky, řády, plakety, pohlednice, starožitné vázy, sošky, dekorativní sklo a porcelán.





Poptávám výrobu závěsného oka

Poptávám výrobu závěsného oka

Oko závěsné M8 DIN 580, materiál C15E 140 kg, šroub
Nabídku prosím na 50/100/500/1000 ks.
Poptávka byla vložena dne:
02.11.2023 08:08

Platnost poptávky:
01.12.2023 08:50

Kontaktní osoba:
Petr Kundrat

Kontaktní email:

Telefon:
+420 607 926 393

Okres:
Karlovy Vary

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázková výroba přírub podle specifických požadavků – zhotovení příruby podle výkresové dokumentace, dodatečná úprava

Zakázková výroba přírub podle specifických požadavků – zhotovení příruby podle výkresové dokumentace, dodatečná úprava

Pokud potřebujete vyrobit atypickou přírubu nebo provést úpravu přírub vyráběných dle běžných norem, obraťte se na firmu GELDBACH - CZ s.r.o. z Brna. V případě, že pro vaše řešení není vyhovující použití přírub dle příslušných norem, naše firma zajistí dodání přírub podle vašich specifických požadavků, a to buď dodatečnou úpravou nebo výrobou přesně dle dodané výkresové dokumentace. Na standardně vyrobených přírubách provádíme úpravy, jako je zhotovení vnitřního závitu, zvětšení připojovacího rozměru u plochých přírub nebo úprava těsnící plochy. Máme zkušenosti i s realizací speciálního doplňkového sortimentu jako jsou podpěry, konzoly, izolační desky, montážní plošiny atd.


Odvalovací kontejnery ABROLL - valník, otevřený, uzavřený s pevnou i odklopnou střechou, s výklopnými, dvoukřídlými vraty

Odvalovací kontejnery ABROLL - valník, otevřený, uzavřený s pevnou i odklopnou střechou, s výklopnými, dvoukřídlými vraty

Výroba odvalovacích kontejnerů ABROLL je specializací firmy Roman Kunovský - kontejnery Uherský Ostroh, která se zabývá výrobou a prodejem více typů kontejnerů pro různé účely - vybírat můžete kontejner otevřený i uzavřený, s výklopnými nebo dvukřídlými vraty, typ valník i objednat kontejner na míru. Dodáme kontejnery ABROLL s objemem od 5 m3 do 40 m3 a délkou od 4 500 mm do 7 000 mm. Maximální výška je 2 440 mm. Kostru Abroll kontejnerů tvoří pevná svařovaná ocelová konstrukce. Stěny a dno jsou plechové, stěny jsou z plechu o síle 3 mm, dno 5 mm. Výška stěn je různá podle účelu využití - kontejner na suť bývá mělčí než ty na odpad. Zavírání kontejnerů je možné na dvoukřídlá nebo výklopná vrata. Střecha kontejneru může být pevná i odklopná, dle požadavku. Kontejnery ABROLL jsou ideální pro svoz pevného odpadu, odvoz šrotu, sypkých hmot či jako vodní nádrže. Jsou snadno přepravitelné a manipulovatelné pomocí speciálních vozidel s hákovým nakladačem. Kontejnery ABROLL splňují všechny normy a požadavky pro bezpečnou a ekologickou likvidaci odpadu.


6-ti osý frézovací stroj ložového typu RT 3000 pro tvarové obrábění železných i neželezných materiálů

6-ti osý frézovací stroj ložového typu RT 3000 pro tvarové obrábění železných i neželezných materiálů

Moderním 6-ti osým frézovacím strojem RT 3000 nově disponuje firma ZAKO Turčín, spol. s r.o. ze Zlína Březnice. Jde o stroj ložového typu, je určen pro obrábění železných materiálů i neželezných jako je hliník, bronz. Řídící systém umožňuje různé druhy frézovacích úkonů a zajišťuje možnost využití tohoto stroje jako stroje manuálního, nebo automatického s numerickým řízením tvarového obrábění. Vzájemný pobyb obrobek-nástroj je prováděn ve třech kolmých osách. Nástroj, paralelní s jednou z kolmých os je rotační a provádí řezné obrábění. Využití: - frézování, vrtání, vyvrtávání, řezání závitů - kusová výroba forem, zápustek, prototypů.


Barevné odstíny CNC obráběných dílů Červený Kostelec  -  dokonalá technologie a služby té nejvyšší kvality.

Barevné odstíny CNC obráběných dílů Červený Kostelec - dokonalá technologie a služby té nejvyšší kvality.

Svůj výrobní program směřujeme na výrobu kvalitních tvarově náročných dílů s dokonalou povrchovou úpravou. Můžeme se tak pochlubit zahraničními zákazníky, kteří s námi spolupracují již dlouhá léta a jsou nám velice dobrou reklamou. Spolupráce se zahraničními dodavateli dokonalých povrchových úprav, tak rádi doporučíme náročným klientům, kteří požadují opakovaně přesné barevné odstíny. Ve vlastních výrobních prostorech v Červeném Kostelci jsme schopni zajistit dle přání zákazníka kvalitní výrobky. Slouží nám k tomu speciální frézovací centrum, soustruhy, měřící přístroje, automatická pila či omílací stroj. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Stolín 115, Červený Kostelec.


Potravinářské stroje - loupačka arašídů nebo nerezová zubová čerpadla od Strojírna Kukleny s.r.o.

Potravinářské stroje - loupačka arašídů nebo nerezová zubová čerpadla od Strojírna Kukleny s.r.o.

Pracujete v potravinářské průmyslu a sháníte společnost, která se zabývá výrobou potravinářských strojů? Pak se podívejte na nabídku společnosti Strojírna Kukleny spol. s.r.o. z Hradce Králové. Strojírna Kukleny spol. s.r.o. nabízí výrobu kvalitních a spolehlivých potravinářských strojů a můžete si vybrat z těchto tří typů: - Loupačka arašídů pro opracování vnitřních červených slupek o výkonu 350 a 700 kilogramů arašídů za hodinu - Zařízení pro opracování střev vepřových, hovězích nebo skopových s výkonem 5 až 250 komponentů za hodinu Zaujala Vás nabídka společnosti Strojírna Kukleny spol. s.r.o.? Pak se na bližší informace podívejte na webové stránky společnosti. - Dopravní zubová nerezová čerpadla


Laserové čištění – ekonomické a ekologické odstranění nečistot z kovů, filtrů, plastů a dalších materiálů

Laserové čištění – ekonomické a ekologické odstranění nečistot z kovů, filtrů, plastů a dalších materiálů

Potřebujete vyčistit elektrostatické filtry, sváry, zlato nebo jiné kovové předměty? Přejete si, aby čištění bylo prováděno s ohledem na životní prostředí? V tom případě se obraťte na společnost Kovomont Přerov - spol. s r.o., která provádí čištění laserem. Laserové čištění využívá laserových paprsků, které odpařují nečistoty. V závislosti na materiálu se nastavuje intenzita laseru a nečistoty se zachycují ve filtračním systému. Výhodou je ekologické a ekonomické řešení, úspora času a využití nejen v místech, kde není možné využít chemické materiály a rozpouštědla.